Şimdi Ara

Değişik Konulu Anime Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
3
Favori
1.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sanırım fazla anime izlemenin sıkıntısını yaşıyorum artık açtığım animeler kabak tadı vermeye başladı şöyle çok uzun olmayan 60,70 bölüm civarı olabilir en fazla, +18 olmayan, özgün ve gerçekten izletecek düşündürecek gülümsetecek özellikte anime önerebilir misiniz şu ana kadar izlediğim animeleri yazayım bunların dışında önerebilrseniz sevinirim.konu olarak bir sınırım yok ecchii falan olmasın yeter gerisi her türde olabilir.

Clannad
    Barakamon
    3 gatsu no lion
    Akame ga kill
    Another
    Code geass
    Handa kun
    Natsume yuujinchou
    Boke dake inai machi
    Re zero
    Gin no saji
    Amaama to inazuma
    Akatsuki no yona
    Koe no katachi
    Udon no kuni
    Usagi drop
    Haikyuu
    Mushishi
    Charlotte
    Hotaribu no morie
    Orange
    Shigatsu wa kimi no uso
    Bungoy stray dogs
    Sakasama no patema
    Zankyuu no terror
    Relife
    Bakuman
    Owari no seraph
    Chihayafuru
    Full metal alchemist
    Hunter hunter
    Mahoutsukai no yome
    Made in Abyss
    3 gatsu no lion 2
    Kuroko no basket
    Donten ni warau
    Yahari ore no seishun love comedy
    Gakuen babysitters
    Death parade
    Hotaru no haka
    Violet evergarden
    Hyouka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Angel Beats
    Shingeki no Kyojin
    Mob Psycho 100
    God Eater
    91 Days(+18 olmasın demişsiniz ama içerisinde +18 diyebileceğimiz 1 sahne var.İzleyip izlememek size kalmış.)
    B: The Beginning

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 13 Mayıs 2018; 6:18:30 >
  • Nana

Gantz

Arakawa Under the Bridge

Haibane Renmei

Claymore

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

Angel Beats
    Shingeki no Kyojin
    Mob Psycho 100
    God Eater
    91 Days(+18 olmasın demişsiniz ama içerisinde +18 diyebileceğimiz 1 sahne var.İzleyip izlememek size kalmış.)
    B: The Beginning
    Teşekkürler cevabınız için God eater ve 91 days ilgimi çekti bakacağım mod psycho ve shingekiye bakmıştım pek sarmadı devam etmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: FarklıAkıl

Nana

Gantz

Arakawa Under the Bridge

Haibane Renmei

Claymore
    Nanaya başlamıştım bazı sahneler hoşuma gitmedi bıraktım gantzıda görmüştüm ama izlemedim diğer 3 ü ilginç görünüyor teşekkürler öneriniz için.

• quote:

Orijinalden alıntı: SenseiReki

Teşekkürler cevabınız için God eater ve 91 days ilgimi çekti bakacağım mod psycho ve shingekiye bakmıştım pek sarmadı devam etmedim

Alıntıları Göster
    Shingeki no Kyojin'i kaçıncı bölüme kadar izlediniz ?
  • İlk bölüme baktım sadece tam hatırlamıyorum ama fazla gerçekçi mi desem biraz farklı gelmişti çizimleri birde çok kanlı vahşet içerikli şeyleri sevmiyorum sanırım ama bir şans daha verebilirim o an ki psikolojim kasvetli ölüm içerikli anime izlemek istemiyordu sanrım şu an haibane renmeiye başladım böyle içimi ısıtan sakin animeler daha çok çekiyor kendine ama arada farklı türlerde izleyip sıkılmamaya çalışıyorum baya iyi bir puan almış shingekiyide listeme ekleyeceğim. Death note naruto gibi çok izlenmiş animeleride izlemedim steins gate sword art onlineı yarıda bıraktım çok izlenip beğenilmesinden ziyade hikayenin ilerleyişi ve karakterleri beğenip beğenmemem etkiliyor

• Epsilon konu dışının polat alemdarı sen misin yoksa

• etrafınabakançocuk kullanıcısına yanıt
    Ne demek istediğinizi anlamadım ama burdaki tek hesabım bu yani ben değilim ayrıca polat alemdar olamam çünkü ben kızım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SenseiReki

Ne demek istediğinizi anlamadım ama burdaki tek hesabım bu yani ben değilim ayrıca polat alemdar olamam çünkü ben kızım :)
    DH de kız bulunması imkansız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin düşünceniz :) İnanmayabilrsiniz yalan borcum yok kimseye sadece eğitim ve anime konularıyla ilgileniyorum onun için üye olmuştum ama pek rayında giden bir forum değil gibi geldi bana da. Anime önerisinde bulunmayacaksanız şaşkınlık ifadelerinizi kendinize saklayın lütfen :)

• death note göremedim o kadar animeyi boşa izlemişsin kardeşşşşş
  • Death Note yazmış arkadaş

Ek olarak NHK ve Kaiji diyorum.
  • Saiki kusuo no psi nan öneririm.Çok fazla anime izlediyseniz anime içerisindeki espirileri ve göndermeleri anlayabilirsiniz. Birde yeni izlediğim ve çok beğendiğim youjo senki yi öneririm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

death note göremedim o kadar animeyi boşa izlemişsin kardeşşşşş
    Diğer yorumlarımda yazmıştım onu izlemedim izleyeceğimide sanmıyorum ama mangasını 5,6 cilt okumuştum çok eskiden onun yüzünden arkadaşa sinir olmuştum kötü bir anısı var izlemek istemiyorum konuyu gidişatı biliyorum az çok:) teşekkürler genede tavsiye için

• quote:

Orijinalden alıntı: uchihaitachi

Death Note yazmış arkadaş

Ek olarak NHK ve Kaiji diyorum.
    Nhk güzel duruyor listeme ekledim teşekkürler ancak kaiji yazınca birçok anime çıkıyor gyakkou burai kaijiyi mi diyosunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: HOMRA

Saiki kusuo no psi nan öneririm.Çok fazla anime izlediyseniz anime içerisindeki espirileri ve göndermeleri anlayabilirsiniz. Birde yeni izlediğim ve çok beğendiğim youjo senki yi öneririm.
    Saiki kusuo no ya başlamıştım ama komedisi çok absürt geldi tahammül edemiyceğimi düşündüm bıraktım:) youjo senkiyede başladım ama sonra izlemek üzere ilk bölümde bıraktım ama onu izlemeyi düşünüyorum teşekkürler

• Satoshi Kon'un hiçbir filmini izlememişsiniz, öncelikli önerim en az 2-3 filmini izlemek olacaktır.

şuradan görebilirsiniz:https://myanimelist.net/people/4580/Satoshi_Kon?q=satoshi%20kon

seri olarak ise; Clannad izlemişsiniz benzeri dram olarak Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai(Kısaca anohana)

Yahari ore no seishun love comedy benzeri Classroom of the Elite

Kuroko no Basket benzeri Slam Dunk

Hotaru no haka benzeyeni Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin

Code Geass benzeri mecha bakımından; Gundam 00( Bu Gundam serisi farklı evrende geçmektedir diğer sezonları izlemeye gerek yoktur 2. sezonu da vardır) akıl oyunu bakımından Monster.

Bakuman'ın mangakasından Hikaru no Go

bu serileri de sevebilirsiniz.

• Teşekkürler bunlara da bakacağım aralarında sadece monsterı 15,20 bölüm izlemiştim slam dunku duydum ama kurokoyu izlediğim için hemen izlemeyeyim dedim diğerlerini de inceleyeyim

• Neredeyse en ünlüleri izlememişsin en sevdiklerimden birkaçı:

Angel beats(izlememen büyük kayıp gerçekten ölmeden önce izlenilmesi gerek)(top 3 ümde)

Steins gate

Btooom

Kiseijuu sei no kakuritsu (parasyte)

Tokyo ghoul

Claymore

Guilty crown (benim top 3 ümde bir anime müzikleri konusu dramı aksiyonu falan harika)

En sevdiğimi merak ediyorsan full metal alchemist brotherhood ama zaten izlemişsin :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.