Şimdi Ara

Değişim mi yapılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon yaklaşık üç haftalık ve video izlerken bir dakika olmadan seste bir cızırdama, alçalıp-artma durumları oluyordu. Başta kulaklıktan dolayı sandım ama kulaklığı çıkarınca da aynı durumu yaşadım. Bugün desteğe yazdım 3 farklı yol söylediler üçünü de yaptım fakat sonuç aynı. Teknosa'da sigorta yaptırmıştım değişim talep edeceğim yapılır değil mi?

• Değişim talebi diye bir şey yok. Şikayetten cihazı servise verirsiniz. Cihazda sorun varsa sorun giderilir (onarım/değişim). Cihazınızı geri alırsınız.

Bu değişim olayını bizim millet çok yanlış anlamış. Kafasına göre değişim cihazı isteyebileceğini sanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 17 Ağustos 2017; 8:53:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    Telefonu alırken ek sigorta yaptırdığımda eleman her türlü değişim yaparız camını 5 kere yere vur üstünde tepin bilmem ne diyince yazdım kardeşim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Servise götürmeden evvel; telefon açık olarak power+ home tuşuna 15 saniye kadar basılı tutun, telefonunuz kapanıp açılacak, telefonunuza soft reset atmış olacaksınız.. Bu yöntemle kendi kendine kapanıp açılmayan veya bazı ufak sorunlar düzelebiliyor..
    Sorun çözülmez ise telefonu sıfırlayın. Sıfırlamadan evvel iCloud veya iTunes üzerinden yedekleme yapın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • frux kullanıcısına yanıt
    hepsini yaptım hocam yazılımı en baştan bir daha kurdum fakat sorunum düzelmedi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.