Şimdi Ara

Değerli Görüşlerinizi bekliyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    elimde msi gtx 980 ve gt 970 var (ikisinden birini kullanıcam birini satacağım ) ,high power 750 w , 2 ssd , kasa v.s var eksiklerim işlemci anakart ve ram

önceki sistemimde ; i5 4460 - wibtek z87-m pro - 8 gb 1600 mhz ram vardı ortalama 1100 tl ye geliyor

şimdi eksiklerimi gidereceğim de önceki sistemime yakın ddr 4 lü bir yapı yapabilir miyim ? fiyat olarak ta çok fark olsun istemiyorum..

şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: fearuq

arkadaşlar selam..
    elimde msi gtx 980 ve gt 970 var (ikisinden birini kullanıcam birini satacağım ) ,high power 750 w , 2 ssd , kasa v.s var eksiklerim işlemci anakart ve ram

önceki sistemimde ; i5 4460 - wibtek z87-m pro - 8 gb 1600 mhz ram vardı ortalama 1100 tl ye geliyor

şimdi eksiklerimi gidereceğim de önceki sistemime yakın ddr 4 lü bir yapı yapabilir miyim ? fiyat olarak ta çok fark olsun istemiyorum..

şimdiden teşekkürler

980 ve elindekileri satarak ddr4 lu bir sistem kurabilirsin ama 980 i satip parasini cebinede koyabilirsin :) ne is ixin kullanacaksin oyun icin falansa bence gereksiz ama render alicam islem gucu ve hizli bellek gereksinimi duyuyorsan 980 ve islemci anakart ram satip islemci anakart ram almaya bakacaksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• onr1818 kullanıcısına yanıt
    hocam oyun için alıyorum zaten normal i5li ddr3 lü sistem 1100 e toplanıyor sizce ne almalıyım ?skylake 6400 + ddr4 ile ciddi performans artışı olur mu değer mi sizce ?
  • yokmu fikir beyan edecek olan ? biraz araştırdıktan sonra ddr4 lerin oyun içinde etkin bir farkı olmadığını buldum ?

sistem önerilerinizi bekliyorum ? bugün sipariş vereceğim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearuq

hocam oyun için alıyorum zaten normal i5li ddr3 lü sistem 1100 e toplanıyor sizce ne almalıyım ?skylake 6400 + ddr4 ile ciddi performans artışı olur mu değer mi sizce ?

full hd çözunurlukde oyun ıcın elındekı ıslemcı vee gtx 970 fazlası ile yeterli olacakdır ddr4 e falan bence suan gerek yok oynayamayacagın rahat edemeyecegın oyun yok çünkü 2 yıl sonra sıfırdan bır sıstem kurarsın paran elında kalsın :D
  • onr1818 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cevabınız için... öyle yapıcam bugün 4460 sipariş vereceğim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.