Şimdi Ara

DEFINITIVE CLUB (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.180
Cevap
42
Favori
332.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nuribaras

valla bende bunda önce monster m series vardı haporler kablosu 279 tl ye almıştım ,en başta gorunus olarak yanlarında oyuncak gibi kalıyor seste ise etkisi benim şimdiden gözlemledıgım bassların artması seklınde fiyat olarak kalın olan core 8 modeli 36 euro artı kdv metresi ince olan core 4 modeli 15 euro artı kdv metresi

vallahi o parayı verdikten sonra VDH'den şaşmamak lazım
  • monster içinmi dediniz yoksa lookab mı ?
  • Yarın epson tw 2900 projeksiyonu alıp sistemi tamamlıyorum resımlerı haftasonu eklerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mokur

quote:

valla bende bunda önce monster m series vardı haporler kablosu 279 tl ye almıştım ,en başta gorunus olarak yanlarında oyuncak gibi kalıyor seste ise etkisi benim şimdiden gözlemledıgım bassların artması seklınde fiyat olarak kalın olan core 8 modeli 36 euro artı kdv metresi ince olan core 4 modeli 15 euro artı kdv metresi

Lookab için bu cümleyi kurduysanız o zaman her ikisinide dinlemiş olmanız gerekir. Dinlediniz mi? farkları duyalım o zaman sizden!!

• 36 € + kdv / m iyi bir rakam bence. Nacizane tavsiyem bu fiyat kategorisinde ürün almadan en az 4-5 markanın ürünlerinin denenmesi yönünde. Kablo çok kaliteli olabilir ama bu pahada bir kablo tercih edilmeden önce sistem uyumu konusunda kesin bir sonuca varılmış olması gerekir diye düşünüyorum.

Alan ve kullanan arkadaşlara hayırlı olsun, güle güle iyi günlerde dinlesinler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mokur

quote:

VDH fiyat bazında bir araştırın sonra yorumları yazarız .ayrıca her hoparlöre cift kablo cekmek gerekiyor bu da maliyeti ikiyle carp ma anlamına geliyor

• ali abi ne zaman alıyorsun lookabları
  • bp 10 lara core 4 yeter sanırım. sonroundlarda monsterlarlada idare edeim arkalara baya bir maliyeti yükselir. sadece önlere ve centera alsam lokab yeterlidir sanırım. çok problem olmaz herhalde sorround farklı önler farklı olursa. yanılıyormuyum.
  • çok fark olmaz tabı önlere core 4 almalısınız çunku core 8 bi-amp baglantı için bp 10 lardada bi amp yok
  • projeksiyonu bugun aldım ve kurdum yıllardır evde film izliyorum zannediyormuşum meğer projeksiyon bambaşka gerçekten herkese tavsiye ederim resimler yarın inşallah
  • Hayırlı olsun. Ben de AE4000 in kenarından dondüm. Ama alicam sanırım.
  • valla ben epson 2900 aldım çok memnunum mutlaka onada bak 2900 tl bımeks fiyatı var 2500 tl ye web e özel satıyor bır bak derim
    Projeksiyon ortama bambaska bır hava kattı gercekten
  • Geçen gün xahibinden de adam TW3500 ü 2200 e verdi...Dakkayla kaçırdım..
  • quote:

projeksiyonu bugun aldım ve kurdum yıllardır evde film izliyorum zannediyormuşum meğer projeksiyon bambaşka gerçekten herkese tavsiye ederim resimler yarın inşallah

hadi yhaa o kadar diyosun yani satılık panasonic plazma, projeksiyonla takas edilir

nuricim hayırlı olsun kısmetse bende alıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: rgokdemir

Geçen gün xahibinden de adam TW3500 ü 2200 e verdi...Dakkayla kaçırdım..

Belki alternatif olabilir.

LİNK
  • TSK fakat daha iyi bir modelle başlamak istiyorum
  • quote:

valla ben epson 2900 aldım çok memnunum mutlaka onada bak 2900 tl bımeks fiyatı var 2500 tl ye web e özel satıyor bır bak derim
    Projeksiyon ortama bambaska bır hava kattı gercekten

ist bilişimde daha ucuz
  • her zamankı gibi istanbilişim elinde olmayan ürünlere ucuz fiyat yazıyor ve ne zaman sorsan beyefendı stokta yok seklınde cevap alıyoruzYoksa bende gordum ib deki fiyatı ama işte hiçbir zaman gelmıyor o ürün
  • +1
  • quote:

her zamankı gibi istanbilişim elinde olmayan ürünlere ucuz fiyat yazıyor ve ne zaman sorsan beyefendı stokta yok seklınde cevap alıyoruzYoksa bende gordum ib deki fiyatı ama işte hiçbir zaman gelmıyor o ürün

tw 2800 içinde aynısı demişlerdi hatta tlf de 2900 ların geleceğinden bahsetmişlerdi
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.