Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
6.304
Cevap
77
Favori
305.689
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5119 Mesaj

Bana sorsanız konsolda hiç Multiplayer bir oyun oynadın mı cevabım hayır olacaktır..
    Senaryo odaklı oyunlar her zaman ön planda benim için. Multiplayer severler elbet olacaktır hatta genellemeye bakılacak olursa Senaryo 5'de 3 ise bu durum Multi kısmında 5'de 5'lik kısmını götürdüğünü söyleyebiliriz..
    Multi olmasını isterim ama sırf Multi olacak diye senaryoyu kısa tutmalarını yada senaryo kısmında kopukluklar olmasını istemem.
    Konuyu değiştirmek istemem yazdıklarımla ancak ortada ki durum bu..

Oyuna gelecek olursak Sony bünyesine katıldıysa ve Açılışı ile bizleri 1-2 trailer ile büyülediyse ayakta alkışlamak gerek :)

Oyunu ya The Game Awards'ta gösterirler yada PSX 17'de :)
    |
    |
    Bahsedilenler: powersmachine54

Hocam bende ps4 konsolun da online oynamadım. Ama kaliteli multiplayer oyununu oynamak isterim.Hocam dediginiz gibi single özenmeyip multiplayer fazla özeniyorlar. Maalesef birçok büyük oyun firmaları artık single oyunları yapmak istemiyor. Ve buda bizim gibi tamamen single oyunları seven kitleyi kendisinden soğutuyor.Ama Sony,Rockstar,CD Projekt gibi firmalar sayesinde çok kaliteli single oyunları oynaya biliyoruz.Hocam kesinlikle Sony bünyesine katıldığı için tebrik etmek gerekir. Çünkü death strandig daha önceki yorumunda dediğim için oyun dünyasında devrim yapacaktır.Hocam benim tahminime göre PSX de gösterirler diye düşünüyorum. Ama the game awards da gösterilme ihtimali de yüksek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SantaMonicaStudios87 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    Adventure.

Gameplay gelirse müthiş olur. Oyunun oynanış dinamiklerini falan büyük bir merak bekliyorum ama içimden bir his PSX'i es geçeceklerini söylüyor. Yayınlasalar bile çok ama çok kısa bir gameplay olur.

Kojima zaten ağırdan alan biri üstüne Sony'de bu oyunu 2019'a saklıyor en iyi ihtimalle tam olarak su yüzüne çıkması E3 2018 olacaktır.
    |
    |
    powersmachine54 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam gameplay 3 dakika olarak yayinlasalar bile beni tatmin eder.Ama bence PSX gösterebilirler.Fakat 10 dakika gibi gameplay E3 2018'den önce kesinlikle gösterilmez.Hocam zaten bu oyun 2019,2020 den önce çıkmaz.Kojima dediğiniz gibi oyunu geliştirirken ağırdan alıyor.Ama yine de bu yıl belki PSX veya the gameplay awards da 3 dakikalık gameplay görebiliriz.

|
    |
    mRt_007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    Adventure.

İnşallah senin dediğin gibi olur en azından oynanış mekaniklerini görebiliriz ama sanmıyorum. Oyun kafadan en erken 2019'da çıkacaktır en geç ise 2020.

Kojima'da maalesef oyun geliştirme sürecini çok ağırdan alan biri. Süründürmeden çıkarmaz :)
    |
    |

Hocam inşallah gameplayi bu sene çıkar.Ve 3 dakikalık gameplay gösterseler bile yeter.Hocam kesinlikle erken 2019,en geç ise 2020'den önce çıkmaz.Hocam zaten Kojima oyunu geliştirirken oldukça ağırdan aldığı içi bizi meraklandırmaya oyun piyasaya çıkartana kadar bizi meraklandıracak.
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Adventure.

Benim asıl merak ettiğim büyük olasılıkla TPS türünde olacak ama gizlilik üzerine mi kurulu olacak yoksa taktik maktik yok bam bam bam üzerine mi :))

En büyük arzum ise MGS 5 gibi ruhsuz bir oyun olmasın. Kojima açık dünya yapmasın.
    |
    |
    Kojima nın en çok üzerinde durduğu ve fazlasıyla önem verdiği bi oyun olucak hiç bi detayı atlamayacaktır. Dolayısıyla bi zaman kavramı yok erken çıkarmak için, kusursuz olsun geç çıksın kafasında şimdiye kadarki açıklamalarına bakacak olursak.

|
    |
  • Binbaşı
    1775 Mesaj

Hocam Kojima.'nın bu oyunu diğer tüm multiplatform oyunlara hiç benzemeyecek,tamamen çok farklı oyun olacak.Hatta Kojima oynadığınız oyunlara hiç benzemeyecek demişti.Bu oyun türünü bende merak ediyorum ama Kojima açık dünya ve aksiyon olacağını söylemişti,ve MGS5 birazcık PLUs üyeleri ile verilen oyunu denedim,oyun bana da ruhsuz gibi geldi.Fakat artık Kojima'ya baskı yok ve tamamen bağımsız bir firma gibi çalışıyor,o yüzden bu exclusive oyun bence tüm oyun dünyasını baştan aşağı değiştirerek devrim yapacak bir oyun olacak.
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Adventure.

MGS 5 acayip vasat bir oyundu. Baştaki hastane bölümünde mest oldum ama sonradan asıl oyun bir başladı bildiğin mobil platform oyunu oynuyor hissine kapıldım. Open World maalesef Kojima'yı biraz aşmış, başaramamış. Kendini tekrar eden çok ruhsuz bir oyundu.

Açık dünya olacak ise çok dikkatli olmalı, MGS 5'de yaptığı hataları tekrar yapmaz diye umuyorum.
    |
    |

Hocam MGS5 bana da mobil oyunu gibi hissettirdi,oyunda ruh yok,mekanikleri de bana garip geldi.Ve bu sefer Kojima Death Strandig için çok özgürce tıpkı bağımsız geliştirici gibi hareket ettiği için,bu oyunda özgürce düşünce ve fikirlerini harekete geçirecektir.O yüzden oyun başarılı olacaktır.Çünkü adam bu oyunu kendisi severek yapıyor,o yüzden MGS5'deki hataları yapmaz diye tahmin ediyorum.
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Adventure.

MGS 5'ide kendisi yapıyor ve karışanı yoktu ama resmen markanın adına sığınırcasına yapmıştı oyunu.

Bu sefer ise kötü iş çıkmayacaktır. Oyunun kadrosu bile başlı başına efsane ve sağlam bir senaryoda bizleri bekliyor;)

|
    |
    Sic Parvis Magna

Yüz animasyonları çalışılmış :)

PSX 2017 coming soon
    |
    |
    AMD Ryzen 5 3600X / Gigabyte B450M SH2 / Corsair Vengeance Lpx 16GB (8x2) / Asus GeForce RTX2060 ROG Strix OC 6GB GDDR6 / Corsair Carbide Series Delta RGB / Corsair VS550 / Samsung 860 Evo 1TB (500GBx2) / SteelSeries Rival 110 / Logitech G213 / Corsair HS50 / MSI 23.6" OPTIX G24C4 1ms 144hz / PS4 PRO / Sony 55XF9005 55" / Logitech Z20

• Yüzbaşı
    719 Mesaj
    Ne zaman çıkarsa çıksın ama tek istediğim şey ertelenip PS5 e çıkmasın :(

Yok hocam ertelenmez o kadar 2019 gibi çıkar.

|
    |
    Bahsedilenler: splinterfalcon4798
  • Yarbay
    8647 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sic Parvis Magna

PS5 çıksa da fark etmez zaten her iki konsolada çıkar Sony exclusive sonuçta.
    |
    |
    AMD Ryzen 5 3600X / Gigabyte B450M SH2 / Corsair Vengeance Lpx 16GB (8x2) / Asus GeForce RTX2060 ROG Strix OC 6GB GDDR6 / Corsair Carbide Series Delta RGB / Corsair VS550 / Samsung 860 Evo 1TB (500GBx2) / SteelSeries Rival 110 / Logitech G213 / Corsair HS50 / MSI 23.6" OPTIX G24C4 1ms 144hz / PS4 PRO / Sony 55XF9005 55" / Logitech Z20

• Yarbay
    25921 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Adventure.

Ps4 için iptal edip Ps5 için duyurulma gibi bir süreç yaşanmaz.

Büyük ihtimalle 2019'da konsollarımızı şenlendirmiş olur. ;)
    |
    |
    splinterfalcon4798 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    255 Mesaj
    Death Stranding Yapım aşaması tamamlandı.

Bir Brezilya televizyon şovuna katılan Hideo Kojima, program sırasında Death Stranding'in ne durumda olduğundan bahsetti. Oyunun temel elementlerinin tamamlandığını, şimdi ise oyunun detaylarını hallettiklerini ve neredeyse tüm oyunun oynanabilir hale geldiğini belirtti. Sürekli olarak detaylandırma çalışmalarında olduklarını belirten Kojima, oyunda yeni şeyler denediklerini ve tasarımların devamlı olarak değiştiğini söyledi.

Death Stranding tamamlanmak üzere

Oyunda bulunan tüm karakterlerin ve çevrelerinde gelişen olayların da tamamlandığını belirten Kojima, her birinin oyuna Motion Capture ile eklendiğini söyledi. Oyunun geliştirilme sürecinin tamamen plana uygun olduğunu söyleyen yapımcı, Death Stranding'in yakın gelecekte ve alternatif bir evrende geçeceğini ekledi. Bize oyunun ne zaman çıkacağını söylemese de aklındaki güne yetişeceğini belirtti. Geçtiğimiz günlerde belirttiğimiz gibi, oyunun Video Game Awards'da veya PSX'de yeni bir videosunun yayınlanması bekleniyor. Kojima'nın bu açıklamaları da bu olasılığı yükseltmekte.

Oynayış gelecek beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lıfenorm -- 20 Kasım 2017; 15:13:59 >

• Yarbay
    8647 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sic Parvis Magna

hadi hayırlı olsun o zaman 2019'da kesin çıkıcak gözüyle bakıyoruz o zaman
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.