Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.792
Cevap
59
Favori
367.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2018'in sonuna oyun yetişir çok büyük ihtimalle çünkü proje başlayalı belli bir zaman geçti bu kadar trailer gösteripte 3 sene sonra oyunu çıkartmazlar.

Ayrıca Konami ne düşünüyor çok merak ediyorum dünyanın en salak oyun firması.Del Toro ile birlikte rövanş alıyor Kojima resmen.
  • Fragman gercekten harika, alternatif 2. Dunya Savasi atmosferi var sanki. Merakla bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en geç 2018 yıl sonunda çıkar diye düşünüyorum fazla uzatmazlar bu kadar trailer, poster derken milleti iyiyce heyecanlandırdı Kojima
  • Mads Mikkelsen in olması süper olmuş, umarım oyunda da oynanabilir veya Boss olarak görünür.
    Konu olarak da biraz Children of Men filminin fantastic versiyonu gibi. Biraz MGS tarzında olabilir.
    İnşallah güzel bir oyun olur ve çıkışı ile fazla bekletmez.
  • FANTASTİK DÖRTLÜ <33

&#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |
  • Del Toro! Çok sevindim. Hakikaten Fantastik Dörtlü olmuş.
  • Bu oyun konsol sattırır. Taşınabilir küvez fikri dahice olmuş. İçindeki bebek kimse çok değerli olmalı savaştan canı pahasına koruyor. Bebeğin peşindeki o yaratık komutan o bebeğin peşinde terminator un john conner ın peşine düşmesi gibi büyümeden katletmeye çalışıyor sanırım gelecekte çok önemli bir direnişin komutanı olabilir o küvezdeki bebek.

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    katılıyorum size hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Decima Sucker Punch'ın Infamous Second Sun motorunun modifiye edilmiş halinin ismiymiş PSX'de Death Stranding'in teknik detayları hakkında daha fazla bilgi gelecekmiş.

&#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |

Şaşırmadım second son yansıma efektleri gibi bazı olmayan efektlerini göz ardı edersek bugün bile açık dünyası, kalabalık sayılacak sehir yapısı ve görsekleri ile çok iyi görünen bir oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Beyler Del Toro olayı bitirdi.

https://twitter.com/RealGDT/status/804669316675280896

https://twitter.com/RealGDT/status/804672347185750017

Helal olsun iyi demiş

• Oha Mads Mikkelsen varmış oyunda.O gülüş unutulur mu be. Muhteşem bir oyun olur inşallah.
  • En garip ve en anlaşılmaz videoları yaptığı için Kojima'ya özel bir ödül vermeleri lazım, adam 4dk'da beyin yakıyor.
  • Konsol sattıracak oyun muhtemelen serisi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 2 Aralık 2016; 19:42:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Mgs4 teki 10 civarı garip garip videoları görünce çok şaşırmıştım özellikle peygamber devesi belgeseli tam bir muammaydı sonra bir baktım mgs4 oynarken duvarda peygamber devesi o zaman ne acayip bir adam demiştim sır içinde sır. Bir de o videolar oyunda normalde çıkmıyor. Bu çağ için 3,5 gömlek fazla bir adam.

• Bu nasıl teaser aga? Harbi beynm yandı :) hannibal reyizin de oyuna katılmış olması güzel. Daryl başgan iyi tarafta olacak hannibal (gerçek adını bilmiyorum) ise kötü tarafta efsane ötesi bir oyun geliyor.

• &#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |
  • No Man's Sky'dan sonraki ikinci büyük balon geliyor hazır olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Primarch

No Man's Sky'dan sonraki ikinci büyük balon geliyor hazır olun

Olduk bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mads Mikkelsen'in canlandırdığı karakter bana MGS3'de ki The Sorrow'u anımsattı.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.