Şimdi Ara

decathlon da 2 adet iç lastik fiyatı 19,90

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kaptım teşekkürler. Bisiklet fırsatı da bulursam iyi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SudaEriyenAspirin -- 10 Haziran 2018; 23:10:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IYI de bu ürün zaten 11.90 veya 12.90 TL idi.

19.90'ın üzerine çıkarıp tekrar mı indirdiler fiyatı?

• Ederi o zaten. Daha yeni bisikletçiye iç lastik taktırdım 10 tl ye takması dahil.

• bisikletime decathlondan iç lastik almıştım 1yil içinde sibobu elimde kaldı pek sağlam olmuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Tamamda kardeşim alt tarafı bisiklet lastiği. Taktığı lastiğede baktım etliydi ve kaliteli duruyordu.

• zotacing kullanıcısına yanıt
    O tarihlerde ben 350 tl ye komple sıfır bisiklet almıştım ve hala üzerindeki Orjinal lastikleri duruyor. Ama dediğiniz gibi illaki iyisi vardır. Demek istediğim tanıdığınız bi bisikletçiye taktırılırsa sorun olmaz. Alacağı fiyat 10 bilemedin 15 TL. O kadar bisiklet kullandım iç lastikte fabrikasyon sorun yaşamadım. Ya tel giriyo yada çivi yada bıtırak batıyor ve patlıyor.

• n11 de daha ucuz satanlar var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Decathlon 'dan aldığım bisikletin iç lastikleri 3 ayda patladı(kendi kendine ) dışardan aldığımı 1 senedir kullanıyorum.
  • Uzun zamandır bu fiyatta lastik zaten.
  • Hep 19.90 di zaten fiyati. Tane fiyati da 10 lira. Sıcak firsat degil anliycaginiz.

• http://www.ozceylanbisiklet.com/Ic-Lastikler,LA_411-2.html#labels=411-2&stockOnly=&searchalpha=&searchprice=&tp=3

biraz daha fazla vererek çok daha iyi markaları alabilirsiniz. veya aynı fiyat aralığında cst veya mitas marka lastikler de var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.