Şimdi Ara

DEJİ İLE İOS11 7 SAAT 45DK KULLANIM!! -IPHONE 6S ORJİNAL BATARYA - DEJİ BATARYA PERFORMANS KARŞILAŞTIRMASI “SÜREKLİ GÜNCEL”

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
456
Cevap
17
Favori
72.942
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Donanım sorunları, Aksesuarlar, Yedek parça >> DEJİ İLE İOS11 7 SAAT 45DK KULLANIM!! -IPHONE 6S ORJİNAL BATARYA - DEJİ BATARYA PERFORMANS KARŞILAŞTIRMASI “SÜREKLİ GÜNCEL”
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5379 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: soner5741g

Dün 23.00’da şarjdan çektim. Şu an şarjım %38

Geçen 15 saat içinde sadece 3 saat ekran süresi var. Sizce bu sıfır deji batarya (2200 mah) için iyi mi ?

Bana kısa gibi geldi. Normal midir ? iOS 13.2.3 kullanıyorum.
    Mesele sadece ekran süresi değil ki, wifi üzerinden safaride takılıp, video vs izlediyseniz az fakat hücreselde sosyal medya, oyun vs takıldıysanız normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar birkaç günlük kullanım sonrası edit:

Güzel bir batarya değil. Yine günde iki defa şarja takıyorum. O da evdeyken wifi açık. Ekran ortalarda. İlk başta psikolojik bi iyi gitti. Sonra vasat.

Orijinalden alıntı: soner5741g

Arkadaşlar birkaç günlük kullanım sonrası edit:

Güzel bir batarya değil. Yine günde iki defa şarja takıyorum. O da evdeyken wifi açık. Ekran ortalarda. İlk başta psikolojik bi iyi gitti. Sonra vasat.
    Hocam apple kampanya yapsa da gidip orjinalinden taktırsak keşke ya... telefon çöp olcak 2 saatte şarjı bitiyo :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kendiniz değiştiriyorsanız ekranı ayırın öyle yapın ben cahil gibi üşendim ön kamera ve ahize flexine zarar verdim.

bu arada pil ile ilgili ilk izlenimlerim olumlu ilerleyen zamanda güncellerim.
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi transverse -- 9 Aralık 2019; 0:25:22 >
    |
    |

|
    |

Hocam uygulamanın adı nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    bosphorusf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 12 saat 13 dakika kadarı kaldı.
    4 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: bosphorusf

2019 Ocak sonu aldığım iPhone 5 1800 Mah deji bataryanın son hali. Birden bire %93 kayıp!

Ürünün ömrü 1 yıllıkmış diyebilir miyiz?

Battery life.

|
    |
    sirtayfun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Maalesef. Mucize bataryaymış.

|
    |
    ririii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Turk.net abone kodu :) Abone olursanız 1 ay siz ve ben ücretsiz internet kullanmiş oluruz (engelli tarifesi 63.75 tl ₺) https://turk.net/p/YQV72PJ12BDQ/ !Yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz Kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz. -Yüce Mustafa Kemal Atatürk
  • Yarbay
    2700 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emreylcn06

tavsiye eden var mı ? hala uzun süre kullanımı olan ?
    130 şarj döngüsü oldu kapasite 1690 a düşmüş. Geçen gün fark ettim ne zaman düştü bilmiyorum. Ayrıca yüksek kapasiteli falan diye yalan dolan asla dedikleri kapasitede değiller. İphone 6s için normal 1700 küsürlü kapasitelisi var birde 2200 lük olanı var. 2200 lük olanı aldım ama 130 şarjdan sonra kapasite düştüğünde 1690 mah değerine düşmüş yani bu demek oluyor ki bu bataryalar yüksek kapasiteli değiller. Fakat bataryanın performansı iyi gidipte telefonculardan 40 50 liraya saçma sapan bataryalar taktırıp bir ayda bozulacağına deji alıp taktırmak daha iyi bir yıl garantisi var sorun olunca değiştiriyor adamlar hiç uğraştırmadan tüketiciyi.

Son olarakta ios artık yan sanayi bataryalarda pil sağlığının sabit kalmasını sağlıyor. Orijinal olmadığı sürece batarya o pil sağlığı hep %100 olarak kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coskrpa -- 25 Ocak 2020; 21:23:15 >
    |
    |

• Yarbay
    5944 Mesaj
    Geçen ay aldığım deji batarya şişti ekran bombe oldu ve şarj çabuk bitiyordu. Bugun garantiden yenisini gönderdiler bu sefer bataryalar değişmiş 2300 mAH olmuş daha profesyonel gorunuyordu. Bakalım bu da şişerse orjinal batarya yolu göründü.

Orijinalden alıntı: transverse

Geçen ay aldığım deji batarya şişti ekran bombe oldu ve şarj çabuk bitiyordu. Bugun garantiden yenisini gönderdiler bu sefer bataryalar değişmiş 2300 mAH olmuş daha profesyonel gorunuyordu. Bakalım bu da şişerse orjinal batarya yolu göründü.
    Orjin bataryayı appleye gidip gün içinde değiştirebilir miyiz acaba

|
    |
    3 gün önce deji bataryayı alarak montajını kendim yaptım şarj süresi güzel 1 günü çok rahatlıkla çıkarıyor ama sanki telefon bi tık ağırlaştı gibi geldi bana elde tutuş hissi farklı geldi ya da psikolojik bilemedim :)

Orijinalden alıntı: transverse

İphone 6S mi ?
    Bende almayı düşünüyorum ve 2200'den 2300'e güncellemeleri gözüme takıldı. Gözle görülür bir fark var mı?
    Tavsiye eder misiniz? Yorumlarınızı merak ediyorum.

Orijinalden alıntı: giogo

İphone 6S mi ?
    Bende almayı düşünüyorum ve 2200'den 2300'e güncellemeleri gözüme takıldı. Gözle görülür bir fark var mı?
    Tavsiye eder misiniz? Yorumlarınızı merak ediyorum.

Alıntıları Göster
    şu an için gayet güzel tavsiye ederim ama uzun kullanım performansı önemli bence.
    |
    |
    Benim telefonumunda pili değişmesi gerekiyor nerden hangi pili almam gerekiyor . Deji yi daha önce aldım LG g3 için orjinali kadar olmasada ona yakındı.İphone da durum ne kullanan arkadaşlar önerir mi yoksa riske girmeden orjinal mi taktirsam.
    |
    |
SEO
kolayoto.com
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.