Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.792
Cevap
59
Favori
367.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kojima için bu bir yeniden doğuş artık kendi şirketi ile oyun yapma fırsatını eline geçirdi ve arkasında da Sony gibi bir dev, oyun camiası ve fanatik oyun severler var. Şu sıralar devam eden ps exclusives tavırları ve ciddi anlamda şova dönüşen hareketleri; bu oyuna verdiği değeri açık net göstermekte. Kendi açımdan oyun aleminin dahisinden asla kötü oyun çıkmaz deli gibi beklemeye devam ediyorum. Ve kendine açıkladı video tamamen ps4 pro gücü ile yaratılmış görüntülerde içeriyor buda insanı mutlu etmiyor değil her türlü sayesinde grafik ve konu şaheseri bir oyuna kavuşacağız.
  • ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |
  • cryptdlg kullanıcısına yanıt
    Adam her oyununa kendini ekleyecek o kesin he he.
  • Videoyu yeni izledim.
    Aşırı abartı fantastik olmuş..
    Hani çok tehlikeli duruyor bu kadar uçmasaydı keşke demeden edemedim.
    Daha ilk oyununda bu kadar uçması kanımca iyi olmadı. Az biraz gerçek dünyaya entegre gelişmiş dünya falan olaydı.

MGS'deki çoğu şey abartı geliyorken bu benim için fazla oldu özetle
  • çekip sündürmüş koji evreni
  • Kojima Kafası böyle bişey hocam
  • Konferansa Sırtındaki alet ile gelmesi Kojima oyunlarını agırdan alan biri hocam en alt detayı bile atlamıyor 2019 early yada spring gibi çıkar bence
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Bu videodan sonra MGS evreni çok gerçekçi geliyor o derece yanii..
  • Drima kullanıcısına yanıt
    bende plus ile birlikte almıştım yeni oynamaya başladım hocam mgs v i 1984 diyor ve robot adamlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 9 Aralık 2017; 12:48:40 >
  • Bu adamda nasıl bir kafa var anlamış değilim. İzlediğim en epic trailerlardan biriydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gameplay ne zaman göreceğiz acaba oyunu alıp oynamaya başladığımız zamanmı. Önümüzdeki e3 de oynanışla alakalı bir şeyler göstermesi lazım.

• cryptdlg kullanıcısına yanıt
    ahauhauahah ekrana püskürdüm
  • IGN paylaşmış.

• Oyunun yapımı 2 senedir devam ederken, sanki film beklermiş gibi sürekli sinematik izliyoruz. Anlıyoruz Kojima filmlere düşkünsün lakin oyun görmek istiyoruz yeter artık sinematik izledik ne oldu yani oynanış nasıl olacağı hakkında hatta türü hakkında bir bilgi yok. (Ki TPS olacağını da biliyoruz o ayrı bir şey elbette.)

Ortada oyun olacak mı onu merak etmeye başladım doğrusu. Yoksa bize Order 1886 gibi bir şey vermeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 9 Aralık 2017; 22:26:51 >
  • Murat Sönmez'de Stranger Things demiş :)

• Fan Yapımı :

&#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |
  • Fragman 10 numara. Birşey anlaşılmıyor bilerek yapıyor zaten Tamam Kojima 10 numara oyun olacak da bir gameplay göster be abi
  • oyunun fragmanını izleyince aklıma bir kelime geldi.

epidemic.

ne demek acaba
  • Kapak fotoğrafındaki adamı Dolph Lundgren a benzeten bi tek ben miyim ya
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.