Şimdi Ara

Decathlon | Quechua Arpenaz - 39,90TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.615
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu ayakkabı kışın kullanabilir mi arkadaş ?
  • bende geçen hafta denemiştim sırf ucuz diye alıcaktım da 45 numarasını bulamamıştım. internetten alıcaklar 1 numara büyüğünü sipariş etmeliler.
  • Eğer ki ürün fotoğrafta gösterildiği gibiyse,
    yani mağazadan alırken veya kargoyla istediğinizde yapışkan malzemesi sağa sola taşmadıysa,

+mountain walk markanın aynı tip ayakkabısı var bende piyasa fiyatı 139 TL' dir 2012 modeldir
    2013 te mountain walkı her nedense yeşil deri bıraktı n11de ve markafesta.com da vardır satıcıya güvenim sıfırdır verdiği cevaplardan ötürü,

+bu ayakkabı on numara yürüyüş, dağcı ve bot olabilir mümkünatı var diye düşünüyorum çünkü neredeyse birebir dediğim ürünün görünüşü ve malzemesi,
    yani kışın giyilebilir + markadan şüphe etmeyin decathlondaki markalar 30 liraya ayakkabıda var aynı markanın 350 tlye ayakkabısı da var.

Kullanan almış olan daha iyi bilir tabi ki ama kendi kullandığım 1 sene 3 aydır ayağımda aynısından aynı marka bulsam direkt 2 tane alabilirim. Deneyen / kullanan varsa yorumları bekliyorum

+ ortopedik mi bu?

• Bu ayakkabıdan ben aldım arkadaşlar. Gerek şekil gerekse boyut olarak çok hoş bir ürün. Kışın kullanılmaz öncelikle söyleyeyim. Uzun kullanımda biraz ayakları ağrıtıyor. Ama çok hafif ve rahat bir kullanımı var.
    Son olarak 1 numara büyük alın demişler ama ben tam aksine 1 numara küçük alın diyorum. 43 giyiyorum aldığım numara 42.
  • Kışın neden kullanılmaz birincisi su geçiriyor ikincisi rüzgar estiğinde ayaklarında havayı hissettiriyor.
  • Sicak degil, haziranda bu fiyata almistim.

Oldukca hafif bir ayakkabi, daga gelmez, yuruyuste vs iyi gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kisin normalde New Balance, Converse tarzi ayakkabilar giyiyorsaniz eger benim gibi, o zaman giyebilirsiniz ama bot vb. aliskinsaniz/giyiyorsaniz onu bilemem.
    30 yasindayim, hayatimda bot ilk kez aldim hatta su an kargoda, yarin gelir.
  • Bu ayakkabı zaten her zaman 39.90 veya 44.90 lira Decathlon'da. Sıcak Fırsatlar'da işi ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Kisin normalde New Balance, Converse tarzi ayakkabilar giyiyorsaniz eger benim gibi, o zaman giyebilirsiniz ama bot vb. aliskinsaniz/giyiyorsaniz onu bilemem.

Ankaraya gel de kışın converse giy
  • quote:

Orijinalden alıntı: illiyyin131

quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Kisin normalde New Balance, Converse tarzi ayakkabilar giyiyorsaniz eger benim gibi, o zaman giyebilirsiniz ama bot vb. aliskinsaniz/giyiyorsaniz onu bilemem.

Ankaraya gel de kışın converse giy

Izmir'de yazlar kurak ve sicak, kislar ilik ve yagisli. :)
  • gayet de sıradan bir ayakkabıdır ve o fiyattan fazlası etmez zaten. bi ara marmara forum'un yanındaki mağazalarında da bu fiyata satmışlardı. ayakkabı seçimini çok iyi yapmanızı tavsiye ediyorum. ucuz ayakkabı ile envai çeşit sağlık problem yaşayabiliyorsunuz. ayakkabıya vereceğiniz paraya acımayın. bi ara markafoni gibi sitelerde satılan ucuza ayakkabılara merak sarmıştım. hani şu 150 tl yerine indirime 35 40 liraya satılan ayakkabılara. 3 tane aldım. her birinde farklı sağlık problemleri yaşadım. hem de farklı marka ve modellerde. ondan sonra tövbe ettim bu tarz ayakkabılara.
  • kontendoo kullanıcısına yanıt
    Hocam dediklerine bakarsak ürün biraz aşırma yani ?

http://www.n11.com/mountain-walk-siyah-erkek-bot-P15854813

benim bahsettiğim ürün budur farklı renkleri vs. mevcut bunu model olarak benzediğinden kaliteside aynıdır diye umdum ama daha öven çıkmadı ürünü,

not: bu ürünü düzgün bir satıcıdan bulursanız kaçırmayın, yazın terletmez, kışın üşütmez burada bot diye yazmışlar ama ben bir nevi günlük spor ayakkabı diye kullandım.
    zaten diğer bir ilanda bot yazmıyorlar satıcı pek güvenilir değil. (doğru bilgi konusunda kendi siteleri varmış + ürünün distribütörüyüz diyorlar )

ben yeşil deriden almıştım ağustos 2012'de.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.