Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.792
Cevap
59
Favori
367.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Belki Rockstar taktiğini yapabilir. 1-2 sene sonra PC'ye çıkar henüz belli bir haber yok ama Kojima artık Sony ile çalışıyor Sony'in yerinde olsam böyle oyunu PC'ye çıkartmaya izin vermezdim. Oynamak isteyen konsol alsın derdim birazcık fanboyluk oldu ama konsola özgün oyun sonuçta yapıcak bir şey yok the last of us uncharted nasıl pc ye çıkmıyorsa bununda çıkmaması lazım yani
  • Video başlarken Sony Computer Entertainment yaziyorsa pc ya da baska bir platforma cikmadi imkansızdır

Merakla bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese çay pc'ye yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark dragon -- 3 Aralık 2016; 13:08:18 >
  • pro exclusive diye bişey olmayacak ps4 exclusive olacak yedirmek ne alaska exclusive diye reklam yaptıgı an iş biter

sony microsoft gibi değil önce xbox exc diyip sonra pc çıkarmıyor sadece ps4 e özel kalır
  • "death stranding" adı sonye ait , sony izin vermeden pcye gelme ihtimali soz konusu değil.
    fragmanlar gercekten guzel ve ilgi cekici , film olsa gider izlerdim kesinlikle.bu kadar oyuncuyu yonetmeni bulmusken birde film cekseler ya.
  • anlamıyorsunuz galiba sony exclusive olarak reklam yaptıgı anda iş biter kimsenin tatiğini yapmaz

bugüne kadar hangi playstation exclusive xbox ve pc ye çıktı bana göstersene
  • Pro exclusive dememin sebebi onda daha iyi cözünürlük, daha iyi detay sunacağı için exclusive dedim her iki konsolda kardeş sonuçta ikisinide çıkıcak. Microsoft gibi yapmaz zaten Sony ondan eminim.
  • Proda native 4k da böyle bir görüntü sunması imkansız ha order 1886 gibi olursa olur .Ama her türlü bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 3 Aralık 2016; 13:21:22 >
  • iki konsol kardeş değil pro ps4 ün birz daha güçlü versionu genel olarak oda ps4 sen pro exclusive diyorsun buda sadece proya özel çıkacak anlamına geliyor senin söylediğin şey ile exc aynı değil pro da daha iyi çalışacak dersen ozaman herkes anlar zaten
  • iki konsol kardeş değil derken siz anlamadınız galiba beni. PS4-Pro kardeş değil mi şimdi? Xbox'dan bahsetmiyorum ben. Pro exclusive dememin sebebide daha yüksek grafik sunduğu için onda daha iyi grafik olarak tatmin edicek diye öyle yazdım.
  • Mgs4 ps3 ten başka hiçbir cihaza çıkmadı bu da çıkmaz sony oyununu satmaz.

• &#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

&#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |

resim süper

Del toro Norman Kojima veeeeeeeeee mads mikkelsen

• Keşke bilgisayarada çıksa konsoldan spor oyunları harici oyun oynamayı sevmiyorum.
  • Kojima muhtemelen Mgs gibi bir seri peşinde, oyunun ismi de değişse iyi olur bence.

• &#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |
  • Lanet olası pislikler. Biz işe girene kadar dolar 10 lira olmazsa artık kasanın üstüne bir de ps4 pro,ps5 vs bir şey alıcaz gibi. Adam resmen zorluyor. Uncharted 4'e de bayıldım mesela. Hiç ilgilenmezdim oyun trailerları. Yeni god of war'ınkini izledikten sonra diğerlerine de daldım. Allah belanı versin sony dedim. Keşke steam gibi onlarda bizim b.ktan bir para birimine sahip olduğumuzu kabul edip ona göre fiyat verseler ağır fanboy olmadıkça pc mc almaz millet burada :D Ama onu öngörecek akla sahip olmak lazım önce tabi.
  • Sony nin bu seyini seviyorum iste bizim xbox tarafibda yok boyle birsey.hep co op multi odakli oyunlar.scorpio cikacak keske onda da boyle kaliteli saglam grafikli saglam senaryolu oyunlar gorebilsek.

Bizim tarafta bi naughty dog,quantic dreams yok:(((

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ridianod kullanıcısına yanıt
    Uncharted çok güzel oyundur hocam. Aksiyonlu, bulmacalı felan baya iyi. son seriyi oynamadan önce collection sürümünü alırsınız sonra 4 oynarsınız.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.