Şimdi Ara

Defacto 60 ml parfüm 11.24 tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
7.230
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cilt kanseri is loading. Teninize sıkmamaya ve solumamaya dikkat ediniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan028

Cilt kanseri is loading. Teninize sıkmamaya ve solumamaya dikkat ediniz.
    Açık parfümlerinin çoğu (1-2 tane marka hariç) zararlı zaten. Ben kesinlikle tenime sıkmıyorum. Kıyafet üstüne sıkmak ve parfümü sıktığımız ortamdan uzaklaşmak en iyisi olsa gerek

@Destroyer1907 hocam ürünlerin normal satış fiyatı 30 TL zaten. İndirimlerle birlikte kargo dahil 11 TL'ye aldık. Normal de kargo ücreti de çıkıyordu. Sadece efsane cumaya özel ücretsizdi. Bu paralara ne olduğu belirsiz açık parfümleri kullanmaktansa, ülkemizde ki önemli bir giyim markasının ürününü kullanmak daha iyi olur diye düşünüyorum

• hiç olmasa tuvalette kullanılır bu fiyata daha ne bekliyorsunuz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Açık parfümlerinin çoğu (1-2 tane marka hariç) zararlı zaten. Ben kesinlikle tenime sıkmıyorum. Kıyafet üstüne sıkmak ve parfümü sıktığımız ortamdan uzaklaşmak en iyisi olsa gerek

@Destroyer1907 hocam ürünlerin normal satış fiyatı 30 TL zaten. İndirimlerle birlikte kargo dahil 11 TL'ye aldık. Normal de kargo ücreti de çıkıyordu. Sadece efsane cumaya özel ücretsizdi. Bu paralara ne olduğu belirsiz açık parfümleri kullanmaktansa, ülkemizde ki önemli bir giyim markasının ürününü kullanmak daha iyi olur diye düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Defactoda çalışan arkadaşım var kendi masasının arkasında onlarca numunelik parfüm duruyor ve dediğine göre parfümleri çöp.

• arkadaslar benim parfumler halen ulasmadi.
    bu durumda olan varmi?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.