Şimdi Ara

DEFINITIVE CLUB (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.180
Cevap
42
Favori
332.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum şimdilik bir müddet ara vericem.Bazı gereksinimlerden dolayı.
    Sizler alıyorsunuz ya ben mutlu oluyorum.
    Güzel İnsanlar güzel şeylere layıktırlar.Herkese gönlündekiler hayırlı nasipli olsun inşallah.
  • babiş62 kullanıcısına yanıt
    İnşallah üstat.

Bizde yavaş yavaş eksikleri tamamlamaya çalışıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir çift pro monitor 100 arıyorum fiyatı uygun.

satmayı düşünen varsa yazarsa sevinirim
  • Burdan tekrardan İbrahim abime teşekkür etmek istiyorum uzun zamandır aradığım CLR2000 geldi pırıl pırıl bir cihaz on numara kargolama şekli gönlünün güzelliği gibi cihaza bakmışsın abim ellerine yüreğine sağlık TEŞEKKÜR Ederim fotolar eklenecektir..

• DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

• Buradan Clr 2002 satan var mi arkadaslar?

• GoStBr kullanıcısına yanıt
    Değerli Gökhan kardeşim clr2000 senin gibi güzel insana nasip oldu,hayırlı uğurlu keyifli kullanımlar olsun kardeşim.

• Merhabalar. Bende subdan sonra sisteme 2.definitive'i ekledim. CLR 2002

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dousk -- 25 Kasım 2017; 13:19:45 >

• Dousk kullanıcısına yanıt
    öncelikle hayırlı olsun şimdi heco ile arasındaki fark önemli bu fark çok bariz sekilde duyuluyormu
  • odesy kullanıcısına yanıt
    Biraz deneme fırsatı buldum ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim; 2002 yi bağladıktan sonra center kanaldan daha hacimli ve daha berrak bir ses alıyorum. Ani tepkilerde falan hecoya göre daha alt frekanslara indiğinden sub'a da yardımcı oluyor. Genel olarak beğendim yani..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dousk kullanıcısına yanıt
    Dousk kardeşim sanada hayırlı olsun. Güzel seçim olmuş.Heco ile karakter farklılıkları var ama bu iş böyledir. Denemeden bazı şeyler açığa çıkmaz. Çift center gibi olaylar sanki birinin eksiğini diğeri tamamlıyormuş hissi verebilir.Yeterki uyumlu olsun ohm,watt,db vs..

Dediğiniz gibi farkını belli etmesi..

Kaç senelik hoparlörler amma yapan yapmış kardeşim.!

• Arkadaşlar merhaba Dali Zensor serisinin yanına bir sub arayışım var , ikinci el'e yoğunlaştım ürüne göre 400-800 TL arasında arayışım var iyi bir serinin temiz bir ürünü olursa 1000 TL'ye de çıkabilirim. Definitive de pro sub 100, powerfield 12 gibi seriler var. Ağırlıklı kullanımım sinema olacak,Öneriniz ne olur ?

saygılarımla
  • panama P kullanıcısına yanıt
    sony cs9 subu almanızı öneririm sistemimde kullanıyorum fiyat performans cihazıdır tavsiyem üzerine alan arkadaslar çok memnunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: odesy

sony cs9 subu almanızı öneririm sistemimde kullanıyorum fiyat performans cihazıdır tavsiyem üzerine alan arkadaslar çok memnunlar

Hocam merhaba aslında bu Sony i aldım n11 den hatta kupon ile aldım uyguna geldi ama adam dolandırıcı çıktı göndermedi iptal ettim . Sonra birçok satıcı olmasına rağmen herkes stok yok dedi bende vazgeçtim . Fiyat artarsa bütçemi aşacaktır

Sony magazalarindan arayip stok sorup oyle siparis verin ben o sekilde almistim elbet birinde kesin vardir fiyat performans cihazi baska aramayin bosuna

Temiz, tamirsiz bulursaniz definitive sublara bakin. Bende prosub 100 var, soylede ufak capli bir performansi

https://youtu.be/rKNOTevRLVQ

• quote:

Orijinalden alıntı: darkerdi

Temiz, tamirsiz bulursaniz definitive sublara bakin. Bende prosub 100 var, soylede ufak capli bir performansi

https://youtu.be/rKNOTevRLVQ

Bakıyorum da hocam kısmet olmadı, bir arkadaştan alacaktım yan çizdi , diğer gördüklerim pahalı yada temiz değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CLR 2500-CLR 2000 birlikteliği.

DEFINITIVE CLUB

• Evet arkadaşlar sistemimize Rotel RMB 1095 eklemiş bulunuyoruz Pre-Power adımımızı atmış bulunmaktayım Bp-30 C/L/R 2000 Ve BP-X doyurmak avr ile çok zor.

İbrahim abimin çok emeği var onun tecrübelerini Bilgi birikimini kullanarak iyi yoldayız..
    DEFINITIVE CLUB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoStBr -- 1 Aralık 2017; 9:11:21 >
  • edmontdante E kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanınız..

• 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.