Şimdi Ara

Değişik bir durum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kardeşim okuduğu bölümün 3.sınıfına geçti.bu sene öss ye girdi ve kendi üniversitesinin kendi bölümünün birinci öğretimini kazandı.Kendisi ikinci öğretim öğrencisiydi.Şimdi eğer kayıt yaptırırsa 3.sınıftan birinci öğretim olarak devam edebilecek mi?Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• Böyle birşey olabiliyor düşüncesindeyim. Eski kız arkadaşımın ablası da konya kimya öğrtmenliğinde okuyordu. Öss'ye girdi bu yıl. Amacı da İzmir'e geçip ordan devam etmekti. Ama puanı yetmedi. Senin sorduğunla örtüşüyo galiba. Olabilir bence
  • benim bildiğim 1.sınıftan başlanıyor.. yoksa herkes snin yaptığın gibi yapardı dimi ama, puanşlarda okadar düşük olmazdı, ama gündüz çalişmak isteyene lafım yok
  • olur.
  • ne alaka ya ne 1. sınıfı aynı okul aynı bölüm aynı dersler bidaha geçmesi bu derslerden biraz saçma olmaz mı..banko kaldığı yerden dewam eder dostum.... şimdiden hayırlı olsun
  • aynı kaldıgı yerden devam eder birinci ögretimlerle geçtigi dersler zaten aynı kaldıgı dersler aynı geçtiklerinden muaf olacak kaldıklarını alacak 3 . sınıftan devam eder bi fark yok yani sadece az para öder
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.