Şimdi Ara

Deji Mucize Batarya (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
913
Cevap
28
Favori
199.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende telefonum için aldım şuan memnunum gayet başarılı 2-3 saatte biten pilim deji bataryayı taktıktan sonra 1 günü çıkarıyor.
    Deji mağaza fiyatı elden daha uygun olur diye ordan alayım dedim hiçbir indirim yapılmadı internetteki fiyatından bir farkı yok.
    Mağazaya instagramdan indirim kodu için mesaj atmıştım genel bir kod var galiba "indirim5"diye kod bölümüne girerseniz %5 lik bir indirim oluyor.
    Herkese iyi alışverişler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı günler Samsung Galaxy S4 için indirim kodu alabilir miyim? @deji

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • note 4 için indirim kodu alabilirmiyim. Kim nasıl veriyor onuda anlamadım ama bekleyeceğim. Teşk.

• İphone 6s için indirim kodu verirmisiniz?teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darksnr

@deji indirim kodu alabilir miyim? LG G4 için

mrb.

LG G4 için deji batarya aldinmi, memnunmusun, adres ?

• Kod gelmesi ama dejinin kendi sitesinden aldım memnunum 2 gün gidiyor bana zaten yoğun kullanmıyorum eskisini günde 2 kere şarj eder olmuştum

• quote:

Kod gelmesi ama dejinin kendi sitesinden aldım memnunum 2 gün gidiyor bana zaten yoğun kullanmıyorum eskisini günde 2 kere şarj eder olmuştum

kod önemli değil.

ist da güvenli dejı pil satan, bildiğin fiziki mağaza varmı ?

• arel.gr kullanıcısına yanıt

Mağaza olarak bilmiyorum maalesef

• İphone 7 için indirim kodu var mı acaba?

• quote:

Mağaza olarak bilmiyorum maalesef

tmm hocam. :)

• İphone 7 için indirim konu var mı acaba?

• Xiaomi mi 5 batarya için indirim kodu alabiliyor muyuz?

• 4 inch iPhone SE 1. nesil için indirim kodu alabilir miyim? @Deji

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolilow -- 24 Kasım 2020; 9:22:18 >
  • Daha önce bi 6s ve bir 7 icin aldım memnun kaldım şimdi 7 plus için alacağım bi indirim kodu rica edeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba ben de iphone 6S için indirim kodu alabilirmiyim. Teşekkürler. @Deji

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oween -- 6 Aralık 2020; 20:51:22 >
  • Merhaba uzun vade de bataryaların performansı nasıl acaba orijinal gibi mi yoksa 1 yıl sonra çöp mu ?
    İndirim kodu nasıl alınıyor

• iPhone 6s Plus için indirim kodu alabilir miyim.

• Arkadaşlar Redmi Note 3 Pro orijinal batarya artık 2 saat ekran süresi verdiği için orjinal diye bir batarya aldım, almaz olaydım 4 saat anca ekran süresi veriyor durduğu yerde batarya azar azar gidiyor.

Bu markayı da öven de çok yeren de çok, telefon eski olmazsa değiştireyim diyorum ama eğer bu batarya, bu paraya değerse misal 2 yıl dayanır derseniz bir tane alıp denemek istiyorum. Öyle mucize falan da beklemiyorum işini hakkıyla yapsın yeter.

Sözün özü uzun kullanım sonunda durum nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9unkarekoku -- 8 Aralık 2020; 8:39:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6s max olan bataryanız için mindirim kodu var mı?@deji
  • lg g4(BL-51YF) için indirim kodu alabilir miyim @Deji daha önce de kullandım çok memnun kaldım yaklaşık 2 sene idare etti beni. tekrar almayı düşünüyorum indirim kodu verirseniz. @Deji

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.