Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.793
Cevap
59
Favori
367.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Connect" adlı fragman paylaşıldı, ben anlayamıyorum bu Kojima'yı arkadaş, madem aynı sahneler var neden fragman paylaşırsın ki? 1000 kere gördüğümüz sahnelerin hepsine bu fragmanda yer verilmiş, yeni sahneler, yeni mekanlar, yeni oynanış kesintileri görseydik kötü mü olurdu? Yeni bir şey göstermeyeceksen insanları gazlayıp "Yeni" fragman geliyor diye reklam yapıp ilgi çekmeye çalışmak nedir? Valla çok sinirim bozuldu ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsushima -- 18 Ekim 2019; 11:36:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tsushima kullanıcısına yanıt
    Gôsterecek birşeyi yok da ondan diyesim geliyor çünkü ben de çok uyuz oldum bu duruma,

Hayır yani bir gizem yaratiyorsun sonra oyunun çıkışından 3 hafta öncesine incelemeye 1 hafta öncesine de ambargo koyuyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: creep32

Gôsterecek birşeyi yok da ondan diyesim geliyor çünkü ben de çok uyuz oldum bu duruma,

Hayır yani bir gizem yaratiyorsun sonra oyunun çıkışından 3 hafta öncesine incelemeye 1 hafta öncesine de ambargo koyuyorsun
    Bana göre hava hoş, ön sipariş yapmayı düşünüyordum sırf şu garip hareketinden dolayı vazgeçtim, 95 üzeri meta alsa bile ben bu oyuna bu kadar para vermem, Last of Us: Part 2'ye 500 veririm bu oyuna vermem, acelesi yok, maksimum 2 ay'a indirime girer o zaman alırız, 2 gün şaşkınlık hissi yaşayacağım diye bu paraları cebimden çıkartamam, gösterilen hiçbir olay beni oyuna bağlayamadı, sadece TGA 2017'de ki sahne ilgi çekiciydi hepsi bu, Kojima yılı 2014 falan sanıyor, üzülüyorum ki, Red Dead Redemption 2, Uncharted 4, God of War gibi yapımlar gördükten sonra yürüme ve silah olayları, boss savaşları, yeni adam gibi mekanik olmadan sonra, yenilikçi bir şey göremedikten sonra boş geliyor açıkcası, ben üstte ki oyunları oynadıktan sonra neden Death Stranding'e ihtiyaç duyayım bu önemli, hikaye için olsa bir hikaye 450 küsür lira etmez, bana mekanik ver, çeşitlilik ver, aksiyon ver, bunları veremiyorsan baştan söyle milleti gazlama

• DEATH STRANDING "Connect"

• quote:

Orijinalden alıntı: Tsushima

Bana göre hava hoş, ön sipariş yapmayı düşünüyordum sırf şu garip hareketinden dolayı vazgeçtim, 95 üzeri meta alsa bile ben bu oyuna bu kadar para vermem, Last of Us: Part 2'ye 500 veririm bu oyuna vermem, acelesi yok, maksimum 2 ay'a indirime girer o zaman alırız, 2 gün şaşkınlık hissi yaşayacağım diye bu paraları cebimden çıkartamam, gösterilen hiçbir olay beni oyuna bağlayamadı, sadece TGA 2017'de ki sahne ilgi çekiciydi hepsi bu, Kojima yılı 2014 falan sanıyor, üzülüyorum ki, Red Dead Redemption 2, Uncharted 4, God of War gibi yapımlar gördükten sonra yürüme ve silah olayları, boss savaşları, yeni adam gibi mekanik olmadan sonra, yenilikçi bir şey göremedikten sonra boş geliyor açıkcası, ben üstte ki oyunları oynadıktan sonra neden Death Stranding'e ihtiyaç duyayım bu önemli, hikaye için olsa bir hikaye 450 küsür lira etmez, bana mekanik ver, çeşitlilik ver, aksiyon ver, bunları veremiyorsan baştan söyle milleti gazlama

Alıntıları Göster
    Doğru diyorsun bir oyunu hikaye için oynuyorsan oynama aç Twitch den bedava izle paran cebinde kalsın.

MGS 5'i kimse beğenmedi oyun yarım harita boş bütün görevler aynı diye... Ama oyunda bir gameplay var yani anlatilmaz yaşanır, ayni dediğin görevleri bile kaç farklı şekilde ve farklı ekipmanlar ile hayal gücünle neler neler yapıyorsun...

Ayrıca MGS 5 i kojima tanıtırken gameplayi açık açık gösterdi ve hikayeyi gizledi ki olması gereken bu...

Death Stranding bakıyorsun adam oyun satacak gameplayi gizliyor bu oyun aksiyon mu korku mu stealth mi ne olduğu belli değil belli olan a noktasından b noktasına gitmek, gösterdiği 3_5 saniye aksiyon var oda event çıkarsa bilemiyorum, neyse kaldı 2 hafta ak koyun kara koyun ortaya çıkacak ki gerçekten iyi bir oyun çikmasini istiyorum ama oyun iyi bile çıksa kojimanın bu hareketleri normal degil

• Kojimanın kendine has bir tarzı var ve o tarzda gidiyor herkesi aynı beklemeyin lütfen kojimayı tanımadığınız belli..

• Oyunla ilgili sızıntı varmı? Oynayanlar beğenmiş mi acaba
  • kendini şu şekilde tanıtan bir adamdan oynanış, mekanik vs. olarak çok yeni bir şey beklemiyorum ben şahsen;

Game Creator: 70% of my body is made of movies.
    https://twitter.com/hideo_kojima_en

adam oyundan çok film yapmak istiyor, hikaye tarafının güçlü olacağını düşünüyorum ama gameplay olarak MGS yada kendi tarzının üzerine çıkıp oyun dünyasında daha önce görülmemiş bir iş çıkarabileceğini düşünmüyorum halen.

keşke ben yanılsam da taş gibi bir iş çıksa hem hikaye, hem gameplay tarafında.

EDIT: heralde bu nesilde çıkışına kadar pre order yapmadığım tek sony ex oyunu olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 18 Ekim 2019; 13:7:4 >

• Hala bu oyun için yürüme simulatorü, kargo simulatoru diyenler var. Bence şimdiden ön siparişi yapıştırın. O kadar çok yanılacaksınız ki arkadaşlar sormayın. Özellikle Kojima'yı bilmeyenler. ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tfn123 -- 19 Ekim 2019; 18:28:50 >
  • Tfn123 kullanıcısına yanıt
    Ben gideyimde biraz daha oynayım mı diyosun hocam 😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bizi trolleme heyecan yaratma arkidiş şu dediklerinin gerçek olmasını diliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tfn123

Hala bu oyun için yürüme simulatorü, kargo simulatoru diyenler var. Bence şimdiden ön siparişi yapıştırın. O kadar çok yanılacaksınız ki arkadaşlar sormayın. Özellikle Kojima'yı bilmeyenler. ^^
    Gördüklerimiz üzerinden konuşuyoruz, kojima bişey göstermiyor ki neyse sen oyna spoilersiz mekanik lerden bahset dediğin gibi kargo simülatörü değilse biz koşa koşa gidip alırız

• Burada bazı arkadaşlar, Kojima'yı bilmiyorsunuz gibisinden laflar konuşmuş, arkadaşlar konu Death Stranding'in iyi olup olmayacağı da değil, konu Kojima'nın bizler ile dalga geçmesi, Yeni dediği fragmanda "Yeni" kelimesi ile uzaktan yakından alakası olmayan sahneler var, şaka mı yapıyorsunuz siz? Hala Kojima deyip duruyorsunuz, adam Ego'dan kafayı yiyecek duruma gelmiş, ne yaptığını bile bilmiyor, bu kadar mı merak ediyorsunuz bu oyunu harbiden? Hikaye'nin kralını sunsa bile, bizi attığı dünya'da ne yapacağız bu önemli, bebek ağlayacak onu mu susturacağız? Ya da motor mu kullanacağız? Silahlarla boss mu keseceğiz? Yürüyüp kargo mu taşıyacağız? Bunların hiç birisi yenilik değil arkadaşlar, Kojima umarım bir şeyleri saklıyordur da şaşkınlıktan dilimizi yutarız, ama şu an için bana kimse oyunu övmesin, 1 Kasım'da herşey belli olacak, umarım çok sağlam bir oyun olur, ama gördüklerimiz oyunun genel mekaniğinin %80'ni ni kapsıyorsa Death Stranding yüzyılın fiyaskosu olur benim için, ben meta'ya çok güvenirim her zaman ama konu Kojima oyunları olunca güvenemiyorum, Bitmemiş bir oyun, çeşitlilik olmayan bir oyun, nasıl meta'da 93 alır cidden garip olaylar silsilesi

• Kojima her zaman böyleydi arkadaşlar, yıl 2019 evet, bir şeyler göstermek, insanları hype etkisinde bırakmak önemli şeyler. Ama huylu huylundan vazgeçmiyor. MGS serisinin tamamını oynayan arkadaşlar beni anlarlar. Kojima, videolarda bir şeyler göstermekten kaçınır, çıktığı her oyununda, oyunu deneyim eden insanları şok eder. Hikaye kurgusunda, oyunun mekaniklerinde ve yenilikçi yapısını görmüş oluruz oyun çıktığı zaman. Bana göre de en iyisi budur, ben video izledikten sonra o oyun hakkında evet bilgi sahibi olmalıyım neye benzeyeceğini görmek açısından fakat, oyunu deneyim ederken ki, duygularım benim için daha önemlidir. O yüzden Metal Gear Solid gibi bir efsane ortaya çıktı.

Death Stranding oyun dünyasına hiç alışık olmadığımız bir türe sahip olacak. Bundan eminim.

Aynen öyle hocam :)

• Birilerinin oyunu oynadığını bilmek çok kötü bir şey biliyorsun sende oynamak istiyorsun oyunu beklemeyi zorlaştırıyor gow da da böyle olmuştu insanlar haftalar öncesinden oynadığında

• Kojima'yı bilmiyorsunuz. Kojima da Kojima. Yata yata kargo taşıyıcam, çok güzel olucak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Birilerinin oyunu oynadığını bilmek çok kötü bir şey biliyorsun sende oynamak istiyorsun oyunu beklemeyi zorlaştırıyor gow da da böyle olmuştu insanlar haftalar öncesinden oynadığında
    2. kez w3 oynuyorum. Hedefim yüzde 100 bu kez. Rdr 2 var beklediğim. Exodus var oynamak istediğim, eski oyunlar var. Kitabıydı filmiydi dizisiydi derken benim acelem yok şimdilik zaten zamanım da yok; zamanım olsa odaklanma sorunum çıkar o zaman da.

Benim şuanda kalbim güm güm beklediğim oyun RDR 2 kesinlikle. Çıksa da 2-3 saat oynayıp hevesimi alıp kapatsam YİNE.

• Hocam benimde acelem yok ancak spoiler doluşuyor her yer o yüzden hemen oynamak istiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.