Şimdi Ara

DEJİ İLE İOS11 - 7 SAAT 45DK KULLANIM!! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
11
Favori
86.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle, çok fazla eğilip bükülmesin ona dikkat. zaten batarya değişince ihtiyaç kalmayacak o ürüne. Yani günü çıkardıktan sonra zaten sıkıntı kalmaz.

Arka cebe diğerinide koyamazsın uzun olduğu için düşme ihtimali yüksek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • WinKy kullanıcısına yanıt
    Bu Batarya eğer Telefon Yurtdışı cihazı ise Pil sağlığını göstermiyor mu?
    Bunun teyidi benim için önemli çünkü benim cihaz da yurtdışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efesb -- 18 Ocak 2019; 10:18:50 >
  • Hocam ürün geldi. Bununla birlikte birkaç şey soracağım.

DEJİ İLE İOS11 - 7 SAAT 45DK KULLANIM!!

İkinci fotoğrafta işaretlediğim yerde 01.01.2019 yazıyor. Bu sanırım pilin üretim tarihi. Yani yeni üretilmiş bir pil sanırım.

Diğer sorum ise ürünün kutusunda kullanım kılavuzunda yazan talimatlar. “Ürün, 3-4 şarj ve deşarjdan sonra tam performansına kavuşacaktır.” maddesi var. Yani pili tam olarak bitirmemizi söylüyor yanlış anlamadıysam. Ama bildiğim kadarıyla pili sonuna kadar kullanmak pilin ömrünü kısaltıyor. Ya da bu durum ilk birkaç şarj için mi geçerli?

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Tam şarj ve deşarj dememişki :) Sadece birkaç şarj kullanımından sonra tam performansa erişir demiş. Pilde bir sorun olmadığı sürece sıkıntı olacak bir durum yok yani. Çok fazla dibe vurmadan şarja takmak(telefonun uyarısı mevcut zaten o yeterli) kullanın gerisini akışına bırakın.
  • Hocam bu uygulamalardan hangisini tavsiye edersiniz? Tesadüfen araştırma yaparken amper ölçen birkaç uygulamaya rastladım.

Amper Lite-pil şarjı, ANDREY KRASNOVhttps://itunes.apple.com/tr/app/amper-lite-pil-%C5%9Farj%C4%B1/id1253789580?l=tr&mt=8

Amper testi, ANDREY KRASNOV (6,99₺)
    https://itunes.apple.com/tr/app/amper-testi/id1317191964?l=tr&mt=8

Ampere - Charger Testing, DO DUONG DUChttps://itunes.apple.com/tr/app/ampere-charger-testing/id1438386754?l=tr&mt=8

Ampere - Charger Testing Pro, DO DUONG DUC (19,99₺)
    https://itunes.apple.com/tr/app/ampere-charger-testing-pro/id1438493447?l=tr&mt=8

İkinci uygulama birincinin, dördüncü uygulama da üçüncünün ücretli versiyonu. Sanırım bunlarla ölçüm yapılabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 19 Ocak 2019; 16:4:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Açıkçası doğru olacağını sanmıyorum. Çünkü cihazın yazılımı belli ve çoğu şeyi okuyamıyor başka yazılımlar. Batarya bilgileride buna dahil ios 12 ile çoğu iptal oldu

• _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    Bu konuda 9.3.5’i çok arıyorum. Uygulamalar şarj döngüsü, pil kapasitesi, pil sağlığı ve pilin ısısı dahil her şeye erişebiliyorlardı. Apple’ın bunlara erişimi kapatması akıl alır gibi değil. Bazen düşünüyorum sırf bu kısotlamalar yüzünden Android’e geçmeyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 19 Ocak 2019; 16:7:22 >
    Oranında sıkıntısı başka :)

• 12sürümünü kullanıorum ama pilden memnun degilim

Sarjdan cıkardiktan sonra yarim saate 99a düsüyor.

Deji düsünüorum baska yapacak bişeyim kalmadi ise

Cihazim iphone 7

Tavsiye edecek varmi kullanan?

• AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    Şarjdan çıkardıktan sonra 30 dk da 99 a düşmesi anormal değil. Kullanıma bağlı şekilde düşer. Günü çıkarmıyorsa, ekran süresi az ise o zaman düşünün değişimi.

Ben günde 3 defa şarj etmeye başlamıştım 6s plus ile. Şuanda deji kullanıyorum gün sonunda %50-60 şarjım kalıyor 3-4 saat ekran süresi ile ortalama 12 saatte şarj sonrası zaman geçiyor. Tam kullanımda 6-8 saat civarı ekran süresi alıyorum, wifi kullanmama ve telefon görüşmesi internette gezinme vs şeklinde kullanımda değişiyor
  • iPhone 6s Plus sahibiyim. Pil ömrüm yüzde 82 olduğu zaman günde 3 defa şarj ediyordum telefonu.

Deji aldım 2 haftadır kullanıyorum çok menunum.

Sabah şarj ettiğimde eve geldiğimde şarj yüzde 50 lerde oluyor.

• Ben burdan değiştirdim kenbu ustadan aldım tşkler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 haftadır 2200 mAh Deji kullanıyorum, iOS 10.1.1 ve i6 ile. 7 saat kullanım ve 30 saat bekleme civarı performansı alabiliyorum. Isınma vb. problem olmadı.

Son tam şarjdan sonra şuan %44' de.
    Kullanım: 4 sa 1 dk
    Bekleme: 17 sa 5 dk

İlk pili taktım ve şarjı %100 olana kadar hiç çıkartmadım. Sonraki 3 şarj ise %1-5 arasına düşünce taktım ve %100 olana kadar çıkartmadım. (İlk şarjlar iPad şarj adaptörü ile yapıldı)
  • İlk şarjımı dün gece yaptım. Yoğun kullanımda günde 3 kez şarjdan sonra tüm gün tek şarj ile günü kapatmak harika.

• mathayus M kullanıcısına yanıt
    Bende iPhone 6s Plus sahibiyim ve Deji batarya taktım. Fakat, "Pil Sağlığı" bölümünde "servis" yazıyor.
    Kapasite bilgileride görünmüyor. Sizdeki durum nedir?
    Bana gelen batarya 2018/07 tarihli sizi bataryanın üretim tarihi nedir?
  • Gün sonu da bu şekilde arkadaşlar. Ağırlıklı olarak LTE’de kullandım. Cihaz SE.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KediTartaklayanBodyciFare -- 17 Şubat 2019; 12:32:34 >
  • MyStyL M kullanıcısına yanıt
    Bu durum genellikle A1634 modellerde oluyor. Benim cihazımda sıkıntı yok mesela. Henüz net bir cevabı olmasada taktığım cihazlarda durum bu şekilde. Üretim tarihiniz çok eski değil, ben aralık sonu değişmiştim aralık üretimi gelmişti.
  • 2016 yılında aldığım iPhone 6s(A1688) in bataryasını bugün değiştirdim. Telefon inanılmaz oldu resmen. tabi aylar sonra gerçek performans belli olur. Yine güncelleyeceğim burayı. Pil durumu şuan %100. 0 | |
  • Kenbu usta tşkler

• servettv S kullanıcısına yanıt
    Kadıköyiphone kenbu Bülent abi sağolsun yardımcı alıyor pil konusunda veya montaj kısmında teşekkürler ustam

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.