Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.793
Cevap
59
Favori
367.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Death Stranding'in Yapım Aşaması Tamamlandı!!

Death Stranding, özellikle son günlerde sürekli gündeme gelen oyunlardan bir tanesi. Oyunun ne durumda olduğu, hangi aşamaya gelindiği veya yakın zamanda bir video gelir mi? Düşüncelerinden sonra, oyunun ne durumda olduğunu Hideo Kojima'nın kendisi tarafından açıklandı. The Noite isimli Bir Brezilya televizyon şovuna katılan Hideo Kojima, program sırasında Death Stranding'in ne durumda olduğundan bahsetti. Oyunun temel elementlerinin tamamlandığını, şimdi ise oyunun detaylarını hallettiklerini ve neredeyse tüm oyunun oynanabilir hale geldiğini belirtti. Sürekli olarak detaylandırma çalışmalarında olduklarını belirten Kojima, oyunda yeni şeyler denediklerini ve tasarımların devamlı olarak değiştiğini söyledi.

Death Stranding tamamlanmak üzere

Oyunda bulunan tüm karakterlerin ve çevrelerinde gelişen olayların da tamamlandığını belirten Kojima, her birinin oyuna Motion Capture ile eklendiğini söyledi. Oyunun geliştirilme sürecinin tamamen plana uygun olduğunu söyleyen yapımcı, Death Stranding'in yakın gelecekte ve alternatif bir evrende geçeceğini ekledi. Bize oyunun ne zaman çıkacağını söylemese de aklındaki güne yetişeceğini belirtti. Geçtiğimiz günlerde belirttiğimiz gibi, oyunun Video Game Awards'da veya PSX'de yeni bir videosunun yayınlanması bekleniyor. Kojima'nın bu açıklamaları da bu olasılığı yükseltmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 20 Kasım 2017; 15:58:12 >

• &#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |
  • Oyun içi video görecek gibiyiz artık :)
  • Oyunun ana omurgası sistemi oturmuş diyor yani. İnce işçiliği 2019 ü bulur hemen heyecan yapmayalım kareli defter gibi bir mekanda küpler çizip onlara ayar veriyorlardır. Bundan sonraki süreç daha uzun ve zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen hocam atmosferi düşenemiyorum mükemmel olucak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

aynen hocam atmosferi düşenemiyorum mükemmel olucak :)

Atmosfer bir o kadar önemli olsa da Hikaye konu işleyişi de güzel olmalı :)
  • Stealth-horror-action-open world olucak kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

O zaman PSX'de gameplay yayınlanabilir. Tamamlansa bile 2018 takvimi çok yoğun büyük olasılıkla 2019'da çıkartırlar.

Kesinlikle hocam 2018 bomba bir yıl zaten her açıdan 5 tane özel oyun + rdr 2 gelecek 2019 da last of us ile birlikte çıkar

• Oyunun yapım aşaması tamamlandığına göre,kesin gameplay videosunu the game awards,ya da PSX'de görebiliriz.Oyun artık prototip aşama da diyebiliriz.Geriye en zor kısmı detaylar kaldı,her sahneye en ince detayları ekleyecekler ama buda uzun iştir.Neyse kesin 2019 ortası,sonuna doğru çıkar.Ve Kojima'ya sürekli fotoğraf,şampanya içiyor diye söyleniyorduk ama adam yaklaşık 1,5 sürede oyunun yapım aşamasını tamamlamış,ve geliştirilme süreci de 2019 yılına kadar tamamlanır,,pazarlama ile 2019 ortası,sonuna doğru kesin çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 21 Kasım 2017; 15:7:16 >
  • Güzel bir teori;

Bence bu önemli olan bebek Daryl ile alakalı diye düşünmekteyim. Mads Mikkelsen'ı oyunda kötü rolde görmücez denmişti ama ben hala kötü rolde olarak görüyorum kendisini bir askeriyenin başı kendisi ve kötü rolde olabilir. Bebeği kaçıran kişi Del Toro büyük ihtimal Mads Mikkelsen ve ekibinden kaçırıyor, bebek alternatif evrende önemli bir role sahip fakat nasıl bir rolde onu tabiki çözemedim PSX'de daha detaylı görücez.

Alternatif evren diyince zaten beyin yakan sahneler ve bölümler olucak demektir. Hikaye nasıl olucak hala orada kaldım daha önce bu tarz bir oyunda görmedim ben Kojima film gibi oyun yapacak her halde :)
  • Keşke silent hills in ruhani devamı olan bir oyun olsa

• hasomen kullanıcısına yanıt
    Silent Hill'e benzer gerilim-korku öğelerini barındıran bir yapıma benziyor aslında, harap olmuş bir alternatif dünya var bu dünyada elbet insanlardan hariç vahşi doğada kötü şeyler olacaktır.

İkinci dünya savaşı gibi atmosferi vardı oyunun :)
  • Yapım aşaması tamamlandıysa psx de bi oynanış v.s gelecek demektir.
  • Valla oyunun kadrosu bile coşturmaya yetiyor. Çok sağlam bir oyun geliyor.

• yapım aşaması tamamlandıysa artık PSX de oyunun ne oldugunu tam olarak görecegiz 15 dakikalık bir gameplay şahane olur
  • Silent Hill tarzında bir gerilim korku oyunu olacağını düşünmüyorum. Büyük olasılıkla üçüncü bakış açısına dayalı bir aksiyon/macera oyunu olacaktır tabi gizlilikte olacaktır.

Sony'nin son Ex oyunları genel olarak post apokaliptik dönemlerde geçmeye başladı. Hayırdır sinyal mi veriyorlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

Silent Hill tarzında bir gerilim korku oyunu olacağını düşünmüyorum. Büyük olasılıkla üçüncü bakış açısına dayalı bir aksiyon/macera oyunu olacaktır tabi gizlilikte olacaktır.

Sony'nin son Ex oyunları genel olarak post apokaliptik dönemlerde geçmeye başladı. Hayırdır sinyal mi veriyorlar :)

Aslında baktığımız da özel oyun olupta şöyle açık dünya kaliteli bir oyun gelmedi genelde koridor mantığı witcher tarzı olsa varya tadından yenmez bir bu oyun birde sucker punch'ın yeni oyununu sağlam olacaktır dolu dolu olacaktır yan görevler vs.

• lıfenorm L kullanıcısına yanıt
    Bana göre Kojima maalesef açık dünya türünde MGS 5'de sınıfta kaldı ama bu sefer aynı hataya düşmeyecektir. Kadrosu, senaryosu ve oynanışı ile destansı bir oyun bekliyorum.
  • Kojima TPS yapıyor zaten. Silent Hill'de TPS idi :) ama silent hill gibi olmaz zaten onun türüne benzer bir tür gelebilir daha çok atmosferi ürkütücü gibi geldi fantastik ve bilim kurgu öğeleride barındırıcak stealth olucaktır yine. Fazla da pek birşey bilmiyoruz 17 gün kaldı sabır :))
  • Korku öğesi barındırmayacak bi yapım olacak bence..Hayırlısı ile bi geleydi şu psx.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.