Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.793
Cevap
58
Favori
367.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Forumdan opricnik adlı kullanıcıdan tr yazıyodu ilan da ama psn usa galiba adres loş angles

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nick bulamayan herif N kullanıcısına yanıt
    us psn'de türkçe yok, tr & hindistan'da var.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Çözüm yokmu şimdi? Konum değişme gibi bisi varmi

oyun us psn'den alındıysa yok.
    &#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |

bu ilandaki oyunu aldin sanirm tr psn den alindığını belitmiş ama sizin dediğiniz gibi us psn ise oyun türkçe olmaz satıcı arkadaşa mutlaka yazin bu durumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Yazdım cevabı bekliyom sagolun ama kupa kazaninca türkçe metin yazıyor kazandığım kupa

Hocam sizin hesap US felan değil, direkt TR hesap mı? Orada yanlışlık olmasın

• Hesaba kayıtlı adrese baktım loş angles

Hocam siz konsol da bir tane sallama hesap açın kendinize ama bölge adres vs her şey TR olsun öyle deneyin bir de

• Tr hesab var zaten konsolda ordan girdim şuan gene tr değil 4 dil seçeneği var acaba oyunun tamamı yüklenmedi diye olabilir mi

Oyunun satın alındığı hesaba girip psn’e bakın ingilizcemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 1 Şubat 2020; 13:36:59 >
  • KrallŞaplakçı kullanıcısına yanıt
    Evet

• Tamam boşverin sagolun adam cevap verdi. Farketmemiş im diyo
    Istersen iade edelim diyo days göne sec tr ile takas yapmıştım napim sizce iade edeyim mi days göne u geri alim mi bu arada ingilizcem var
    Ama oyun bittikten sonra sizce kimseye satabilirmiyim

Oyun us veya uk psnden alınmış. Uk psn’e baktım türkçe altyazı var ama sizde gözükmediğine göre us psnden alınmış .

Satman biraz zor olur bence.

Hocam İngilizce çok terim var, iyi olsa bile çok zorlayabilir.

• Tm beyler iade yapiyom o zmn türkçe death standing arayım o zmn

• Bazı yeni düşmanlarda görünüyor. İkinci oyunda görülebilir belkide. :)

Death Stranding Newest Artbook

&#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |
  • Bu kadar güzel grafiklere ancak bu kadar kötü bir oynanış yapılabilirdi. Oyunda çeşitlilik yok en azından o olsaydı görevler neredeyse aynı sadece 4 tip kargo taşıma var. Oyunun güzel olan tarafı problem çözmeye sizi odaklaması ve karşılaştığınız zorluklara göre sizi strateji geliştirmeye yöneltmesi. Oyunun grafikleri güzel fikir fena değil oyunculuklarla hikaye de güzel ama gel gör ki yok abi oyunda çeşitlilik yok mücadele desen zorluk desen BT ler ve yükçüler birkaç ekipman ile rahatlıkla alt edilebiliyor yine de oyundan en zevk aldığım kısımlar buralardı grafikleri sayesinde. Şu oyuna oynanış yönünden biraz daha çeşitlilik katsalarmış on numara olurmuş ama ben yine de sevdim. İçerisindeki evren bana göre mükemmel yürümek falan baya zevk veriyor. Sıradan bir yürümeye benzemiyor çünkü grafikler muazzam.Hele birde müzikler eklenince yürürken acayip güzel bir his ama yok abi oyun hep aynı şeyleri yaptırıyor. Şu hologramlar falan yardım ediyorsunuz ama hepsi o kadar hep aynı cümleleri kuruyorlar. Yaptığımız yardımların sonuçlarını görebilseydik keşke. Şu oyun gerçekten çok mükemmel olabilirmiş ama yapamamışlar oynanış kısmını. Bunları yaklaşık 100 saat civarında oyunu platinlemiş biri olarak söylüyorum.
  • 4. Bölüme geldim sanırım oyun nasıl bitecek bilmiyorum sıktı Baydı ama bitirmez isem aklımda kalacak o özünden oynuyorum, taşıt kullanmak işkence , oyunda online olarak farklı şeyler düşünülmüş bu diğer oyunlara da yansıyacaktır bu yönüyle iyi bir iş yapmış ama diğer yönleri berbat , adam osursa çömelse sahne giriyor yere otururken sahneyi atla demek zorunda kalıyorum, taşı ver taşı ver taşı ver bune amk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.