Şimdi Ara

Defalarca açılmış bu konu.Profiline kim baktı, kaç kişi baktı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Böyle bir düşüncem var, profiline kim baktı kaç kişi baktı diye görünse daha iyi olabilir sanki.
    Son 20 bakan kişiyi gösterse bile yeterlidir.Daha sıcak yakın bir ortam oluşur diye düşünüyorum.

Edit; şimdi fark ettim de defalarca istek olmuş sonuç çıkmamış

Kazanılan ne olurdu dersek biraz daha trollük azalırdı, biraz daha kaynaşma olurdu.

Kaybedilen ne olur dersek yakınlık arkadaş ortamı daha az olur millet sadece işi için girer çıkar başka forumlara kayar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 9 Şubat 2015; 23:18:44 >

• yapacaklarını sanmam
  • birinin profilini sadece nickini bilerek nasıl bulurum? ne yazmış, nereye yazmış? vs vs . yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ece_34

birinin profilini sadece nickini bilerek nasıl bulurum? ne yazmış, nereye yazmış? vs vs . yardımcı olur musunuz?

Diğer > Üyeler > Arama ekranına nicki yazıp profile girebilirsiniz. Ancak dışarıya gizlediyse göremezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: purple

quote:

Orijinalden alıntı: ece_34

birinin profilini sadece nickini bilerek nasıl bulurum? ne yazmış, nereye yazmış? vs vs . yardımcı olur musunuz?

Diğer > Üyeler > Arama ekranına nicki yazıp profile girebilirsiniz. Ancak dışarıya gizlediyse göremezsiniz.

aynen göremiyorum, teşekkürler yine de.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.