Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.793
Cevap
59
Favori
367.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hepsiburada çıkmasına yakın getiriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Ulan oyunun yapımcısı oyunu henüz kavrayamadım diyor biz burda neyin savaşını veriyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scene kullanıcısına yanıt
    Hocam hala bekliyorum :( Ne zaman döneceksiniz?

Death Stranding için 8 saatlik video gelirmiş.5 saat bir, 3 saat bir olmak üzere.Bu zaman içerisinde oyun hakkında baya bilgi birikimine sahip olabiliriz.Bakalım neler bekliyormuş bizleri? Kojima reis bile hala tam olarak kendi yapıtını anlayamadığını açıkladı.
  • Şu efsane gifi şuraya bırakayım
    https://i.imgur.com/vCDJOTz.gifv
  • Son 2 Ay. :)

• Level posterini vermiş bu ay, bilginize ilgilenen olursa beyler. Bugün aldım bende sonradan fark ettim.
  • yahu yorumları okurken gülmekten kopuyorum..

bu forumun nüyük çoğunluğu daha bir kac ay önce Days Gone'ı övmekten bitiremiyordu.

nedense şimdi de herkes oyundan umutlarını kesmiş. ki çoğu gelip yorum yapan kişi bu oyunu oynamayacak. maksat yeşillik olsun kafası.

adam oyunla ilgili hiçbir bilgi vermiyor sır gibi saklıyor. ne bekliyorsun her seyi anlatsın mı. bir sakin olun yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 49 Dakikalık Gameplay büyük ihtimal. :)

• Cihathalitt kullanıcısına yanıt
    Days gone övenleri ciddiye almamak lazım gülüp geçeceksin.
  • Gameplay Hazır..

• Yarım saati ara sahne değildir umarım 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

Yarım saati ara sahne değildir umarım 😂
    Büyük ihtimal değildir artık gerçek bir oynanış görüntüsü ve küçük bir görev yapısını gösterebilirler. :)

Bakalım yarın neler göreceğiz. :)
  • Yarın türkiye saati ile kaç kı cuma gece 1 2 ye denk geliyorsa yaırn görmemiş olacağız çünkü :D japonya saatleri kafamı karıştırıyor tam emin olamıyorum avrupa veya amerika da ki gibi :(
  • O Saatleri bende karıştırıyorum ama yeni bilgiler gelmiş TGS2019 ile alakalı..
    13 Saat sonra felan Sony TGS Canlı yayını olacak. öyle ayarlayabiliriz kendimizi.

• Translate Çeviridir :

Yarın size DS'nin temel akışını anlamanız için oyun görevinin 1 / 3'ünü göstereceğim. Gösteriyi başaramadığımızdan ve çevrimiçi ağı korumak zor olduğu için sahne 49 dakikalık bir görüntüyü gösterecektir. Spoilerdan kaçınmak için haritayı ve öğeleri düzenledim.

• 49 dakikalık gösterim, sanırım insanların kafasında ki bir çok soru işaretini silmek için yeterli olacaktır. Çıkacak olan oynanışa göre oyunun hangi seviyede olacağını yorumlayabiliriz artık.
  • mgs5 içinde 45dk lık gameplay yayınlamıslardı , fakat o kadar ilgi cekici vs. degildi.(en azından 45dk lık video icin). umarım death stranding ki guzel olur
  • 14 Eylül'de 30 Dakikalık gerçek gameplay'de gösterilecekmiş.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Death Stranding'in Yarın Yayınlanacak Olan Videosu Herkesin Anlayabileceği Bir Görevden Olacakmış

Geçtiğimiz günlerde Death Stranding'in 80 dakikasını Tokyo Games Show'da göreceğimizi sizlere aktarmıştık. Videolardan 50 dakika olanı yarın, diğeri ise 14 Eylül'de yayınlanacak. Death Stranding'in duyuruşundan bugüne kadar neredeyse hiç kimse oyun hakkında bir fikre sahip olamadı. Hatta oyunun yapımcısı Hideo Kojima bile oyundan bir şey anlamadığını söylemişti. Bu durum biz oyun severleri her ne kadar tedirgin ediyor olsa da Hide Kojima kendinden emin tavırları az da olsa yüreğimize su serpiyor.

Kojima, Tokya Game Show'da oyunun yayınlanacak olan bölümüyle ilgili bir tweet attı ve oyundan bir şey anlamama durumumuzu sonunda değiştirecek gibi duruyor. Kojima'nın attığı tweete göre, yarın gösterilecek olan 50 dakika oyunda herkesin anlayabileceği bir görevden olacakmış. Oyunun videosunun yarın Türkiye saati ile sabah 9.30 civarında yayınlanması planlanıyor. Bahsi geçen tweeti aşağıda bulabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.