Şimdi Ara

Dekatlon katlanır Quechua sandalye mi, Nurgaz Campout Mogan katlanır sandalye mi alınır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kamp ve piknik için sandalye bakıyorum. Nurgaz ve dekatlon markaları arasında kaldım. İkisinin de fiyatları benzer. 150 TL civarındalar. Yalnız oturduğumda rahatsız eder mi? Uzun süre kullanımda aralarında fark olur mu merak ediyorum.

Dekatlonda satılan KATLANIR KAMP SANDALYESİ - DAYANIKLI - MAVİ - BASIC QUECHUA

Katlanır Kamp Sandalyesi - Dayanıklı - Mavi - BASIC QUECHUA... (decathlon.com.tr)

Nurgaz Campout Katlanır Sandalye Mogan Fiyatı - Taksit Seçenekleri (hepsiburada.com)

Nurgaz Campout Katlanır Sandalye Mogan modeli diğer aklımda olan model.

Öneriniz olursa sevinirim.

• Merhaba

Hangisini aldınız. Deneyimlerinizi paylaşabilirmisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, biraz geç bir yanıt oldu ancak cevaplayayım. Ben sandalye olarak dekatlonda satılan basix quechua modelini aldım.

KATLANABİLİR KAMP SANDALYESİ QUECHUA - Decathlon

Ben aldığımda fiyatı 135-140 gibi bir şeydi.

Nurgazın sattığı modelden daha ucuz fiyatı.

Dekatlonda ikisini de kıyasladım.Nurgazın modeli daha büyük bir sandalye, iri bir insansanız tercih edebilirsiniz, ama bana Dekatlonun modeline göre oldukça ağır geldi. Sonuçta 4 sandalye aldığımız için toplamda oldukça ağır oluyorlar.

Yaklaşık 1 yıldır sıkça sandalyeyi kullandık.Portatif oldukça hafif ve rahat bir sandalye, ancak kılıfı yok.

Nurgazdan da aliminyum masasını aldık. Ondan da çok memnun kaldık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.