Şimdi Ara

DEFINITIVE CLUB (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.180
Cevap
42
Favori
332.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: süper cüp

yeni salondan toplu resim .bazıları haric gelecek olanlar varda ha

DEFINITIVE CLUB

adaş ne bu dükkan mı açtın yoksa?
  • evet ya tam hifi dükkanı gibi olmuş,tv resmen boğulmuş
  • Dokunmayın ali abiye o alıp benimseyip ölümüne sevenlerden....satamiyor ;)
  • Evet yeni sistem tamamlandı,Katkılarından dolayı Sayın Teknikaya tesekkur ederim beni Definitiveci yaptığı için

Sistem bileşenleri,

Front : Definitive Bp 2000TL Aktif
    Center:Paradigm CC-390
    Surround: Definitive Bpvx
    Surround Back : Definitive Bp 30
    Subwoofer: Definitive PF1500TLPLUS
    Amfi: Denon Avc-A1XVA
    Haporler Kablo: Lookab Core 8 Bi-amp ve Core 4
    Güç Kablosu: 3 Adet Lookab Optirus Power
    Projeksiyon:Epson Eh-Tw 2900

İlk Resim Genel görünüş

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuribaras -- 18 Mayıs 2010; 21:34:17 >

• Resim 2 Surround Bpvx

DEFINITIVE CLUB
  • Resim 3 Front Bp2000TL Aktif

DEFINITIVE CLUB
  • Resım 4 Projeksiyon Epson 2900 ve Surround Back Definitive Bp 30

DEFINITIVE CLUB
  • Resim 5 Subwoofer Definitive PF1500TLPLUS

DEFINITIVE CLUB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuribaras -- 18 Mayıs 2010; 21:35:10 >
  • Resim 6 Center Paradigm CC-390

DEFINITIVE CLUB
  • Resim 7 Oturma pozizyonunda görünüm ve amfi

DEFINITIVE CLUB
  • Resim 8 yeni tamamladıgım 5000 lik puzzle

Resimler bu kadar,Definitiveyi merak eden arkadaslar gelip her türlü testi yapabilirler
    Özellikle Defintiveyi dinlemeden ileri geri yorum yapan arkadaşları bekliyorum

DEFINITIVE CLUB

• abi hangisi iyi bilemem çünkü klipsch varken amfiden ön kolonlara kadar hersey farklıydı oyuzden ne desem yalan olur ama cc 390 fiyatına göre uygun ve yuksek seslerde bozulma yapmıyor
  • Bence Chang in resanatoru ile arkaya sanal bir duvar lazım
  • Nuri sistemin çok güzel olmuş güle güle kullan .Merkezde mekanı doldurmuş .Ses olarakda bana memnuniyetini dile getirmiştin.RC 64 ü değiştirmekle iyi ettin ayrı bir mid driver olmadığından 2 adet 11cm lik ayrı mid sürücüye sahip CC390 kadar net ve temiz ses alamassın.Dediğin gibi fiyat olarak da aralarında da ciddi fark var.CC390 F/P olarak daha mantıklı bir seçim.
  • sayın väliaikaista valla ne demek istedıgınızı anlamadım
  • Klipsch kendi sitesinde yazana bakın kullansalardı yazarlardı sanırım .İkisini yanyana koysanız eminim hak vereceksinizdir. O zaman inanırsınız belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hometheatre -- 19 Mayıs 2010; 12:54:00 >
  • Rf serisi bir kenara, bence monitor serisi palladium'larla bile kapışır, palladium'un sesini beğenmiyorum ben, sanki önlerinde perde varmış gibiler ki monitor serisini marantz stereo amfi ve hk avr sürerken, palladium'ları mcintosh ma7000 sürüyordu. B&W 803d ile yanyana dinlediğimde aralarında dünya kadar fark vardı.

cc-390'ın da bence çok daha temiz sesi var. Aktiflerin yanında sırıtmıyordu bile. Ben aktifler varken rf-62'yi de dinlemiştim Nuri'de, çıktığı über ses seviyelerinde cc-390 kadar net ve temiz sesi yoktu. Horn'lardan haz etmiyorum. Şimdi paradigm kullanıyorum diye taraflı yorum yapıyormuşum gibi gözüküyor biliyorum ama, onkyo kullanıp da onkyo'yu da eleştirebildiğimden sanırım samimiyetimi sorgulamanıza gerek yok.
  • ben de ayrı bir mid sürücüsü olmamasına takılmıştım klipsch almadan önce ama boşunaymış
  • @nuribaras,

Kullandigin perdenin markasi nedir? Pull down midir? banada bir perde lazim olabilir. gule gule kullan bu arada.

quote:

Orijinalden alıntı: nuribaras

Resim 7 Oturma pozizyonunda görünüm ve amfi

DEFINITIVE CLUB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archer75 -- 19 Mayıs 2010; 14:58:13 >
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.