Şimdi Ara

Defacto'da %50'ye Varan İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
3.190
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Defacto'da %50'ye Varan İndirime Ek Tüm Ürünlerde Sepette Ekstra %25 İndirim Kampanyası Başladı.Kaçırılmayacak fırsatlardan yararlanmak için aşağıdaki linke tıklamayı unutmayın..

https://www.defacto.com.tr/black-friday-indirimleri?lt=v1

https://www.defacto.com.tr/black-friday-indirimleri?lt=v1

Keyifli Alışverişler..

Defacto'da %50'ye Varan İndirim

• +1 Floda aynı şekilde 110 liraya 5 ayakkabı aldığımı bilirdim. şimdi ki indirimde 150 TL(yersen) olan kinetix indirimle 75 tl bunlarda aynı şekilde 20 TL'ye kot aldığım oldu 8 liraya gömlek şimdi baktım 46 liradan aşağıya kot yok 30 tlden aşağıya sweatshirt yok sizin black fridayınızı yesinler gidin yaşlıları veya bilgisizleri kandırın burası sıcak fırsatlar burdaki ölücüler ürün alıp üstüne para ister buradaki adamlar YEMEZ.

e kaç para olsun diyecek olursa black friday diyorsan adam gibi indirim yapacaksın 5-10 tl inip black friday dersen olmaz. o verdiğiniz fiyatlara her markadan indirim bulursun anlamı yok.
  • Melike hanım biz de sizi bekliyorduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Melike Hanım hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. Biz de diyorduk black friday başladı Melike Hanım nerelerde kaldı

• Maalesef indirim göremiyorum. En azından takip etiğim ürünlerde. Değişen hiç bişey yok. Bana gerçekten indirim yapılan bir ürün gösterir misiniz?
  • Fiyatlar bindirip indirme kanmayın

• Melike Çalışkan M kullanıcısına yanıt
    İndirim var da ne enpara ile ne ziraat ile ne yapıkredi ile hiçbir kart ile ödeme yapamıyorum uygulamanızdan ? Hepsinde aynı hata, banka hatası vs vs. Tek yaşayan da ben değilim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mağazanın geçen haftaki fiyatlarına göre indirim var, daha öncesini bilemem.
  • 7 liraya kazak ve sweatshirt 35 liraya mont aldığımı bilirim. En ucuz sweatshirt 29.99 indirim bunun neresinde pardon?

• Şuana kadar gördüğüm gerçek indirimler var 229 tlye sormuştum şuan 139.90 teşekkürler sıcak fırsat
  • 150 LİRaya garanti pay ile ödemeye 40 lira bonus geliyor
  • indirim nerede?

• İndirim kodu filan yok mu?

• Varan kelimesi geçen hiçbir indirim inandırıcı gelmiyor bana

• defacto ile bindirim indirimlerine hoşgeldınız...

2 kıytırık Tshirt harıcı ındırım goremedım...

montları yoldugunuz kazlarla doldurdunuz heralde sezondan daha pahalıda...
  • Koton daha uygun. Evde giyilecek sweatshirtlerin fiyatını 100 TL'ye çekmişler, güya indirim yapıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Farfaraway21

7 liraya kazak ve sweatshirt 35 liraya mont aldığımı bilirim. En ucuz sweatshirt 29.99 indirim bunun neresinde pardon?
    +1 Floda aynı şekilde 110 liraya 5 ayakkabı aldığımı bilirdim. şimdi ki indirimde 150 TL(yersen) olan kinetix indirimle 75 tl bunlarda aynı şekilde 20 TL'ye kot aldığım oldu 8 liraya gömlek şimdi baktım 46 liradan aşağıya kot yok 30 tlden aşağıya sweatshirt yok sizin black fridayınızı yesinler gidin yaşlıları veya bilgisizleri kandırın burası sıcak fırsatlar burdaki ölücüler ürün alıp üstüne para ister buradaki adamlar YEMEZ.

e kaç para olsun diyecek olursa black friday diyorsan adam gibi indirim yapacaksın 5-10 tl inip black friday dersen olmaz. o verdiğiniz fiyatlara her markadan indirim bulursun anlamı yok.

• Biz geçen yıl kot pantolonları 29-39 TL’ye alıyorduk bu sene hep 79-129 TL aralığında. Kalite aynı hiç iyi değil ancak fiyatlar absürt bir şekilde pahalı. Defacto, kaliten kadar fiyat biç şu ürünlerine. Sürekli defacto’dan alışveriş yapıyordum ancak bu senenin başından beri sürekli bir fiyat artışı var. Bu yüzden lc daha mantıklı geliyor.

• emrehan09 kullanıcısına yanıt
    Flo yu hiç söyleme hocam 80 liraya aldığım bot şu an 299 o kadar söyleyeyim.

Kot ihtiyacı olan varsa LTB 'ye baksın. İki kot 119.90 a satılıyor. 20 TL yeni üyelik indirimiyle 99.90 a geliyor. Defacto'da %50'ye Varan İndirim

• quote:

Orijinalden alıntı: OssuranFil

İndirim var da ne enpara ile ne ziraat ile ne yapıkredi ile hiçbir kart ile ödeme yapamıyorum uygulamanızdan ? Hepsinde aynı hata, banka hatası vs vs. Tek yaşayan da ben değilim.
    Evet banka kartını mobil uygulamada kabul etmiyorlar. Web tarayıcıdan geçiyor. Saçmalık ötesi bir uygulama içindeler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.