Şimdi Ara

DEFINITIVE CLUB (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.180
Cevap
42
Favori
332.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aleküüm selam nerelerdesiniz sayın ryman ?
  • çook uzaklardaydım nuri bayadır giremedim foruma bugünde bi bakim dedim ne var ne yok diye teknika abi nerelerde ?
  • tekinka uzaklaştırıldı forumdan bı ara sonra kızdı girmedi ,inşallah kısa sürede girer
  • o biraz zor artık.
  • Dün yanindaydim sayın Teknika nin..Yeni Lookab Xtrilius Core 4 hoparlör kablolarından ve Lookab Optirius Power kablosu aldım.
    Yeni Lookab hoparlör kablo serileri gerçekten müthiş..
    Aklım Xtrilius Core 8 kabloda kaldı ama Teknika Core 4 ün benim için daha uygun olacağını söyledi..Core 4 aldım...
    Core 8 de 8 adet bağımsız teflon kaplı saf bakır bağlantı kablosu mevcut...Core 4 de ise 4 adet..
    Kabloların kalınlığını , içindeki kullanılan malzemeleri , sarımını görünce çok emek verildiği anlaşılıyor..
    İlk tecrübeme göre bas derinliğinde hissedilir bir değişiklik oldu..
    Sayın Teknika kabloların pişme sürecinden sonra detaylarda ve derinlikte de kesin artış olacağını söylüyor..
    Optirius için zaten söylenecek birşey yok..Kablo değil başlı başına trafo
    Bravo LOOKAB...
    Tşk Teknika..

• Hayırlı olsun.Bende en kısa sürede alıcam bakalım eminimki faydası büyük
  • Teşekkürler nuri...
    Senin sisteme XTRILIUS CORE 8 lazım
    Seni o paklar :)
  • aldım aBİ butun sisteme önlere core 8 aldım arkalarada core aldım henuz dınlemedim yazıcam sonra
  • arkadaşlar hayırlı olsun güle güle kullanın . resimler nerde .

gecen hafta alcaktım olmadı bugün teknikaya ulaşamadım telefonu kapalı . tufana ulaşmak zor bu aralar .iki defa geri döndüm inşallah bir dahakine alırım
  • rgokdemir yorumların nedir merakla bekliyoruz
  • abi yaRIN eklicem resimleri
  • Supercup
    benim mütevazı BP8 lerle çok farkedemeyebilirim ben farkları.. Nuri veya senin daha iyi fikri olur farklardan..
  • rgokdemir farkedeceğine inanıyorum en cok dinlediğin müziği yada filmin aynı sahnesini bir kac defa tekrarla . farkı anlamaya calış . bir dahaki hafta beekliyorum in şallah teknikayla bugün konuştum kabloları ayırdı hep beraaber takıp deneriz hemde monster hts lerin fişlerin yönlerini ve cihaazların bağlantılarını yaparız . şimdiki dairede topraklama hattı yok tu ikinci topraklama . yeni yerde var bunuda fark edeceğine inanıyorum . yani kısaca bir usta eli değmesi gerekiyor tufan abimiz gibi

• yav resimler neeerde . meraklandırmayın allah allah
  • Buyur abi

• 2

• 3

• İstanbulda olmak vaarmışşşşşş
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuribaras

abi yaRIN eklicem resimleri

Sanırım trt1 de bir dizi vardı " Yarın artık bugündür."
  • 4

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.