Şimdi Ara

DEĞERİ BİLİNMEYEN AMA HARİKA OLAN OYUN ÖNERİLERİ (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: paxal
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
333
Cevap
43
Favori
21.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sea of Solitude (evet sıcağı sıcağına bir oyun önerisi, yeni bitirdim harika bir oyun. başta kontrolleri biraz zor geliyor ama sonradan alışıyorsunuz. onun dışında grafikleri konusu seslendirmesi herşeyi çok güzel bir oyun. korku oyunu değil bu arada)

DEĞERİ BİLİNMEYEN AMA HARİKA OLAN OYUN ÖNERİLERİ

• kesinlikle oynanması gereken bir oyun nightmare creatures 2DEĞERİ BİLİNMEYEN AMA HARİKA OLAN OYUN ÖNERİLERİ
  • HARD RESET (Sarıyo)

• Tavsiye için teşekkürler. bulletstorm full clip edition 5 GB lık bir oyun için gayet keyifli bir fps, grafikler çok güzel unreal motoru çok iyi çalışıyor ekran kartı ısınmıyor bile İlk başta hep aynı sıkıcı hareketler gelsede ilerledikçe açılıyor oyun, eski ama keyifli
  • Binary Domain

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Singularity (2010)
    Prey (2006)
  • Xeat X kullanıcısına yanıt
    Çoook eskiden cdciden korsan cd almaya gitmiştim belki bilirsiniz bı tane karton kutunun içinde olur genelde.Her gittiğimde o kutudaki tüm oyunlara bakar 1 tane alır gelirdim.3 oyun beğenmiştim birinde.Dmc3,singularity ve preydi.Singularitynin paketindeki resim iyi duruyodu çok arada kalmıştım ve bende dmcyi aldım bidahaki geldiğimde alırım demiştim o zaman harçlığı veriyodum çünkü para yoktu.2 hafta sonra gittiğimde oyun yoktu birisi almış çok üzülmüştüm.Bari şimdi oynayım aklıma gelmişken.Tesekkur ederim hocam :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Prototype 1&2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

Bu kadar oyunu nereden biliyorsunuz iş güç okul hiçbir şey yok mu Ben daha witcher 3 gta 5 gibi en bilindik oyunlarımyeni oynuyorum corona yüzünden evdeyim diye, bilinmeyenleri ne ara oynarım artık bilemiyorum
    İnsanlar hayatlarının 24 saatini iş güç ve okula harcamıyorlar. Günde yalnızca 1 saati video oyunlarına ayırmak dahi sağlam oyun kültürü kazandırır insana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de bir tavsiye de bulunayım, ses getiren pony island ı yapan abinin son oyunu the hex içinde birçok türü barındıran katil kim temalı güzel bir oyun ayrıca inside kesinlikle bu kategoriye girmiyor.
  • Kardeş 2009 da level dergisine bakıyormuş gibi hissettim

• quote:

Orijinalden alıntı: nasaz

ben de bir tavsiye de bulunayım, ses getiren pony island ı yapan abinin son oyunu the hex içinde birçok türü barındıran katil kim temalı güzel bir oyun ayrıca inside kesinlikle bu kategoriye girmiyor.
    pony island baya ilgi çekici görünüyor mutlaka denicem teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsin yemek yicem

The Suffering (her daim gerilim altında olacağınız bir oyun)
    Oynadigim ilk oyun buydu.bayagi heyecanla oynayıp acayip keyif almıştım.

• DEĞERİ BİLİNMEYEN AMA HARİKA OLAN OYUN ÖNERİLERİ

Çok iyi oyundur,pek bilinmez, RE tarzı.

• Epey eski bir yapım. Ancak şu ana kadar bile savaş gerilimi hissini daha iyi veren başka bir oyun oynamadım. Savaş ve gerilim mükemmel bir denge içerisinde oyunda. Daima diken üstündesiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: essoessen

kesinlikle oynanması gereken bir oyun nightmare creatures 2
    Bu oyunu oynamayı gerçekten çok istiyorum ama nasıl olacak o iş.. pc'de de yok sanırım.
  • Harika mı değil mi bilemem ancak benim oyunum Contract J.A.C.K.
  • Remember Me
  • porsux P kullanıcısına yanıt
    İkinci dünya savaşı furyasında öylece yitip gitti.
    Hala daha nasıl Freedom Fighters , No One lives forever gibi oyunların remakelerini yapmıyorlar anlamıyorum.
  • Torchlight I ve II , öyle bir oyundur ki, Acer Aspire 7720G (2008 yılından kalmadır kendisi) bir laptopda bile hiç fena sayılmayacak performansda çalışır.

Torchlight II

Assassin's Creed : Unity değeri bilinmeyenler arasındadır, benim için...Ömrümde belki Parisi görürüm, belki göremem. Kaldı ki, Fransız İhtilali zamanının Parisinde geziyoruz, görevler yapıyoruz. Bazen durup durup binalara yapılara bakardım. Oyunda "Bug" hala var fakat güzel bir yapım olmuş. Görseller kendi sistemimden alıntırdır.

Şu heykele, şu tabloya bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi divx4mc -- 28 Ağustos 2020; 10:52:22 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.