Şimdi Ara

DeFacto 150 TL alışverişe 30+10 TL indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
3
Favori
3.081
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DeFacto.com.tr adresinden 100 TL ye 15, 150 TL ye 30 vs. İndirim var. Bir de halk bank sanal kart ile ödeme yapılırsa 10 TL de oradan düşüyor. Yani kısaca 150 TL lik sepet 110 TL ye gelir. İhtiyacı olan değerlendirsin. Haber vermek istedim. Biz de az ekmeğini yemedik bu forumun:)

Not: Ek olarak 20 TL BKM indirimi birleşmiyormuş.

DeFacto 150 TL alışverişe 30+10 TL indirimDeFacto 150 TL alışverişe 30+10 TL indirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poyrazz539 -- 25 Mart 2017; 17:16:4 >

• Yalan

BKM ile MART17 birleşmiyor.

lütfen denedikten sonra burada paylaşınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kırmızı Kırlangıç -- 23 Mart 2017; 21:59:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • keşke başlığa 30 tl - 50 tl felan yazsaydın. 100 tl de indirim yapsa o kart sende olmayınca insanın morali bozuluyor
  • Kırmızı Kırlangıç K kullanıcısına yanıt
    Üslubunuza dikkat edin. Yalan söylemek için niye zamanimi harcayayım. Henüz denemediğim için birlesmediğini bilmiyordum. Görünce ikisini sevinerek forumdaşlara haber vermek istedim sadece. Kendim bile almadan daha. Eksik bilgi için de herkesten özür...
  • Yalan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya forum ne kadar dengesiz insanlarla dolu. Yalan ve yanlışın farkını öğrenin öyle gelin geri kafalılar. Hocam özür dilemeye gerek yok olabilir böyle şeyler

• gul116 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum

• BKM indirimi çekte düşmüyor maalesef hocam. Geçen gün ben de denedim başka bir kod için, kodu kaldırınca BKM indirimi düşüyor.

...demek isterdim ama geç kaldım taşlanmışsın bile hocam.
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Millet icindekileri kusmak için fırsat kolluyor resmen. Asıl sıcak fırsat bu sanırım.

• hata yapabiliriz . arkadaş hemen haber vermek için denememiş de olabilir . hemen yalan damgasını vurmak da nedir . toplum olarak çıldırdık resmen .
  • şimdi napıyoruz paraf sanal kartım var en avantajlı combo nedir.
  • yalan v3 release 1
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

şimdi napıyoruz paraf sanal kartım var en avantajlı combo nedir.

Hocam 150 TL 30+10 toplam 40 TL indirimle 110 TL'ye gelir. Yaklaşık %30 gibi bir indirim oranı oluyor.

• BKM kullanmayacak olanlar için 31 mart'a kadar mail gelmiş, yalnız bu da bkm ile birleştirilemiyor.
    100 e 20 indirim kodu : DFİLK20
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyrazz539

quote:

şimdi napıyoruz paraf sanal kartım var en avantajlı combo nedir.

Hocam 150 TL 30+10 toplam 40 TL indirimle 110 TL'ye gelir. Yaklaşık %30 gibi bir indirim oranı oluyor.

MART17 İLE 30 TL DÜŞTÜ SANAL KARTIN 10 TL İNDİRİMİ İÇİN NE YAPMALIYIM SANAL KARTA YAPILACAK İŞLEM VARMI HOCAM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Kırlangıç

Yalan

BKM ile MART17 birleşmiyor.

lütfen denedikten sonra burada paylaşınız

Yalan olan senin hayatin. Boşa yasiyosun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devam et kardeş paylaşımlarına.Olumsuz yorumları yok say.
  • konyalım K kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/paraf-sanal-kart-kampanyasi--124438951

Konusu burada hocam. Ayrıntılarıyla mevcut. Dönem içi işlemlerde iade olarak yansıyor. Öderken düşmüyor direk.

• quote:

Konusu burada hocam. Ayrıntılarıyla mevcut. Dönem içi işlemlerde iade olarak yansıyor. Öderken düşmüyor direk.

teşekkür ederim sanalkartla aldım magaza teslim aldım buşekilde 44 tl indirimli almış oluyorum güzel oldu
  • quote:

quote:

teşekkür ederim sanalkartla aldım magaza teslim aldım buşekilde 44 tl indirimli almış oluyorum güzel oldu

İyi günlerde kullanın hocam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.