Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.793
Cevap
59
Favori
367.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlerleyen bölümler de silah veriliyor.Baya çeşit var ama kullanılması tavsiye edilmiyor.Cünkü öldürülen herkes kv ye dönüşüyor.Kv lerle uğraşmak istemiyorsanız gizliliğe önem verin bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sürekli 50005 ağ hatası alan var mı?
  • KonsolBüfesi kullanıcısına yanıt
    Oyunu yeni aldım hocam dediklerinizi bende sizin gibi bilmiyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar yapmış :)

• quote:

Orijinalden alıntı: timeless

sürekli 50005 ağ hatası alan var mı?
    Dün akşam oynarken bana da oldu Ps'den kaynaklı bir sıkıntıydı heralde hemen geri geliyordu.
  • Ağ hatasını arada veriyor sonra düzeliyor kısa bir süre çevrimiçi nimetlerden faydalanmaya devam edebiliyoruz.
    Zipline hatları mükemmel birşey. Kesinlikle ertelemeyin ve ona ağırlık verin. Görev için gittiğiniz yerlere mutlaka döşeyerek gidin. Karlı dağların üzerinden UCA noktalarını dikkate alarak hattımı yapmaya başladım en son gölüm üzerinden geçirim diğer nokta ile birleştireceğim.
    Oyun içinde oyun gibi. Gittiğiniz yerlere bu sistemi kurarak giderseniz dönüşünüz ve bir daha oraya gidiş süreniz 1-2 dkya inmiş oluyor.
  • Yol yabdilar kopru yabdilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joof -- 13 Kasım 2019; 11:5:59 >
  • biri benim gözetleme kulesini yıkmış ayıptır yaw okadar geliştridim bir yakalarsam sıkıntı çıkartıcam
  • Oyuna ön yargıyla yaklaşanlara ithafen,oyun gerçekten çok kaliteli. Sizi her geçen süre daha da içine çekiyor. Keza special ya da Collector’s alırsanız gelen steelbookta harika. Fakat aynı şeyi Collector’s editionu için söylemiyorum. Sanırım ancak bu kadar dandik bir Collector’s edition çıkartılabilirdi. Şehirlerin biraz daha birbirinden farklı , collectorsun ise fiyatının hakkını veren materyal ve içerikle sunulmasını beklerdim.

• timeless T kullanıcısına yanıt
    Sanırım herkeste aynı sorun oldu,sistemden çevrimiçi ol yapıp devam ettim.

• Beyler bu kargo hırsızlarının radarlarından nasıl kurtulucaz ben tam çözemedim. Her seferinde yerimi tespit edip üstüme üşüşüyorlar 10 dk da onlarla uğraşıyoruz.

1.05 güncellemesiyle monster ile olan sponsorlukta bitmiş herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi So Good. -- 13 Kasım 2019; 13:57:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • So Good. kullanıcısına yanıt
    Kaçıncı bölümdesin ?

bizde radar atiyoruzya onlarinkine yakin 3-4 tane at bozuyor onlarinkini

• @KenanK89
    3. Bolumdeyim hocam

@byvolcan
    Bir tane atip geçmeyi denedim bir dahakine 4 5 tane atip denerim cevap için teşekkürler hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bir yere gelince açılıyor o ping olayı. Zamanlama ile alakalı. Onlar attığında sende atarsan devre dışı bırakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 13 Kasım 2019; 14:18:49 >

• Oyunun başından kalkamıyorum,çok acayip birşey ya, normalde büyük haritalı oyunlarda ana görevi yaptıktan sonra oradaki yan görevler çok önemli değil ise yapmam, ama o basit kargolar için geri dönmek zorunda hissediyorum.

KV bölgeleri efsane geriyor, özellikle kargo yüküm fazla ise hem dengede kalmak hemde sakin sakin gitme stresini çok az oyunda yaşadım.

İnsanları ikiye bölen bir oyun mu ? evet.. Herkese hitap etmiyor. Şahsi fikrim, tamamiyle ilginç bir oyun oynamak istiyorsanız kesinlikle deneyimlemelisiniz.
  • Nathan - Drake kullanıcısına yanıt
    . Süper olmuş

• Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    ingilizcemiz yok adam iyi ing biliyor oynarken konuyu çeviriyor biz de anlamış oluyoruz bu açıdan iyi sorun videoların başlıkları aslında oyun zaten türkçeyse hiç bulaşmayacaksın bunlara suç bizde

• &#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |

• 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.