Şimdi Ara

Defacto 75/25 indirim kodu(kişiye özel olabilir) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
32
Favori
33.073
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Dün kullandım.

kod neydi tekrar öğrenebilir miyim, konu değişmiş görünmüyor

Konuyu açan arkadaşın mesajında ki kodu kullandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DFHZPS

bu kupon kodunu çalıştıramadım
  • Defacto 75/25 indirim kodu(kişiye özel olabilir)

Kod 30 hazirana kadar geçerli şu an çalışıyor.
  • Kodun süresi doldumu artık?
  • Yeni kod bu: DFTZPS

31 Temmuz'a kadar geçerli.
  • Yeniden başladı galiba temmuz sonu

• DFTZPS

• screamtoronto kullanıcısına yanıt
    saol hocam yararlandım.
  • kampanya yeniden başlamış beyler
  • Bu kodla alım yaptığım ve daha sonra kendi iptal ettikleri siparişimin daha 1 aydır benim iadesini yapmadılar defalarca aradım müşteri hizmetlerini oyalayıp duruyorlar yatacak diye..Gerçekten çok adi bir firmaymış...

• 3 adet farklı hesaplarla aldım bakalım
  • oo hocam yılın ölücüleri arasına hoş geldiniz
  • 4 parça bişi alayım dedim sipariş verdim tutarı karttan çekti sepet olduğu gibi duruyor siparişte oluşturmamış müşteri hizmetlerini aradım net bir cevap alamadım nolacak bizim siparişler
  • 2 hesapla aldım 3. Hesap için ürün bakıyorum :)

• Çeki kesinlikle mağazada kullanabiliyoruz değil mi? İnternet sitesinden alışverişte kullanılmıyor diye bir bilgi paylaşımı olmuştu. Deneyen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: valuable

Çeki kesinlikle mağazada kullanabiliyoruz değil mi? İnternet sitesinden alışverişte kullanılmıyor diye bir bilgi paylaşımı olmuştu. Deneyen var mı acaba?

evet internette kullanılmıyor. mağazazadan teslim aldım ve o gün sorunsuz aynı mağazada kullandım. kasadaki eleman ilk defa bu çeki görüyorum nerden aldınız diye sordu.
  • Nasil oluyor o is kodu magazayami soyluyoruz para oderken

• Dün internetten alışveriş yaptım ve kodu kullandım sepette 25 tl indirim yaptı herhangi bir sorun çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darksideofthemoon -- 10 Temmuz 2017; 17:5:6 >
  • lifees1978 L kullanıcısına yanıt
    Yok hocam. Aslında iki aşama var. Benim sorduğum konu indirim kodunun kullanılarak siparişi verilen hediye çeki ile ilgili.

Kargo ücreti de ödememek için hediye çekini mağazaya sipariş ediyorsunuz. Hazır olduğunda fiziki olarak çeki teslim almaya gittiğinizde yada 1 yıl içinde mağaza içi alışverişlerinizde kullanabiliyorsunuz.
  • Kardeşim ve ben 8 Temmuz'da sipariş verip mağazada teslimat seçtik. Çıkışı yapılan bir ürün yok. Nedenini sorduğumda siparişiniz sistemimize yansımamış, yansıyınca ürün gönderilir dediler. Ne zaman yansıyacağını sorduğumda "Sistemlerde bir çalışma var, verdiğiniz siparişler düşmüyor. Birkaç güne ya da haftaya kadar düşebilir." dediler. Beklemek istemediğimi siparişi iptal etmek istediğimi belirttiğimde ise iade iptal talebi aldıklarında ücretin anca sipariş sisteme yansıdığında iade edileceğini söylediler.

Parayı işletme stratejisi mi uyguluyorlar anlamadım ama böyle saçmalık ilk defa görüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.