Şimdi Ara

Decathlon - Marketyo - Turknet 1ay bedava+30tl - Turkcell Vodafone Yükleme %10 indirimli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
17
Favori
28.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 55
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 103
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 gün 23 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 17
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • boombip (103 mesaj) golgebir (6 mesaj) kasuyatk (4 mesaj) AslanAvda (3 mesaj) gencmuzik04 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (97 mesaj) Mobil (56 mesaj) Mini (3 mesaj) Uygulama (16 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
9 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Alışveriş-Hediye Çeki-Kuponu Satış - Takas - Paylaşım Bölümü >> Decathlon - Marketyo - Turknet 1ay bedava+30tl - Turkcell Vodafone Yükleme %10 indirimli
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    823 Mesaj
    Katılım Zamanı
    04 Temmuz 2011

Durum
    Forumda değil

2 Not
    Konu Sahibine Özel
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    PAZARLIK MESAJLARI ATMAYINIZ

-Marketyo 40/150 ve 30/150 yüklü "hesap" (iki indirimi de kullanmak için sepeti 190tl yapmanız gerekir)
    Fiyat: 20tl (skt 30 kasım)

-125tl Decathlon hediye karti (magazada ve online sitede kullanabilirsiniz)
    Fiyat: 115tl

-Boyner'de 250tl işleminize kendi kartımla 20tl indirim yapılır (işlem benim kredi kartımla yapılacaktır. işlem öncesi ödeme alınır. sepette çek veya hopi indirimleri kullanılabilir)

-Turkcell, Vodafone Lira Yükleme %10 indirim ile yapılır (normal lira yüklemesidir. lira transfer kesinlikle değildir!)
    *minimum 50tl ve 50'nin katları şeklinde yükleme yapılır.
    *yüklemeler 10.00-20.00 arasında ve 20 dakika içinde yapılır
    Örnek fiyatlandırma: 50 lira yükleme 45tl, 100 lira yükleme 90tl

-30tl Türk Telekom lira karti (transfer degil. Yukleme kartidir. Yukleme kartinin fotosu gonderilecektir)
    Fiyat: 27tl (stok: 3)

*Referans kodum ile Türknet'e üye olana 30tl ödeme yapılır. Hem 1 ay ücretsiz internet kullanımı kazanırsınız, hem de 30tl ekstra kazanmış olursunuz. (Referans link:https://turk.net/p/JTH76IM11OLY/ )
    Not: mesaj atarak surecle ilgili bilgi alabilirsiniz. Odeme konusunda guven sorunu yasayanlar referanslara bakabilir. 10 yilda binlerce liralik sorunsuz islem gerceklestirildi.

***banabak fiş alınacaktır!!

-1500 liraya kadar uçak biletleriniz shopandfly.com.tr'den %15 indirimli alınır (bilet fiyatına siteden bakabilirsiniz)

-flypgs (pegasus) sitesinden 200tl ve üstü uçak bileti 25tl indirimli alınır.
    -Pegasus 85tl hediye kart (her biletlemede tek kart kullanılır. kart bakiyesinin yetmediği biletlerde kredi kartla ödeme yapılabilir)
    Fiyat: 75tl (stok: 2)

ödeme: ödeme sonrası işlem yapılmaktadır. enpara, teb, vakıfbank, işbank, ing, garanti, akbank, ykb, fastpay, papara, tosla hesapları mevcuttur. banka mesai saatleri dışında eft kabul etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 30 Kasım 2020; 13:49:38 >

• Er
    1 Mesaj
    Katılım Zamanı
    01 Nisan 2012

Durum
    Forumda değil

yurt dışı biletlerde indirim yapabilir misin? 1600 tl'lik bir uçuşa ne kadar indirim yapabilirsin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    04 Temmuz 2011

Durum
    Forumda değil

2 Not
    Konu Sahibine Özel
    ilanda ne varsa sadece onlar satılıktır. ekstra bir şey yok.
    |
    |
    56 Mesaj
    Katılım Zamanı
    22 Mart 2010

Durum
    Forumda değil

Özel msj kapalı Turktelekom için PM enpara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    boombip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    18 Temmuz 2018

Durum
    Forumda değil

Hocam steam cüzdan kodunu almak isterim acaba Lira Trasnfer kabul ediliyormu? Türktelekom Fatıralıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devodev33 -- 13 Mart 2019; 14:55:37 >
    |
    |
    04 Temmuz 2011

Durum
    Forumda değil

2 Not
    Konu Sahibine Özel
    200tl steam kodu satılmıştır
    |
    |
    77 Mesaj
    Katılım Zamanı
    10 Ocak 2010

quote:

Max 525 tl fiyata kadar uçak biletlerinde %15 indirim yapılır. Tek hakkım var (https://www.shopandfly.com.tr/seyahat/ucak-bileti sitesinden bilet fiyatına bakabilirsiniz)

bu indirim icin ucret aliyor musunuz?
    |
    |
Webtures SEO;SEO Nedir?
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.