Şimdi Ara

Dedik Dedik inanmadınız Reis iyi çevresi kötü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakın damadı reisimizden gizlemiş reis öğrendi ve gereğini yapıyor dış mihrakların hakkindan geliyor dolar 7.88 e çakıldı hepiniz suspus oldunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaş siz ne yiyip ne içiyorsanız dokunuyor.azaltın..

7.80 düşükmü ..

Dolar daha 2015 de çok değil 10-20 sene öncesinden bahsetmiyorum. 5 seneden bahsediyorum 2.7 idi..

2016 da çok değil daha 4 sene öncesinden bahsediyorum 3 TL idi..

Gelmiş dolar sanki yeniden 2-3 TL olmuş gibi konu açıyor..

5-6-7- 7.50 - 7.80 bunların nesi.az ki yok efendim 60-70 kuruş düşdümü sevincekmişiz neyse....
  • Farkettiniz mi dolar 10 kuruş artınca ekonomi batıyor algısı yaratanlar, dolar 80 kuruş düşünce ortalıkta gözükmüyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla Türkiye'nin 80 yıllık geçmişini sattı ve en az 20 yıl kadar da geleceğini ipotek altına aldırdı daha ne diyim..

• Klasik rtecilerin uydurduğu bir yalan. Her olaydan sonra erdoğan iyi etrafı kötü denecek iddialar ortaya atılıyor nedense. Adam peygamber sanki hiç yanlış yapmıyor hep bu çevresi yüzünden hepp Dedik Dedik inanmadınız Reis iyi çevresi kötü 

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F059F8BEE

Farkettiniz mi dolar 10 kuruş artınca ekonomi batıyor algısı yaratanlar, dolar 80 kuruş düşünce ortalıkta gözükmüyorlar

Yooo ben buradayım, koltuk 1 gün boş kaldı şaakkk %5 düştü... Demekki bir ççok koltuk boşalırsa güzel günler kapıda Dedik Dedik inanmadınız Reis iyi çevresi kötü  Görüyorsunuz ekonomimiz sağlam temeller üstüne kurulu, koltuk boşken bile dolar düşüyor Dedik Dedik inanmadınız Reis iyi çevresi kötü 

• quote:

Farkettiniz mi dolar 10 kuruş artınca ekonomi batıyor algısı yaratanlar, dolar 80 kuruş düşünce ortalıkta gözükmüyorlar
  • RevengeRain kullanıcısına yanıt
    İzmir pişmaniyesi bidon reis mi düşürdü doları

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Klasik rtecilerin uydurduğu bir yalan. Her olaydan sonra erdoğan iyi etrafı kötü denecek iddialar ortaya atılıyor nedense. Adam peygamber sanki hiç yanlış yapmıyor hep bu çevresi yüzünden hepp  

Sayın Erdoğan,18 yıldır bakanını kendisi atadı ve kendisi görevden aldı.Çevresi kötü ise uzaklaşabilirdi veya uzaklaştırabilirdi.

• Cem kullanıcısına yanıt

Kardeşim Albayrakla alakası yok aşı bulunduğu için öyle oldu eğer hatırlarsan rusya aşıyı buldum dediği zaman da altın vs düşmüş borsa İstanbul yükselmişti

• Ertesi gün yeni bakan atanınca neden tekrar 8.30 u gördü

• 7.88 düşük bir kur mu ki sen bu konuyu açıyorsun?

7.88 türk liran 1 dolar yapıyor diyemi seviniyorsun?

Allah akıl fikir versin.

• 10 kuruş mu? Dolar 2 senede 4TL arttı. Eğer 2 senede 4TL düşerse ancak o zaman ekonomi düzelmiş demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virinom -- 11 Kasım 2020; 18:38:36 >
  • Altın satıyorlar daha dibi göreceğiz.

• Şu duruma benziyor.

• RTE kötü değil yanındakiler kötü ahaha yanındakiler i chp mi seçiyor atıyor sanki. Klasik kendini ak etmek için gerekirse ülkeyi feda edecek bir mantık...

• Arkadaş siz ne yiyip ne içiyorsanız dokunuyor.azaltın..

7.80 düşükmü ..

Dolar daha 2015 de çok değil 10-20 sene öncesinden bahsetmiyorum. 5 seneden bahsediyorum 2.7 idi..

2016 da çok değil daha 4 sene öncesinden bahsediyorum 3 TL idi..

Gelmiş dolar sanki yeniden 2-3 TL olmuş gibi konu açıyor..

5-6-7- 7.50 - 7.80 bunların nesi.az ki yok efendim 60-70 kuruş düşdümü sevincekmişiz neyse....

• quote:

ironi mi yapıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lenneth-

7.88 düşük bir kur mu ki sen bu konuyu açıyorsun?

7.88 türk liran 1 dolar yapıyor diyemi seviniyorsun?

Allah akıl fikir versin.

Laf anlatamazsın hocam kendini niye yoruyorsun. Bu arkadaşlar dolar 3-4 lirayken biz ekonomi iyi değil dolar vb. çok artacak dediğimizde burada dalga geçen adamlar

• quote:

Sen her kimsen, hiç ciddiye alınacak bir tip değilsin. Muhaliflere saracağına git kilitle kendini odana ahaberi aç izle göğsünü kabarta kabarta. Sıkıldı bu millet siz gibi biatçı tiplerden bi rahat verin. Size mi soracağız ne zaman nerede yorum yapacağımızı?

• quote:

Kardeşim Albayrakla alakası yok aşı bulunduğu için öyle oldu eğer hatırlarsan rusya aşıyı buldum dediği zaman da altın vs düşmüş borsa İstanbul yükselmişti

Aşı haberini piyasalar çoktan fiyatladı, piyasa derken dış piyasalar özellikle, bu tip haberleri sen ben duyana kadar çoktan piyasa poziyonunu alıyor. Hadi gel neler olmuş bakalım, amerikan borsaları başta olmak üzere dow j. ve nasdaq geçen hafta ciddi yükseliş gösterdi, bununla birlikte vix endeksi düştü - ki bu koku endeksidir ve düşmesi iyi anlamdadır- .

Pazartesi ne olduğuna bakalım, güvenli liman altından çıkışlarda başladı ve dolar endeksi yükseldi. Dolar endeksinin yükselmesi; doların, diğer para birimlerine göre değer kazanmasıdır. Normal şartlarda bidenin seçilmesi bizde doları yükseltici etki yaratırken aynı zamanda dolar endeksinin de yükselmesi doları yine arttıracaktı, üstelik ülkenin bakanı istifa ediyor ve siyasi belirsizlik var normalde yine böyle durumlarda kurlar yükselmesi gerekir ta ki siyasi belirsizlik geçene kadar, ancak tam tersine sert bir düşüş yaşadı. Kısaca piyasa tavrını koydu, gerek iç gerek dış yatırımcı. Ertesi günde yeni ekonomi bakanı içinde yükselerek yine piyasa tepkisini gösterdi. Haa aşı haberinin etkisi oldu mu, elbette oldu ama emin ol berat kadar etkili olamadı, sen hala aşı falan kendini avuta dur. Dedik Dedik inanmadınız Reis iyi çevresi kötü 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.