Şimdi Ara

DEFACTO DEPO(PANTOLON:10,TİŞÖRT:5,MONT:19][HARİTA EKLENDİ] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
2
Favori
108.716
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • defacto da kaliteden eser kalmadı.. mallarını yaptırdığı bazı firmaları ellerinden kaçırdı.. şimdi çogunluğu theore tekstilde yaptırıyor oda iğren ötesi.. o magazayı çok iyi biliyorum hatta ayda bir giderim desem yalan olmaz.. ama güzel bişey bulamazsınız.. ve mallar çok dandik bir gömlek aldım bir alana bir bedava diye 39,90 a ki daha ucuz gömlekleride çok defactonun.. gömleği sadece birinci yıkamaya kadar giydim.. 3 yada 4 kez.. hemen rengi kırardı günesten.. önermem bosa para vermeyin.
  • Defacto benim bildiğim kendi fabrikalarında üretiyor mallarını ve çok kaliteli ürünler çıkarıyorlar bana göre.
  • defacto ürünleri dandik kalite. bir kere gezdim dükkanını, bir daha girmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leblebi82

Defacto benim bildiğim kendi fabrikalarında üretiyor mallarını ve çok kaliteli ürünler çıkarıyorlar bana göre.

fabrika satış magazalarına giderseniz görürsünüz hocam.. theore tekstil defactonun çoğu ürününü yapmakta hatta bizzat satmaktadır.. merter, kale iş merkezi gbi yerlerde..
  • Kıraç Mağazası'na İETT'nin HT-18 kodlu otobüsüyle de gidebilirsiniz. AVcılar Metrobüs durağından kalkar. Duraktan fabrikaya 1 km yürürsünüz. Harita bağlantısına tıklarsanız yol tarifini gösteriyor. Diğer araçlar özel statü halk otobüsüdür. Aktarma geçmez! Mavi Kart geçmez! Şoförleri de terör estirir yollarda.

http://maps.google.com/maps?saddr=Avrupa+Otoyolu+Had%C4%B1mk%C3%B6y+Ba%C4%9Flant%C4%B1s%C4%B1&daddr=K%C4%B1ra%C3%A7+Nam%C4%B1k+Kemal+Mh.,+Orhan+Veli+Cd,+34522+Istanbul,+T%C3%BCrkiye&hl=tr&ie=UTF8&ll=41.038983,28.629277&spn=0.011265,0.027466&sll=41.037477,28.62992&sspn=0.008869,0.01929&geocode=FT4_cgIdHtC0AQ%3BFZ0lcgIdZ9e0ASnDMQYA4F61FDEUROkoJB9FpA&vpsrc=6&dirflg=w&mra=ltm&t=h&z=16

• Fiyatlar halen geçerlimidir? Gitmeyi düşünüyorum da.
  • Gidecek olan var mı? Gidelim. İstanbul.
  • hort hort sengit forum arkadan geliyor
  • Söke deki magazalarında da aynı fiyatlar mevcut
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.