Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
6.418
Cevap
75
Favori
316.465
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |
Giriş
    313 Mesaj
    Tamam boşverin sagolun adam cevap verdi. Farketmemiş im diyo
    Istersen iade edelim diyo days göne sec tr ile takas yapmıştım napim sizce iade edeyim mi days göne u geri alim mi bu arada ingilizcem var
    Ama oyun bittikten sonra sizce kimseye satabilirmiyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uzaklaştırılmış 10 gün cezanın, 9 gün 7 saat 25 dakika kadarı kaldı.
    1 Not

Oyun us veya uk psnden alınmış. Uk psn’e baktım türkçe altyazı var ama sizde gözükmediğine göre us psnden alınmış .

|
    |
    Nick bulamayan herif kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 10 gün cezanın, 9 gün 7 saat 25 dakika kadarı kaldı.
    1 Not

Satman biraz zor olur bence.

|
    |
  • Binbaşı
    1661 Mesaj

Hocam İngilizce çok terim var, iyi olsa bile çok zorlayabilir.

|
    |
  • Yüzbaşı
    313 Mesaj
    Tm beyler iade yapiyom o zmn türkçe death standing arayım o zmn

|
    |
  • Yarbay
    7272 Mesaj
    Bazı yeni düşmanlarda görünüyor. İkinci oyunda görülebilir belkide. :)

Death Stranding Newest Artbook

|
    |
    Bu kadar güzel grafiklere ancak bu kadar kötü bir oynanış yapılabilirdi. Oyunda çeşitlilik yok en azından o olsaydı görevler neredeyse aynı sadece 4 tip kargo taşıma var. Oyunun güzel olan tarafı problem çözmeye sizi odaklaması ve karşılaştığınız zorluklara göre sizi strateji geliştirmeye yöneltmesi. Oyunun grafikleri güzel fikir fena değil oyunculuklarla hikaye de güzel ama gel gör ki yok abi oyunda çeşitlilik yok mücadele desen zorluk desen BT ler ve yükçüler birkaç ekipman ile rahatlıkla alt edilebiliyor yine de oyundan en zevk aldığım kısımlar buralardı grafikleri sayesinde. Şu oyuna oynanış yönünden biraz daha çeşitlilik katsalarmış on numara olurmuş ama ben yine de sevdim. İçerisindeki evren bana göre mükemmel yürümek falan baya zevk veriyor. Sıradan bir yürümeye benzemiyor çünkü grafikler muazzam.Hele birde müzikler eklenince yürürken acayip güzel bir his ama yok abi oyun hep aynı şeyleri yaptırıyor. Şu hologramlar falan yardım ediyorsunuz ama hepsi o kadar hep aynı cümleleri kuruyorlar. Yaptığımız yardımların sonuçlarını görebilseydik keşke. Şu oyun gerçekten çok mükemmel olabilirmiş ama yapamamışlar oynanış kısmını. Bunları yaklaşık 100 saat civarında oyunu platinlemiş biri olarak söylüyorum.
    |
    |
    Referanslarım; bro4ken--Wolfenstein Youngblood (sec),barismdc-- Wolfenstein New Order Ve Old Blood (Çift Hak), barismdc-- Call Of Duty WWII (Pri),Sametsenturk2k Ps4 Sec Hesabı(7 oyun), Tatarovich-- Cod Black Ops 4(pri), abstergo78--Spiderman(sec), martintr-- Call of Duty® Infinite Warfare - Legacy Edition(sec), parstatanga--RDR 2(sec), Eren_205---Wolfenstein New Colossus Pri, Aknyldz-- Hitman 2 Sec ve The Evil Within 2 Sec. Referanslarım eski ve güvenilir referansı olan üyelerdir.Bakabilirsiniz

• Yarbay
    6746 Mesaj
    4. Bölüme geldim sanırım oyun nasıl bitecek bilmiyorum sıktı Baydı ama bitirmez isem aklımda kalacak o özünden oynuyorum, taşıt kullanmak işkence , oyunda online olarak farklı şeyler düşünülmüş bu diğer oyunlara da yansıyacaktır bu yönüyle iyi bir iş yapmış ama diğer yönleri berbat , adam osursa çömelse sahne giriyor yere otururken sahneyi atla demek zorunda kalıyorum, taşı ver taşı ver taşı ver bune amk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Oyunu bugün bitirdim. Sonlara doğru oyunu uzatmak için gereksiz sahne çok . Özellikle yazılar akarken boş boş koşmamiz olmamış. Kötü karekter de hem belli oluyor hem de çok sıkıcı . Şahsen kargo kısımlarını sevdim eğlenceliydi özellikler de gelince ama oyunun sonunu beğenmedim. 10 üzerinden 8 veririm fakat bir daha da oynamam . İkinci defa oynatacak bişey yok.Kaç saat oynadığımızı gösteren sayaç olsaydı da iyi olurdu.

Gösteriyor kaç saat oynadığınızı

|
    |
    osmandemi2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1283 Mesaj

Oyunu sildim ama nereden bakıyoruz ?

|
    |
    FourEight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyunda rastgele bir kargo teslim ettiğinizde bayağı bir istatistik çıkıyor. Orada gözüküyor her şey

|
    |
    osmandemi2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2345 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Targarien96

İlk 3-4 saatini oynadım,oyuna çok fazla emek verilmiş gibi. Sinematikler,müzikler vs çok iyiydi. Ama biraz karışık bir yapısı var ve oynanış biraz sıkıcı olmuş. Böyle hikaye ve sinematiği kaliteli film gibi oyunları sevsem de karışıklığından ve oynanışından dolayı devam edesim gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 3 Şubat 2020; 17:26:5 >

|
    |
    1334 Mesaj
    Harika çok keyif aldığım bir oyun oldu verdiğim paranın hakkını sonuna kadar verdi iyi ki almışım iyi ki oynamışım.

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinmeister -- 6 Şubat 2020; 12:32:25 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Targaryen96

İlk 3-4 saatini oynadım,oyuna çok fazla emek verilmiş gibi. Sinematikler,müzikler vs çok iyiydi. Ama biraz karışık bir yapısı var ve oynanış biraz sıkıcı olmuş. Böyle hikaye ve sinematiği kaliteli film gibi oyunları sevsem de karışıklığından ve oynanışından dolayı devam edesim gelmiyor.
    oyun çok sade aslında hocam sadece ana görevleri takip edin başka birşey yapmayin özellikle ilk haritada. 50 saatlik oyunun %10 gelmemişsiniz henüz bence şans verin 2. haritada oyun açılıyor. genelde sıkılanlar ilk haritada çok vakit kaybedenler. kayip kargolarla falan uğraşmayin sadece ana görev yapin

Targarien96

2.haritaya ne zaman geçiyoruz ki

|
    |
    byvolcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

13. görevden sonra diye hatirliyorum

|
    |
    Targarien96 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyun bitti. Bundan böyle a Hideo Kojima Game mi yazıyor aman kardeşim benden uzak dur. İki de iki olmaz kardeşim. Mgsv i mahvettin şu güzel projeyide mahvedip ortaya bırakmışsın. 95 veren level editörü neyin kafasını yaşamış acaba? Ulan her sahnede beynim durdu. Saçmalamış resmen. Anlatan anlatabiliyorda senin özelliğin ne? Yok o oymuş, bu şuymuş kardeşim açık açık göster de anlayalım. Kitap mı okuyorum anlamadım. Teori de teori. Başım döndü resmen. Var mı bu oyun efsane olmuş diyebilen? Oynayıp keyif almadığım ikinci oyun oldu mgs v sonrası.

Daha tövbe açık dünya oyun oynamam. Rdr2 her ne kadar muazzam denilsede o bile bu saatten sonra bana çekici gelmiyor. Thanks Kojimasan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lextor -- 6 Şubat 2020; 18:15:37 >
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
bankalar.org
kolayoto.com
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.