Şimdi Ara

Değişim cihazınız ve değişim süreniz? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.008
Cevap
8
Favori
15.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bulup gondersinde onada raziyim bekleriz napalim
  • biraz önce lumia mh aradım.bir ayı geçtiği için yardımcı olalım dediler.faturayi görmek istediler fatura bedeline göre bi telefon tavsiye edeceklerini söylediler bende teleservisin cihaz takip sayfasinda faturanın taralı olduğunu ordan bakmalarını söyledim baktı ve fatura bedeline göre 640 xl verebiliriz dedi bende kabul etmiyorum dedim o zaman microsoftun göndereceği telefonu beklemem gerektiğini söyledi ne zaman ve ne model gelceği hakkında bilgisinin olmadığını söyledi ve kapattık.durum böyle ne zaman ne model gelecek hayırlısı bakalım inşallah beklediğimize değecek bi telefon yollarlar.daha başka hak arama adına ne yapacağız bilmiyorum zaten ikinci el aldım fatura benim adıma değil.
    fatura bedeli 1300 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir1983 -- 13 Ocak 2016; 13:03:49 >
  • ben artık beklemekten sıkıldım arkadalar ms. destek hattını aradım fatura bedelim 650 tl olduğu için 535 teklif ettiler bende kabul etmedim tabi. para iadesi istedim boran danışmanlık vasıtası ile mail atıp bazı evrakları imzalamamı ve kutu, aksesuarlar ve evrakları kargo ile göndermemi istediler. gönderim 3 gün sonra 650 hesabıma yattı. bu servis bu hizmetten sonra bir daha lumia almak mı? vallahi tövbe :)
  • gelecek cihaza gore bende para iadesi isteyebilirim.

aklimda note 4 var.

yuksek model gelirse takas dusunuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1500 TL'den yukarıda, tam rakam vermiyorum, fatura bedelli Lumia 1520 cihazım var. Ekranda sorun var. Servise yollasam Lumia 950-950 XL ile değişim sağlayabilir miyim ki? Üstüne fatura bedelinden artanını katarım.
  • bu cuma 20. iş günü doluyor. çok uzayacak işler gibi. 640 xl a da fitiz. 1320 nin mudaili.
  • once 950 serisinin Turkiyeye gelmesi lazim.

bi arkadasa sifir 1520 teslim ettiler.

deneyip gormek lazim :)

• 50 gün sonra cihazımı aldım. 720 gönderdim 640 geldi. İnşaallah kamerası yüzünden pişman olmam diğer özellikleri güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyaturk42

ben artık beklemekten sıkıldım arkadalar ms. destek hattını aradım fatura bedelim 650 tl olduğu için 535 teklif ettiler bende kabul etmedim tabi. para iadesi istedim boran danışmanlık vasıtası ile mail atıp bazı evrakları imzalamamı ve kutu, aksesuarlar ve evrakları kargo ile göndermemi istediler. gönderim 3 gün sonra 650 hesabıma yattı. bu servis bu hizmetten sonra bir daha lumia almak mı? vallahi tövbe :)

hocam bildiğim kadarı ile tüketici hakem heyeti kararı olmadan para iadesi yapmıyorlar. siz nasıl para iadesi alabildiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemil baba

50 gün sonra cihazımı aldım. 720 gönderdim 640 geldi. İnşaallah kamerası yüzünden pişman olmam diğer özellikleri güzel.

microsoft yurt dışından mı gönderdi cıhazı.teleservisin sayfasında mı gördun yoka seni arayıp telin geldi mi dediler_?
    bu arada hayırlı olsun güle güle kullanın.
  • kadir1983 kullanıcısına yanıt
    MS ile görüştüm fatura bedeli üzerinden 640 ı önerdiler kabul ettim. 3-4 gün temin süresi bekledim. Daha sonra kargoya verdiler, bugün elime geçti. Teşekkür ederim. Sağolun.
  • cemil baba kullanıcısına yanıt
    hayirli olsun :)

biz beklemeye devam.

• dark1983 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. İnşaallah siz de en yakın zamanda istediğiniz cihazı alırsınız.
  • moonlapsevertigo kullanıcısına yanıt
    hocam ms destek hattını aradım teleservis servis numarasını verdim 1 hafta içinde değişim cihazınız gelmezse bizi tekrar arayın dediler. cihaz gelmedi ve tekrar aradım fatura bedeliniz 650 tl dedi stoklardan kontrol etti şuan size sadece 535 teklif edebiliriz dediler bende kabul etmedim ve para iadesi talep ettim. ama benim cihazım aldıktan 20 gün sonra arızalandı kasım ayında almıştım 0 olarak. konyada vodafone bayisinin elinde kalmış 1 tane onu almıştım. sebebini bilmiyorum ama 1 ay dolmadan gönderdiğim için yada fatura bedelim düşük olduğu için iade etmiş olabilirler. hiç uğraştırmadılar çünkü.
  • arkadaslar telefonuna kavusan var mi :)

Gün içerisinde elimde olacak ,sizde durum nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • einlied kullanıcısına yanıt
    benim imei numarasi daha btkya kayitli bile degil.

her zaman ki gibi beklemedeyiz :)

siz servisten mi teslim alacaksiniz?

Yok hocam ,kargo ile geliyor ,tamir bilgilerinde nokia caretool yüklendi yazıyorsa 3-5 gün içinde kaydolur.
    Düzeltme: Benim cihazin imei numarası btk da kayıtlı görünüyor.Aktifleştirilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einlied -- 18 Ocak 2016; 12:15:54 >
  • einlied kullanıcısına yanıt
    kargoya vermisler mi?

benim ki daha degisim surecinde dediler.

Evet hocam ,cuma günü çıkışı yapılmış, gelince sizi bilgilendiririm.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.