Şimdi Ara

Değerli tahminlerinizi alabilir miyim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    78 küsür obp

Mat 30 civarı

Edebiyat 47 48 civarı

Coğrafya 18+

Geo 0'ım ancak ygsdeki gibi ortaokul tarzı sorulardan bi 5 net gelir belki

Sınavı da geçen seneki lys gibi belki bazı derslerde 1 2 tık üstü düşünürsek sizce bunlarla 10 bin civarının oluru var mıdır TM-3'te ?

• 13 17 arasi gelir ilk 10k bu netlerle cok zor obp de 1 2k geri atar seni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • svshukuk S kullanıcısına yanıt
    Asagi yukari ayni netler ve ayni obp ile ygs 75 bindeyim.bende mi 13-14 bine cekerim?

• quote:

Orijinalden alıntı: tmogrencisi

Asagi yukari ayni netler ve ayni obp ile ygs 75 bindeyim.bende mi 13-14 bine cekerim?

Gecen sene ygs5 80 bin olan arkadssim vardi 21 mat 48 edebiyatla 17bbine cekti obpsi 85 civarinda olmasi lazim bilemiyorum.

• matematik için hangi kaynağın netleri mesela bunlar?

benim denge 28-30 arası geliyor ama körfezin ya da karekökün denemesinde 40 net geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: borni101

matematik için hangi kaynağın netleri mesela bunlar?

benim denge 28-30 arası geliyor ama körfezin ya da karekökün denemesinde 40 net geliyor

Integral bitik mi hocam.. Ben daha baslamadim kara kara dusunuyorum..

Teşekkürler cevabın için,peki sence bu aralıkta edebiyattaki 1 net 1000 kişi oynatır mı ? Kolay bi iş değil tabiki de atıyorum edebiyat 49 50 net oldu.Bir de bu sene şimdi uluslararası ilişkiler,siyaset bilimi vs. tm-3'e geçti,odtü ua'ya baktım 15 bin civarıyla kapatmış bu sene ilerler mi geriler mi ne gibi bi oynama olur ilk hedefim orası hatta tek diyebilirim.
    bitik fakat dengede süre yetirip integrallere bakamıyorum..

fem in 6 lı ve 4 lü denemelerinde 35 civarı geliyordu integralden de 1-2 soru çözebiliyordum

sonuç olarak matematik netlerini baz alacağınız deneme bence denge olmalı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nazım Hikmet Run

Teşekkürler cevabın için,peki sence bu aralıkta edebiyattaki 1 net 1000 kişi oynatır mı ? Kolay bi iş değil tabiki de atıyorum edebiyat 49 50 net oldu.Bir de bu sene şimdi uluslararası ilişkiler,siyaset bilimi vs. tm-3'e geçti,odtü ua'ya baktım 15 bin civarıyla kapatmış bu sene ilerler mi geriler mi ne gibi bi oynama olur ilk hedefim orası hatta tek diyebilirim.

Odtu ilk 9 10 bine ceker

• quote:

bitik fakat dengede süre yetirip integrallere bakamıyorum..

fem in 6 lı ve 4 lü denemelerinde 35 civarı geliyordu integralden de 1-2 soru çözebiliyordum

sonuç olarak matematik netlerini baz alacağınız deneme bence denge olmalı ...

Denge de geo ne durumda hocam

• borni101 B kullanıcısına yanıt
    Dengede şuan 20 25 bandındayım fakat limit-türev-integral çözmüyordum şuana kadar daha yeni bitmek üzere limit konusu,o bitince bir 15 günde 0'dan türeve başlayacağım gidebildiğim yere kadar gideceğim bunları yaptıktan sonra 30 civarı netlere ulaşacağımı varsayarak yazdım 30 civarı diye.Yoksa dediğin gibi o tarz kolay denemelerde limit türev integral hiç çözmeden 30 civarı netlerdeyim zaten.
    O kadar oynar mı ya ben 12 13 civarı olur diye düşünüyorum.
  • senle aynı durumdayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nazım Hikmet Run

O kadar oynar mı ya ben 12 13 civarı olur diye düşünüyorum.

Odtu oynar.

denge geo çözmücem.. hatta almayı da düşünmüyorum. 10 net civarı yapıyorum mat denemelerinin yanında gelen geo denemelerinde

benim için 10 net yeter ona ayıracak vaktim yok

hocam bir de ben coğrafya için simetri ygs/lys aldım ama çok mu ayrıntı? delta daha iyi diyorlar ne dersin bilgin var mı?
    Neyse sınırları biraz daha zorlayalım o zaman belki daha iyi netler gelebilir.
  • quote:

denge geo çözmücem.. hatta almayı da düşünmüyorum. 10 net civarı yapıyorum mat denemelerinin yanında gelen geo denemelerinde

benim için 10 net yeter ona ayıracak vaktim yok

hocam bir de ben coğrafya için simetri ygs/lys aldım ama çok mu ayrıntı? delta daha iyi diyorlar ne dersin bilgin var mı?

Sinav gecen sene gibi olrusa 10 net yapicaginin da garantisi olmaz haberin olsun.
    Lys cografyadan deneme cozuyorum ben surekli yanlislarimi analiz ediyorum yetiyor

Hocam bu lys coğrafya için ne yapıyorsunuz cidden bu madenler fabrikalar santraller falan oturup ezberlenilcek gibi değil bu kadar iş arasında.En son geçen seneyi çözdüm 16 net gibi bir şey geldi bunu 20 civarında yapabilmek için ne yapabiliriz sizce ?
    geçen sene 9 net yapmıştım.. ama epey zordu geometri sınavı
  • quote:

geçen sene 9 net yapmıştım.. ama epey zordu geometri sınavı

Suanki dengeyi coz hocam derim zira gecen sene ile ayni seviyede. Haberin olsun tabi karar senin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.