Şimdi Ara

DEĞİŞİM CİHAZINDA İMEİ DEĞİŞİYOR MU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese iyi geceler dilerim, ben bugün zorluya teknik yardım için gittim cihazımı değiştirdiler eve gelip yedek yüklerken büyük hata yaptım 2 sene evvelki iCloud hesabımın yedeğini attım cihaza. Şu an iCloud şifresini bilmiyorum ancak kullanabiliyorum. sizlere sorum şu bu yeni cihazın imeisi önceki cihazdan farklı mı? ben faturayla beraber yarın zorluya gideceğim cihazın iCloud’unu silerler mi? Valla evde sinir stresten kafayı yiyeceğim bilgi verebilir misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• IMEI numarası cihazın kimlik numarasıdır, insanlardaki parmak izi gibi cihaza özeldir.
    Yeni cihazın Imei numarası, eski cihazınkinden farklıdır.

EKLEME: Gezinirken şöyle bir yoruma rastladım. Sanırım benim verdiğim bilgi doğru değil.

2017 yazında ingiltereden aldığım telefonu eylül gibi kendi hatamdan dolayı pert edip 1700 lira karsiliginda yenisiyle degistirdim. eskisinin imei kaydini bile yaptirmamistim. yeni gelen cihaz eskisiyle aynı imei’ye sahip (degisim cihazları tam olarak sıfırdır yani imei’leri bile yoktur, siz eskisiyle degistirdiginiz zaman eskisinin imei’sini yenisine aktarirlar) yani kayitsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemtraiLs -- 1 Mayıs 2018; 23:32:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.