Şimdi Ara

DEFACTO Yöneticiyim Soruları alayım (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
2
Favori
29.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "De" yi ayrı yazamayan bir yönetici. O da güzel.
  • Toplam 4 sene DeFacto ve Colins de yöneticilik yaptım.Bu sektore girmeyin pişman olursunuz.Sektorun calisma şartları sizi hayattan soyutlar,ne yaptiginiz hafta tatilinden tat alirsiniz nede çalışma saati sonunda yasayacaginiz ozel zamandan.Allaha şükür kurtuldum :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz006

bildigim adi markalar 1.defacto 2.lcw 3.colins

Senden daha fazla değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: brk 1

quote:

Orijinalden alıntı: deniz006

bildigim adi markalar 1.defacto 2.lcw 3.colins

Senden daha fazla değil

ŞİMDİ SENİN GELİP BOŞYERE SALÇA OLMANDA BİR ÇEŞİT ADİLİKTİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz006 -- 28 Mayıs 2017; 4:52:53 >
  • avmde mağazalar 10 da açılır 10 da kapanır ama daha fazla çalışırsınız

defacto da fulltime yok parttime yaparlar 400tl verirler çalışma saati 10 saattir

ekstra çalışmaya ücret yok .
  • quote:

Orijinalden alıntı: HorgaN

quote:

Orijinalden alıntı: Heisenbergün asistanı

Defacto iyi güzel ama müşteri memnuniyeti sıfır. Geçen ceket aldım düğmesi koptu kaybettim. Yanında yedek düğme yok. O kadar oara verip aldığım ceketin yedek düğmesi yok. Aldığım yere gittim. Tuhafiyeden bulun diyor.

Yaşadığınız durum açıkcası firmadan kaynaklanır bir durum değil.çünkü firma düğmeye veya bu tür şeylere garanti vermiyor.onun için burda çalışanın sizle hitabı çok önemli.insiyatifli davranarak çözüm üretilebilir ama Size karşı yapılan hitap sanırım sizi memnuniyetsizliğe itmiş.

Adam ben düğmeci miyim diye üste çıkıyor bir de. Lc waikikide böyle bir sorun yok adamlar gömleğe cekete pantalona herşeye yedek düğme koyuyorlar. Bir yedek düğme koymak bu kadar mı zor ?Her şey malı satana kadar sonra müşterileri mal yerine koyuyorlar.

• TR'de bulunan mağazalardaki ürün tasarımlarını türk tasarımcılar mı yapıyor? Yoksa yurt dışından kopya çektiğiniz aldığınız oluyor mu?
  • Jean obamanın şalvarıdır diye blue jean satmıyolardı şimdi satmaya başladılar fikirlerini değiştiren şey ne oldu?

• İlk yıkamadan sonra tsirtler nokta nkta delik delik olmuş. Bunlar defolu urunler mı bilerek yada bılmeyerek mı geliyor? Neden cogunda boyle sorun var. İlk defa basıma geldı rezalet
  • Başvuru yaptım, başvuru sürecini hızlandırabilir misin
  • Ne kadar maaş alıyorsun yazsana kardeş 2. kez sordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Ne kadar maaş alıyorsun yazsana kardeş 2. kez sordum.

2500 ile 3500 arası

• quote:

Orijinalden alıntı: mic

Başvuru yaptım, başvuru sürecini hızlandırabilir misin

Hangi mağaza?

• quote:

Orijinalden alıntı: FRoZeNBoDy

TR'de bulunan mağazalardaki ürün tasarımlarını türk tasarımcılar mı yapıyor? Yoksa yurt dışından kopya çektiğiniz aldığınız oluyor mu?

Bir kısmını türk tasarımcı yapmakta. Ama ana tasarım ekibi barcelona da ve bütün prekande firmalarının ürün tarzı hemen hemen aynıdır sadece bir kaç oynama yapılır

• quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

İlk yıkamadan sonra tsirtler nokta nkta delik delik olmuş. Bunlar defolu urunler mı bilerek yada bılmeyerek mı geliyor? Neden cogunda boyle sorun var. İlk defa basıma geldı rezalet

Yaşadığınız üründeki sorun yıkama ile de Olabilir ürünün sezonluk garantisi mevcut zaten mağazaya götürüp inceleme yaptırın

• quote:

Orijinalden alıntı: HorgaN

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Ne kadar maaş alıyorsun yazsana kardeş 2. kez sordum.

2500 ile 3500 arası

Teşekkur ederım.
  • fox5578 kullanıcısına yanıt
    Çenesine geçir bir tane okul çocuğu musun lan de. Böyle namussuz insanlara katlanamıyorum. Hocam 5-6k maaş almıyorsunuz sonuçta. Çalışırken iş arayın kendinizi farklı yönlerden geliştirin derim.

• Ben yurtdışındayım yurtdışında olunca evdeki eşyalarımı bir akrabamın öğretmenlik yaptığı çadır kentteki çocuklara götürmesin karar verdik. haliyle özellikle oradaki türkmenler çok sevindi. çünkü çocukların giyecek bişeyleri yoktu.

Ben de akrabama DeFacto ve LCW ye Mail atıp durumu ibraz etmesini istedim.
    LCW döndü. Sosyal Yardımlar Genel müdürlüğüne irtiabata geçip durumu anlatmamızı istediler.

Doslayar imzalar hazır. Bakalım LCW ürünleri gönderecek mi?

90 Çocuk için istenildi malzeme.
    Ayakkabısı kıyafeti vs.

Benim anlamadığım Koca DeFacto neden umursamadı meseleyi???
    Bu kadar mı parasına düşkün garip bir çalışma prensibiniz var?

90 Çocuğun masrafı (üretim maliyeti ile) 1000TL olmaz.
    Ama alacakları gönüller ve T.Cye katma değeri paha biçilemez..
    KAbul etmemeyi geçtim cevap vermediler cevap...

Nasıl kiminle irtibata geçilmeli???
    siz böyle durumla karşılaştınız mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaRaKaN -- 28 Mayıs 2017; 16:34:55 >

• aylık ciro ne kadardı 250-300bin tl miydi .

primi ciroyu geçince mi alıyorsunuz.
    normalde maaş 2-2,5bin tl herhalde.
  • frhtzkn kullanıcısına yanıt
    Malesef öyle olmuyor işe ve paraya ihtiyacım var yoksa neden katlanayım. Şu an iş arıyorum ama Türkiye şartları çok zor bulamıyorum iş. Ah bir iş bulabilsem...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.