Şimdi Ara

DEFINITIVE CLUB (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.180
Cevap
42
Favori
332.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • z5500 sub kullanıyorum gücü yeterli sonuna kadarda açmıyorum. Cızırtı boğulma vs hissetmiyorum sizce hi fi bir sub almam gerekir mi sonuçta avr için üretilmemiş bir subwofer
  • arkadaşler elimde definitvenin canavarlarından biri var değerini bilene acayip temiz bir durumda ilanımı açmıştım zaten hatta elimdeki sub bu işte en titizlerimizden olan büyük ihtimalle ibrahim abi babiş62 nin subudur diye düşünüyorum dönüp dolaşıp bende son durak yaptı :) muadil bir çok ürünü tokatlayacak tarzda forum kullanıcılarına özellikle nakitte son pazarlıksız yuvarlak hesap olarak 2500 e bırakacığım ürünü mutlaka değerlendirin subcuklara para veremktense gerçek bir suba yatırım yapın derim hayırlı forumlar ;)
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-muzik-sistemleri-definitive-pf1500tl-sub-38cm-surucu-36kg-pc-parc.tel-takas-imk-594749653/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@FKASYALI -- 25 Eylül 2018; 15:1:48 >

• beyler bir çift definitive pro monitör 800 arıyorum . satmak isteyen iletişime geçebilir.
  • Definitive Technology BP-X veya BP2X satan var ise ulaşırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizhan5334 -- 3 Kasım 2018; 11:9:36 >
  • Upgrade nedeni ile uzun zamandır begenerek kullandıgım GoldenEar Triton 2+ kule hoparlörlerimi satıyorum arkadaşlar ilan malum sitede var.Bilgi için p.m atabilirsiniz.
  • DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

Nihayet kaç senedir peşinde olduğum aktif Bp3000lerimin arasına aynı segment kategorisinde yine aktif (içinde 150wattlık 10”subbass bulunan ve toplam 400watt) clr3000i kattım sonunda..

Bunlar Definitive serisinin malum en büyükleri ve Altın gibi bulunması çok zordu!

Altındada Definitivenin son serilerinden ve büyüklerinden yine aktif cs8080 centeri paralel bağlı..(altında cüce kaldı)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlı olsun İbrahim abi. Epey uğraştın almak için. Ama takımı tamamladın

• Hayırlı olsun üstad güzel günlerde kullan

• babiş62 kullanıcısına yanıt
    Keyifle kullan babiş
  • aticus3 kullanıcısına yanıt
    Yaa sorma şükürler olsun sonunda Atilla’cığım. Selim beni çok yordu ama onada güzeli nasip oldu.Bilirsiniz benim definitive ile duygusal bir bağım var kopamam bir türlü.

Altuğ’cuğum Serdar’cığım çok teşekkürler güzel dileklerinize.Sağolun hobidaşlarım.

• Hayirlı olsun hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yavuzazgin kullanıcısına yanıt
    Sağolasın Yavuz’cuğum.Çok teşekkürler.

• Kule olarak Energy CF-70 kullanıyorum. Center olarakta Energy CC-10. Avr Denon 4300h. Center değişikliğine gitmek istiyorum. Definitive clr2000 düşünüyorum fakat karar veremedim. Öneriniz ne olur bana ..

Konu definitive ama Sonus Faber Venere yide listeye eklesem..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saheemr -- 22 Aralık 2018; 12:34:27 >
  • saheemr kullanıcısına yanıt
    Yazdığın iki kolonun uzaktan yakından alakası yok! Kendi kategorisinde bana göre, Definitive sinema da rakipsiz diyebilirim. Özellikle de fiyat kulvarında zaten rakipsiz.

Sonus faber, normalde de kapalı çalan bir kolon ve özellikle de referans modelleri bile Accuphase gibi sert ve parlak çalan amplilerle sürülüyor. O sebeple Definitive'in yanına bile koymam Sonus Faber'i.

Definitive'in Center'inin yanında yüklediğin sahneler de Sonus Faber'in sesini bile duyamazsın. Bırak rakip olmasını.

Babiş, hayırlı olsun buradan da.

• Ayrıca kullanmış olduğun kolon takımı da Definitive center yanında fazla cansız kalır.

• Yakın zamanda sub dinlemek için gittiğimiz mekanda dinleyeceğimiz subı hazır kurulu Definitive BP9080 ler ile birlikte dinleme şansım oldu. Sub performansını görebilmemiz adına da Definitive lerin aktif subbasları devre dılşı bırakıldı. Ona rağmen benim ile birlikte dinleme yapan bir kaç arkadaşta da dahil hepimiz yeni Definitive BP9080 leri de çok beğendik. Hem kozmetik olarak çok şık hem de sinemada çok başarılı bir iş çıkardı.

Şu anda aşırı değerlenen döviz (ve tabii değersizleşen TL) dolayısıyla tüm ithal ürünler bize fiyat olarak epey yüksek gelse de Definitiveler sinema setup ları için f/p ürünü olmaya devam ediyor.

• Definitive zaten sinema işini 25 sene önce bitirmiş. 200 li yıllarda Definitive referans sistemi kurarken aylarca bir sürü kolon takımı kıyasladım sinema da. Ama sıra Definitive ye geldiğinde alayını ezip geçiyordu. Halen bile o paralara rakibi çıkmadı. Pek çok markanın oyuncak gibi kolonları bile artık deli paralara satılıyor.

• teknika kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Tufan kardeşim.Sonunda clr3000 centerde bp3000 ailesine katıldı.Şükürler olsun.

Definitive anlatılmaz yaşanır. Bu büyük setleri gerçekten çok insanın eline geçmediği için bilinmiyor. Haklılar..

Yine diyorum bu babaları bugün üretilsin yine çoğunu tokatlar.! Yıllardır vazgeçilmezimdir!..

• Sonus Faber tarihinin en kötü hoparlörleridir Venere uzak durun derim rekabet için alt gruba ürettiği ürün piyasa doldurmak için

• quote:

Orijinalden alıntı: Delerıum

Sonus Faber tarihinin en kötü hoparlörleridir Venere uzak durun derim rekabet için alt gruba ürettiği ürün piyasa doldurmak için
    Gelen yorumlardan sonra vazgeçtim. Şuan Energy veritas ile ilgileniyorum.

• 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.