Şimdi Ara

Deezer hakkında merak edilen her şey!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
3
Favori
5.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın en popüler çevrimiçi müzik servislerinden olan Deezer hakkında merak edilen tüm detayları Türkiye Ülke Müdürü Selen Zorlu Tuğsuz ile konuştuk. İyi seyirler...

• Spotify varken
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anus Destroyer

Spotify varken

• 3 ay premiumlu kullandim, bir albenisini goremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonu aldim 3 ay premium verdi. artik kullanmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deezer'ın "Keşfet" özelliğinin Türkiye'ye göre yerelleştirilmesi, Spotify'a göre daha başarılı ancak onun dışında Spotify'a göre tercih edilmesini gerektirecek çok bir özellik yok. Spotify'ın 10 TL'lik abonelik ücretine karşılık Deezer hâlâ 5 TL'lik abonelik ücretiyle o konuda avantajlı ise bu konu da Finansbank'tan ücretsiz EnPara Kart alınarak, aylık ödeme de o karta bağlanarak yapılırsa Spotify'a ödenen ücret olan 10 TL'nin 5 TL'sini bir sonraki ay geri alıyorsunuz ve böyle devam ediyor.

Bakınca resmen sanki para ödenerek yapılmış reklam gibi yazdım mesajı ama hiç ilgisi yok. Ben de Deezer kullanarak başladım çevrimiçi müzik dinlemeye ancak şu an Spotify'a taşındım. Ama bir şey var, PC uygulamasını öğrenmek çok sıkıntılı bir süreç, tıpkı iTunes gibi.

• Android tablet ve iki farkli android telefonda chrome dan dh videolarini aylardir izleyemiyorum acaba benle.ilgili bir sorunmu

• Spotify arşiv konusunda daha başarılı, deezer gereksiz bence
  • En fazla 2 sene veriyorum sonra kapanacak bu şirket

• quote:

Orijinalden alıntı: Anus Destroyer

Spotify varken

+1

• Deezer ses kalitesi spotify'den 2 kat yüksek siz kaliteden anlamıyorsunuz harbiden spotfy bedava premium verseler ömürboyu yine kullanmam deezer candır

• Ölümüne Spotify. Deezer deki leş arayüz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: hursad

Android tablet ve iki farkli android telefonda chrome dan dh videolarini aylardir izleyemiyorum acaba benle.ilgili bir sorunmu

Bende de var aynı sorun çok uzun zamandır.Sanırım DH kaynaklı.Dolphin browserdan açıyorum videoları.

• quote:

Orijinalden alıntı: foreveriphone

Deezer ses kalitesi spotify'den 2 kat yüksek siz kaliteden anlamıyorsunuz harbiden spotfy bedava premium verseler ömürboyu yine kullanmam deezer candır

Gerçekten böyle birşey var mı?İkisi de 320kbps mp3 değil mi?

• Kağıt üzerinde aynılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spotify leş. O nası bir Indie radyosudur yerel fm gibi pişirip pişirip aynı şarkılar AYLARCA. Aynısı alternatif içinde geçerli. Deezer verilen 10 tlsini dibine kadar hakediyor. Premium kullanıyordum bir sorundan dolayı 10TL yerine 10£ çekmişlerdi bir e-postayla anında iade ettiler paramı. Şimdi tekrar etkinleştireceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla ben amatör bir dinleyici olarak spotify yi arayüz olarak daha kullanışlı görüyorum ses kalitesi olarakta fark göremedim. ama bu konuyu bir profosyonelce incelenmesi daha mantıklı olacaktır.
    mesela DH Sezer ikisini de detaylıca incelese ve bizi bilgilendirse.
  • Severek deezer kullanıyordum mobil uygulması yükses ses kalitesi diye bri güncelleme verdiler uygulama bir daha adam olmadı. Kendi kendine şarkı silmeler açılırken kasılmalar (telefon modeli ile ilgisi yok iyi bir donanım var). Neticede spotify kullanmaya başladım masaüstü uygulaması olması çok pratik ayrıca mobil uygulaması da daha stabil. Dezerr'in mobil uygulamasını eskisi gibi düzeltmesi lazım umarım sesimizi duyarlar.

• Deezerin radyosu spotifyi katlar spotify hep aynı şarkılar dönüyor radyosunda

• shadowmexo kullanıcısına yanıt
    Deezer Elite derim ben neden dersen yüksek çözünürlüklü parçaları destekliyor özellikle hi end sistemler için bile deezer kullanmak daha mantıklı geldi bana. Şu an Amerika pazarına girmekte fakat Türkiye'de ne boyutta bilmiyorum ama Deezer ipleri eline almak ister gibi. Şahsen ben Deezer kullanma taraftarıyım. Teşekkürler bilgilendirmen için.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.