Şimdi Ara

Deji Mucize Batarya (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
912
Cevap
28
Favori
198.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap için teşekkürler hocam. Bu olumsuz durumdan sonra açıkçası hayal kırıklığına uğradım ama bu kadar olumlu yorumdan sonra deji ye bir şans daha vereyim diyorum. İnşallah yeni gelecek ürün sorunlu çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle58 -- 10 Ocak 2019; 13:48:35 >
  • İphone 7 telefonum için 2200 mah olan modelini satın aldım kendim değiştirdim. Tam 14 gün oldu telefona takalı. Çok çok memnun kaldım umarım ileriki dönemler içinde aynı şekilde performansı devam eder. Batarya sağlığı şuan için %100 görünüyor.
  • Batarya değişimi zorladı mı hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • varvara61 V kullanıcısına yanıt
    Hocam pek zorlamadı, ben telefonu daha önce açtırdığım için pek zorlanmadım. Bunlarda kenarlarında conta olduğu için ilk kez açacaksanız fön makinası benzeri birşeyle ısıtmanız lazım. Size tavsiyem youtube üzerinden adım adım izleyerek yapın. Ayrıca bataryayı alalım tam 1 ay oldu halen kapasitesi %100 bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Merhaba,

Benim pil sğalığında %100 gözüküyor. Büyük ihtimalle sorunlu bir pil denk gelmiş, değişim talep edin bence. Kendi bataryasına kıyasla biraz daha uzun sürüyor şarj ama bahsettiğiniz istisnai bir durum. Zaten servis yazıyorsa da problem teyit edilmiş gibi gözüküyor.

Ben çok memnunum, hatta alışamadım hala bu kadar uzun gitmesine. :)

Alıntıları Göster
    merhaba hangi sürümü kullanıyorsunuz bende bataryayı değiştirdim ama güncelleme sonrası maksimum kapasite - oldu pil sağlığı servis diyor güncelleme yapmadan önce bu değerler vardı pil sağlığı %100 dü
  • Gittigidiyordan bataryashop1 den aldım. Bu satıcı orjinal deji satıcısı mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: tarum_58

merhaba hangi sürümü kullanıyorsunuz bende bataryayı değiştirdim ama güncelleme sonrası maksimum kapasite - oldu pil sağlığı servis diyor güncelleme yapmadan önce bu değerler vardı pil sağlığı %100 dü

Alıntıları Göster
    Merhabalar,

12.1.3 versiyonu kullanıyorum, hala maksimum kapasite 100 yazısını gösteriyor.

Bugün 2 tam gün kullandım telefonu, inanılır gibi değil. Hayatımdan fiş, şarj kablosu, adaptör ve powerbank kelimeleri uçtu gitti adeta.
  • Janti kullanıcısına yanıt
    2200 mah lık mı aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Merhabalar,

12.1.3 versiyonu kullanıyorum, hala maksimum kapasite 100 yazısını gösteriyor.

Bugün 2 tam gün kullandım telefonu, inanılır gibi değil. Hayatımdan fiş, şarj kablosu, adaptör ve powerbank kelimeleri uçtu gitti adeta.

Alıntıları Göster
    bende bataryadan çok memnunum sıkıntı yok ancak neden böyle oldu anlayamadım 11.3.1 batarya %100 dü ama güncelleme sonrası maksimum kapasite yerinde - işareti çıktı acaba güncellemeyi yapıp öylemi taksaydım bataryayı pil kalibrasyonuda yaptım ama düzelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Righteous2

Ben İphone 6 ya taktım. Gayet güzel çalışıyor. Temmuz ayında taktım hala %100.
    Ben bataryayı alırken iki tane vardı iphone 6 için. Sanırım biri eski sürüm. Ben pahalı olanı aldım. Biri yeşil beyaz bir renkti diğeri siyahtı. Sanırım pahalı olan yeni sürüme uyumlu hale getirilmiş olan. O yüzden gösteriyor.

merhaba bende pahalı olan siyah renk batarya taktım sizinki gibi batarya %100 dü ama güncelleme sonrası batarya kapasitesi artık gözükmüyor önceki sürümde sıkıntı yoktu ne yapsak bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: varvara61

2200 mah lık mı aldınız?
    6S Plus kullanıyorum, buna uygun olanlar 3300 mAh.
  • 2 yıldır iphone 6 için olan 1800 mahlık bataryayı kullanıyordum, bugüne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım, ancak son günlerde şarj çabuk bitmeye başladı tekrar(pil sağlığı %83 gösteriyor). Ben de sitelerine girip yine aynı pilden alayım dedim, bir baktım ki iphone 6 için 2200 mahlık pil de satıyorlar. Merak edip verdim siparişi 2200'lükten. Bakalım bu pil de önceki pil gibi memnun edecek mi beni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pili değiştirdim az önce deji ile. %50 ile geldi tamamiyle bitirip şarj edeceğim. Farklı önerisi olan var mı

• İphone se icin aldim sarji bitirdim prize bagladim yuzde 5 de tikandi sonra kapattim actim devam etti yuzde 20 de tikandi tekrar kapattim actim suan doluyor ama inanilmaz yavas zamanla gecermi ariza mi var pilde ayarlardan pil performansi yuzde 100 gorunmekte

• 1 ocak 2018 günü değiştirmiştim. Cihaz 5S vaziyet bu şekilde;

Deji Mucize Batarya

• note 3 için deji batarya almayı düşünüyorum, inşallah patlayıp etmez telefonun içinde, biraz endişeliyim açıkcası.. ne dersiniz arkadaşlar alınır mı?
  • eternalsun kullanıcısına yanıt
    2016 Mayıstan beri kullanıyorum. Hiç sorun yaşatmadı. Orjinal bataryanın patlamayacağının da hiç bir garantisi yok. Bence Fabrika bataryası alınmayacaksa bu batarya alınır. Şahsi olarak kullanımım sonrası görüşüm ise orjinal bataryaya asla ihtiyacım olmaz bu batarya var iken.
  • serguneysu S kullanıcısına yanıt
    keşke piyasada note 3'ün vietnam üretimi bataryası olsa malesef yok bu yüzden alternatiflere bakıyorum.
  • eternalsun kullanıcısına yanıt
    Tam olarak orjinal batarya hiç bir yerde yok ki zaten. Bayilerde satılanlar dahi orjinal değil. Bu durumda bu batarya benim gördüğümün en iyisi şu ana kadar. Başka marka kullanıp memnun kalan arkadaşlar var ise buda yazarlar ise biz de bilgilenmiş oluruz.

3 yıla yakındır aynı bataryayı kullanıyorum ,program üzerinden ölçmedim ama günlük kullanımım açısından değerlendirince ilk günkü hizmetini sunuyor bana. çok çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serguneysu -- 11 Mart 2019; 8:23:56 >
  • Çok basit bir şekilde anlatıyorum. Bu foruma gelip yorumları tek tek okuyan herkes gibi çekincem vardı güvenemiyordum. Ekranımın üstü çatlak olduğu için Apple garantiden pil değişimini kabul etmedi. Ufak bi araştırma sonucu dışarıdan da orjial batarya alamayacağımı öğrendiğimde en iyi seçeneğin bu bataryayı almak olduğunu düşündüm. Bataryayı kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu. Sökerken dikkat etmeniz gereken önemli bir unsura değineyim bu arada orjinal bataryayı arkadan yeteri kadar ısıtın ki (fön makinesi vb) yapışkanı kolay çıksın. 1 haftadır kullanıyorum. Sabah yüzde yüz şarjla çıktığımda öğlen yüzde 20 ye düştüğünü görürdüm eski bataryamın fakat 1 haftadır akşam eve geldiğimde yüzde 40-45 şarjım kaldığı oluyor. İnşallah böyle devam eder. Şu anlık ısınma sorunum da yok erken batarya bitme sorunum da yok. Kendi sitesinden sipariş verdim, gelen batarya pil ömrünü de gösteriyor %100 olarak. Kafasında soru işareti olanlara söylüyorum. Eğer ekranınızda kırık çatlak varsa ve sadece bataryayı değiştirmek istiyorsanız, alabileceğiniz en iyi batarya diyebilirim. Uzun kullanım izlenimim sonucunda buraya tekrar gelip yorum yapacağım.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.