Şimdi Ara

Değişmem dediğim iPhone 11, peki ya şimdi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
3.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Niye olacak havacı cahiller de armut hastalığı var .satış rakamı her hangi bir şeyin diğerinden iyi oldugunun göstergesi değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera renk vermiyormuş da falan. Bırakın bu hikayeleri artık. Kimse yutmuyor bu masalları. Kamera yazılımı, hoşunuza gitmeyen renklendirmeler yapıyorsa başka bir yazılıma veya üreticiye yöneleceksiniz. O iyi bu iyi demenin anlamı yok artık. Ben parlak fotoğrafları sevmem mesela Lg kullanıyorum bu yüzden. Hem de stock kamera yazılımı ile. Gcam bile abartı geliyor mesela. Iphone da nispeten güzel fakat lg fiyat ve ekran konusunda daha cömert.

• İphone pahalı da Androidler ucuz mu?

Daha dün piyasaya giren Çinliler bile neredeyse iPhone a yakın fiyattaydı düne kadar.

Tüm dünyada İPhone havalı bir marka olduğu için satıyor demen senin için gülünç olmuş... Yurtdışı fiyatları Androidlerle aşağı yukarı denk.

Artık hiç kimde Samsung un kâğıt üzerindeki üstünlüğüne bakmıyor. Çünkü herkes biliyorki bunlar aldatmaca . Asıl önemli olan kullanıcı deneyimi...

Kilo kilo gb ramler , mah kapasiteli piller, 60 çekirdekli chipler bir kamera açınca fos oluyor...

Kameralar arası geçişte bile donan bir telefonu kim ne yapsın ?

1000 $ telefona para vereceğim. 2 yıl sonra üvey evlat muamelesi göreceğim. Bir güncellemeyi bile aylarca bekleyeceğim. Sonrasında stabil yazılım bulmak için forum forum gezip , romdan roma atlayacağım. Hım tamam....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mıknatıs20 -- 4 Temmuz 2020; 0:20:13 >
  • Xs elde daha premium duruyor

• bullx kullanıcısına yanıt

doğru

• iphone ların bildirim sesi olsun melodisi olsun sıkıntılı önce bunları düzeltsinler

• 4 ay kullanıp sattım. Donanım olarak kesinlikle ederi değil. Tr için konuşuyorum Uzun güncelleme alacağı için mantıklı olabilir. Hatta 4 bin üstü herhangi bir telefon tr şartlarında ederi değil. Yurt dışı için işler böyle değil.

Garageband ya da sosyal medya işleri ve ios a özel bir yazılım kullanmıyorsanız ne parası ne görünüşü benim için sınıfta kaldı. Pil ömrü süperdi ama, sağlığı ise 4 ayda 99 oldu.

• android eskisi gibi değil, yeni nesilde iphone geçeceü,m ama androidin özleyeceğim yönleri olacak eminim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak sende s10e vardı. Onun uzun kullanım incelemesi gelir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

11 pro max ınanılmaz bir cihaz. Çıktığı ay almıştım iyi ki almışım diyorum. Diğer cin mali çakma cihazlar ile karsilastiranlar yanılır. Amiral gemisi katili diye bir şey yok. Sadece kamerası bile yeter profesyonel fotoğraf çekimi yapıldı iPhone 11 kamerası ile.
    Değişmem dediğim iPhone 11, peki ya şimdi?

:D

• S20'den daha kötü ve daha pahalı. Almak için tek sebep markadan öz güven kazandığını düşünen keeim.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakesan

Ben bir telefona, kamerasından düzgün renkler alabilmek için ekstra kamera uygulaması yüklemek zorunda mıyım? Bu bir çözüm değil, normal bir kullanıcı için hiç değil. Dxomark'a göre kamera değerlendirenler öyle devam etsinler, Instagram'da görürüm ben onları :D

Gcam yükleyince de kamera renkleri düzelmiyor. Sony'nin telefonlarında bile fotograf renkleri gercekci değil. Isletim sistemi dandroid olunca kamera yazılımı yapamıyor kimse.

Sen bunlara yap bi Xiaomi reklamı bak seni nasıl övecekler :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 20 Temmuz 2020; 3:5:8 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.