Şimdi Ara

Defacto erkek gömlek xl beden 30 tl smlxl beden 35

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.183
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Telegram grubunuzun linkini paylaşır mısınız acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ixsmail -- 9 Aralık 2019; 1:27:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fastpayci F kullanıcısına yanıt
    Bende istiyorum verirseniz çok memnun olurum teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunda sıcak olan ne?

PeoPle By fabrika'nin gömlekleri 29~39 tl arasi morhipo'da

Defacto pazar malı kalitesinde ki gömlekleri 20 tl ve altına satarsa sıcak olur

• quote:

Orijinalden alıntı: dat0me

Bunda sıcak olan ne?

PeoPle By fabrika'nin gömlekleri 29~39 tl arasi morhipo'da

Defacto pazar malı kalitesinde ki gömlekleri 20 tl ve altına satarsa sıcak olur
    Şu son paragrafı yazmak için gelmiştim.
    Kaldı ki 30 liraya pazardan bunun kat kat iyisini almakta mümkün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 9 Aralık 2019; 8:30:12 >
  • dat0me D kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katılıyorum, defactodan giyim alma hatasına 1 kez düştüm. gömleklerimin %80i people fabrika fiyatının hakkını veriyor. şimdiye kadar ağaranı,kararanı yamulanı olmadı hepsi %100 pamuk yıka yıka giy.
  • 30 lira olan Defacto marka gömleği fırsat olarak paylaşıyorsunuz. Tebrikler!
  • En son gömlek aldım 70 liraya. Ben 30 35 lira görünce ihtiyacım varsa atlar alırım. 10 sene önce 25e alıyordum 35e gömlek mi kaldı siz pazardan giyinenlerin gömleklerini tshirtlerini iyi bilirim 2 yıkamada renk kalmaz. İhtiyacı olan alsın olmayan ise ucuz diye almasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fastpayci

En son gömlek aldım 70 liraya. Ben 30 35 lira görünce ihtiyacım varsa atlar alırım. 10 sene önce 25e alıyordum 35e gömlek mi kaldı siz pazardan giyinenlerin gömleklerini tshirtlerini iyi bilirim 2 yıkamada renk kalmaz. İhtiyacı olan alsın olmayan ise ucuz diye almasın
    defactonun pazar malından farkı mı var

atlamakta serbestsiniz fakat bu bölümde 30- 35 tl'ye defacto gömlek alan adam cıkmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dat0me -- 9 Aralık 2019; 11:19:40 >
  • dat0me D kullanıcısına yanıt
    7 sene önce aldığım trikoların hala rengi %90 duruyor. Valla ben memnunum siz bilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.