Şimdi Ara

Dedemin Sanayisinde Patlama Oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler, günlerden çok yağmurlu bir gündü. Hava kapalıydı, adeta donuyorduk. Benim de bir şeyler yapmam gerekiyordu. Evde sıkılıyordum bilirsiniz.Babam çok sevdiğim çikolatalardan getirmişti. Onu yiyince biraz ısındım, doğal olarak ama anlatılmaz yaşanır bir durum olacaktı. Benim dedem oto tamircisiydi,
    hem kaportacı hem de tamirciydi. Babam ve dedem arabalardan çok iyi anlardı. Öyle böyle değil hem de çok iyi dedem araba sürmeyi.tamir etmeyi çok severdi.Ben de dedemin yanına gittim. Eli oto kaporta kokuyordu. Dede napıyorsun dedim. İyiyim dedi. Babam arabayı tam sürecekken patlama oldu ve dedem her tarafa
    balgam fışkırttı. Ben de dedeme grass yağı fışkırttım.Dedem sinirlendi ve 7lik somunu kafama geçirdi .Buna sinirlenen babam dedeme tükürüklü grass yağı fışkırttı.Şimdi dedemin evine uğrayamıyorum sizce ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-55913A58C -- 7 Aralık 2016; 22:38:18 >

• Balgam atmadı mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • okumayin tukuruklu grass yagi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hatsune Miku -- 7 Aralık 2016; 22:39:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okumayın edward

• Çıkarıp vurmadınmı dedenin

Masasına

• dedenin hava filtresini sök karbüratörün içine biraz kum toz falan dök. yatak sarsın sonra bi problemi kalmaz krdş.
  • Başaramadın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.