Şimdi Ara

Deep Cool Dukase Nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Deep Cool Dukase sipariş verdim bugün kapıda ödeme kargo dahil 212 TL. Aklımda Dark N10 vardı ama tam karar veremedim. Ne yapayım siparişi iptal edip Dark N10 mu alsam?

http://deepcool.com/product/case/2015-11/9_4408.shtml

• deathness666 kullanıcısına yanıt
    İkisi de aynı özelliklere sahip benzer kasalar. İkisininde soğutması iyi düzeyde.İç dizaynları neredeyse aynı. Görüntüsü hangisinin hoşuna gidiyorsa onu almalısın. Zevkler kişiseldir, tercih senin.
  • Çok kaliteli bir kasa değil onu söyleyeyim. Sacı çok ince, plastik kalitesi çok vasat. Bizzat kullanıyorum. Uzak durun.
    Kullanışlılık yönünden güzel kasa. Sadece o kadar.
  • berdush42 kullanıcısına yanıt
    Peki o fiyat aralığında tavsiye ettiğiniz kasa var mı? Şu anda Aerocool VS3 advance kullanıyorum.
  • deep cool dukase nasıldı dıs gorunusu baya guzel ve malzeme kalıtesı de ıyı gıbı tek eksık sanırım fan fıltresı bıraz bahseder mısınız
  • Dukase v2 kullanıyorum. 50$ için gayet iyi bir kasa. Fakat yurtdışı fiyatı ile Türkiye fiyatı aynı olmuyor maalesef.

Edit: - Güç kaynağını alt bölüme oturtmada problem yaşayabilirsiniz.
    -Sıvı soğutma vb. için gayet güzel diyebilirim. Kasanın üst kısmının açık olması sıvı soğutma kullanmayan kimseler için problemli olabilir. Kasanın daha kolay tozlanmasını sağlıyor.
    -Sadece ön kısım fanı ve güç kaynağı için filtresi bulunmakta. Filtreler kaliteli değil.
    -HDD, SSD bölümleri gayet hoş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemyab -- 14 Mart 2017; 17:30:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Corsair 100R kullanıyorum. Dukase alınmadı.

Deep Cool Dukase Nasıldır? Deep Cool Dukase Nasıldır? Deep Cool Dukase Nasıldır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deathness666 -- 14 Mart 2017; 17:34:59 >

• deathness666 kullanıcısına yanıt
    cevabın ıcın teşekkurler kardeş
  • Dukase fiyatına göre güzel bir kasa, en azından etiket markası değil, adamlar tasarımı kendileri yapmış. Dark n10 yerine tercih edilebilir.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    ebrar bilgisayarda fıyat 240 tl cıvarı sızce bu siteyı tercıh edebılırmıyım
  • eren20xxxx kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata iyi bir kasa gibi duruyor. Üstte radyatör desteği vs tasarım olarak da Dark N10'dan kesinlikle daha iyi.
  • sangreal_1905 kullanıcısına yanıt
    sağol dostum fazla bahseldılmeyen bır kasa ama 50 dolara yurt dısında kullanılıyor baya
  • Çok kaliteli bir kasa değil onu söyleyeyim. Sacı çok ince, plastik kalitesi çok vasat.
  • barbaros433 kullanıcısına yanıt
    ben kasayı satın aldım pleksı kapak her kasada bulunan cam malzeme kalıtesı 230 tl ye göre mukemmel fakat benım fan kontrolcum fabrıka arızalı sanırım dukase kullanan varsa mesaj atsın fan kontrolcusu hakkında bılgı almak istiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.