Şimdi Ara

Decathlon TS990 TENİS AYAKKABISI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Decathlon TS990 TENİS AYAKKABISI
    Doğum günümde hediye gelen ama değiştirme kartı olmadığı için değiştiremediğim Decathlon ayakkabımı satıyorum. Ben her türlü 45 numara ayakkabı terlik giyerim ama bu 46 numara olmasına rağmen güzel ayacıklarım içine girmesine girdi ama maalesef sıktı.
    Sitede fiyatı 249TL, 175TL den ben satıyorum.
    Ürün kesinlikle deneme dışında giyilmedi. Etiketleri üzerinde duruyor.
    Gelip denenerek alınmasını tercih ederim. Üsküdar Beylerbeyi Ümraniyede deneyebilirsiniz.
    Denemeden alınması durumunda kargo bana ait fakat iade kabul etmiyorum.

TS990 Artengo Turuncu Siyah. Sitesine baktım bu renk yok.https://www.decathlon.com.tr/ts990-ayakkabi-id_8381483.html

Decathlon TS990 TENİS AYAKKABISIDecathlon TS990 TENİS AYAKKABISIDecathlon TS990 TENİS AYAKKABISIDecathlon TS990 TENİS AYAKKABISIDecathlon TS990 TENİS AYAKKABISIDecathlon TS990 TENİS AYAKKABISIDecathlon TS990 TENİS AYAKKABISIDecathlon TS990 TENİS AYAKKABISIDecathlon TS990 TENİS AYAKKABISIDecathlon TS990 TENİS AYAKKABISI
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 175 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Ümraniye Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.