Şimdi Ara

Deezer ile çevrimiçi olarak Türkçe müzik dinleyebilirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
3.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Çevrimiçi müzik hizmeti alanında hızlı büyüyen firmalardan birisi olan ve yaklaşık 20 milyon içeriğe sahip olan Fransız Deezer, geçen yıl web sitesine Türkçe dil desteği ekledikten sonra Türkçe müzik içeriklerine de yer vermeye başladı.

iTunes benzeri bir hizmet sunan Deezer farklı olarak ücretsiz belirli bir süre parça dinleme ve müzikleri cihazınıza indirme imkanı sunuyor. Ücretsiz üyeliklerde 12 ay sınırsız çevrimiçi müzik dinleme ve sonrasında ayda 2 saat kısıtlaması olurken, Premium üyeliklerde kısıtlamasız ve reklamsız dinleme, Premium+ üyeliklerde ise cihaza da kaydedebilme imkanı sunuluyor. Ayrıca 30'dan fazla radyo kanalı da bulunuyor.

Premium üyelik aylık 4.99 pound, Premium+ üyelik ise aylık 9.99 pound şeklinde ücretlendiriliyor. Türkçe katalogda henüz tüm sanatçılara ait parçalar yok. Uluslararası katalogda da bazen yeni parçalar bulunmayabiliyor ancak bu tür hizmetlerin ülkemizde de yaygınlaşması adına güzel. Muadillerine göre daha akıcı ve yüksek ses kalitesi sunuyor. Hizmetin mobil platformları için de uygulamaları bulunuyor. 

http://phobos.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=292738169&mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=deezer.android.app

http://www.windowsphone.com/s?appid=abf78126-7301-e011-9264-00237de2db9e

• bi itunes çakması gördüm sanki evet evet itunes çakması gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: regaibyigit.

bi itunes çakması gördüm sanki evet evet itunes çakması gördüm

Android, Windows Phone ve Blackberry'de iTunes olmadığı için çıkartılmış olabilir mi ?
  • Türkiye'de bu tarz hizmetler sunan 1 Türk firması yok mu? da gidip paramızı fransız'lara verelim.

• Tamamiyle iTunes çakması
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nehalem

Türkiye'de bu tarz hizmetler sunan 1 Türk firması yok mu? da gidip paramızı fransız'lara verelim.

TTNet müzik
    Avea Müzik
    Turkcell Müzik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: This Time

quote:

Orijinalden alıntı: NehalemTürkiyede bu tarz hizmetler sunan 1 Türk firması yok mu? da gidip paramızı fransızlara verelim.
    TTNet müzik Avea Müzik Turkcell Müzik

Bu tip sitelerde Türk olayına bakılmaz arkadaşlar. Çünkü Türkiye'deki bir sürü başarılı sanatçı Sony BMG gibi yabancı kayıt firmalarıyla çalışıyor, yabancı şarkılarda zaten yabancı müzik firmalarıyla anlaşma yapılıyor.
    Bu sayılanlarda ne kadar Türk orası ayrı :) Turkcell'in bir kısmı Telia Sonera'da, Avea ve TTnet Araplarda zaten.
    Ha güzel hizmet sunsalar eyvallah ama çoğu şarkının tagları bile düzgün değil, katalog sınırlı, telefon uygulamaları sorunlu.
    Aralarında en iyisi Turkcell Müzik o da çok sorunlu. Ben grooveshark kullanıyodum fakat ondada şu sıralarda sevmediğim bi kaç şey var. Deezer aklıma yattı benim bakalım bi.

• Biri Spotify'i şu ülkeye getirsin.
  • Sanirim kapatildi turkiyede

• İlginizi çekeceğini düşündüğüm için paylaşmak istiyorum bir playlist olustum dileyen followlayabilir.

Playlist
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nehalem

Türkiye'de bu tarz hizmetler sunan 1 Türk firması yok mu? da gidip paramızı fransız'lara verelim.

Fizy vardı bir ara sahi ne oldu ona?

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tişikkirlir sipirmin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar neden şu programlar komple ücretsiz olmuyor ? Reklam alsınlar abi ama komple beleş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Flowles

Arkadaşlar neden şu programlar komple ücretsiz olmuyor ? Reklam alsınlar abi ama komple beleş olsun

reklamı abartırlar tadı kaçar

• Şarkı sozlerini goruntuleyebiliyorsunuz, parcalar da kaliteli denebilir. Spotify'da olmayan türkçe parcalarin cogu mevcut aslinda..

• Spotify gayet iyi ve ciddi anlamda isim yaptı.
  • davetiye geldi. 3 ay 9.99 muş.
    isteyen mail adresini yollasın pm den yolliyim
  • ücretli mi su an

• itunes den alinti

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.