Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.793
Cevap
59
Favori
367.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu titreşimi nasıl kapatabilirim ayarlarda bulamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunda platin alan arkadaş oldu mu hiç

• Ynsyesilyurt kullanıcısına yanıt
    ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • supressor kullanıcısına yanıt
    Öncellikle ayarlar menüsüne giriyoruz.

Sonra cihazlar kısmına giriyoruz.

Açılan menüden ise kontrol cihazları kısmına giriyoruz.

Titreşimi etkinleştir kısmına gelip tıklayarak tiki kaldırıyoruz.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum

Tebrikler öncelikl. Kafama takılan olursa sorabilir miyim size

• Oyunu bitirdim fakat tüm tesisler UCA a bağlanmadı. Kalan tesisleri nasıl bağlayabilirim

• TheMehmet1905 T kullanıcısına yanıt
    Haritada siyahtır o bölgeler, O bölgelere gideceksiniz ve tesisi bulacaksınız. Yani o siyah bölgede alanda dolanmanız gerekiyor karşınıza çıkar zaten.
  • Yazarın oğlu nu buldum 2 3 tane siparişini de getirdim fakat bağlanmadı

• TheMehmet1905 T kullanıcısına yanıt
    sistem şöyle işliyor hocam. 1 kayip kargoyu bulun teslim edin sonra sığınağa gidin uyuyun. uyaninca maillere bakin kargo teslim ettiğin kişiden mail gelecek okuyun. sonra bakin görev vermişmi.görev verdiyse yapip sonra bidaha uyuyun kalkin mail okuyun. bu şekil devam edin. yani kilit nokta mail okumak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 4 Mart 2020; 12:21:42 >
    Sağolun hocam :)

• Arkadaşlar takıldım bu görevde ne yapmalıyım?
    &#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexter Morgan -- 9 Mart 2020; 21:30:13 >

• Kojima-San ın son eserini bende bitirdim yaklaşık 58-59 saatlik keyifli , merak uyandırıcı ve sürükleyici bir oyundu kargo taşımak 3.bölümde tam sıkmaya başlamışken motor oyunun sonuna kadar sıkılmadan oynattı oynanışta bazı sıkıcı yönleri var yok değil KV savaşları mesela 3./4 ye kadar iyi ama sonrasında sıkıyor aynı şeyler atmosfer ortam değişmeliydi en azından hikayesi en iyi tarafı müthiş bir bilim kurgu hikayesi tek kelimeyle müthiş. Müzikleri çok iyi ama kendi belirlediği yerlerde çalmasına ek olarak bizde seçmeliydik bu yok buda bir eksi bunların dışında gayet iyi bir oyun orijinal puanım 8 1.5 puan yavaş açılma + kv savaşlarından dolayı 0.5 puanda müzikleri istediğimizde seçip dinleyemediğimiz için kırıyorum buna Kojima-san ın fan puanı +1 i ekliyorum 9 puan lık 2019 da oynadığım en iyi oyun diyerek sözü bitiriyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 10 Mart 2020; 23:12:26 >
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Tesisden bu siparişi seçip belirttiği yere barınak kuracaksın hocam onun tutorialı bu onu gösteriyor.

• Norman Reedus ile Hideo Kojima İleride Tekrar Birlikte Çalışmayı Düşünüyor

İptal edilen Silent Hills oyunu ve Death Stranding'te birlikte çalışan Norman Reedus ile Hideo Kojima bu ortaklığı sürdürecek gibi görünüyor.

WIRED'ın "İnternette En Çok Aranan Soruları Yanıtlıyor" videosuna konuk olan Norman Reedus ileride Hideo Kojima ile tekrar birlikte çalışmak için konuştuklarını belirtti.

"İlk başta Guillermo del Toro beni aradı ve dedi ki 'Hideo Kojima adında bir adam seni arayacak ve ona sadece evet de.' Ben de 'O kim?' dedim ve Guillermo del Toro bana 'Fark etmez, sen sadece evet de.' dedi."

"Ardından San Diego'da Comic-Con etkinliğinde kendisi ile tanıştım. Silent Hills oyununun yapımı sırasında bana ne üzerinde çalıştığını gösterdi ve gördüğüm şey karşısında inanılmaz şaşırdım. Süper zeki bir adam. Daha sonra arkadaş olduk, onunla birlikte çalışmaya başladım ve böyle devam ettik.

"Ve böylece Death Stranding'i yaptık ve oyun büyük bir yankı uyandırdı. Başka şeyler yapmak için onunla görüşüyoruz."

Videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Haberle ilgili kısım 4:22'de başlıyor.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Norman_Reedus_ile_Hideo_Kojima_ileride_Tekrar_Birlikte_Calismayi_Dusunuyor-99973.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 11 Mart 2020; 9:6:16 >

• Bu adam itici ne işi var bununla anlamadım

Hocam tebrik ediyorum platin almak kolayda çok vakti alıyor. Özellikle memory chipleri nasıl topladınız. Ben artık sabretmedim %97 de bıraktım daha sonra tamamlarım diye.

• Armageddom751 kullanıcısına yanıt
    bu rehberi takip edersen kolay chipler hocam

https://www.youtube.com/watch?v=sk3iJFBthu0&feature=youtu.be

Kolay hocamda acayip vakit alıyor.Bende o videodan yararlandım ama çipleri öyle yerlere koymuşlar ki elini koymuş gibi buluyorsun maşallah. Haritanın olmadık yerlerine gitmek zorunda kalıyorsun. Birde videoda haritanın tam yerini bulacağım diye canım çıktı ya hu birde benim kayma halatları da eskiyince ulaşım iyice zor olmaya başladı. sabredemedim artık bende sonra bitiririm diye bıraktım oyunu 20 25 tane çip kaldı en son. Sadece çiplere 5-6 belki 10 saat gider diye düşünüyorum ben.
  • 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.