Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.793
Cevap
59
Favori
367.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mads mikkelsen oyun hakkında röpartaj vermişti kojima çok değişik oyun yaptığını ve kafa karıştırıcı soruların olduğu bir oyun olucakmış. 2020-2019 yılından önce çıkacağı yazılmış umarım öyledir.
  • Kojima işi biliyor oyunda dünya kadar ucu açık soru bırakıyor zihinlerde. Sonra yavaş yavaş soruların cevaplarını bir sonraki oyunda ya da oyunlarda veriyor. Seriyi kuruyor bu şekilde tabi bağımlısı olunca mecbur alıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Bu oyun şimdi çıksa gider pro alırım hemen. Şu aralar en merak ettiğim oyun bu.

Valla ben de Pro alma taraftarı değildim, fakat bu oyun için alabilirim. Şimdi çöp grafikle çıkarsa normal PS4'e ne anladım ben o işten...
  • _conscript_ kullanıcısına yanıt
    oyunun çıkmasına daha çok var belki bu oyun çıktığğında pro slim bile gelmiş olur.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Oyunda baya tanıdık isim olucak bence witcher serisi gibi sağlam film tadında olucak gibi hissediyorum. Benim en çok merak ettiğim konu bu yeni gelicek oyunlar hangi tarihlerle çıkıcak çünkü hepsi birbirinden güzel hepsi aynı yılda çakışırsa baya bi iddaalı olurlar
  • 2018 in sonu gibi gelir herhalde. daha çok var bu oyunlara.
    Hocam sizce bu oyunlar çıkınca standart ps4'de çok kötü grafiklerle çıkmaz demi? adamlar sırf proya geçin artık demezler inşallah. Apple taktiği gibi yeni telefon çıkınca alt telefonu kastırmak için güncelleme atarlar sırf yeni telefona geçiş yapsınlar diye.

Şöyle mantık da yapabilirler. Optimize nasıl edicekler merak konusu

Pro - 1080p 60ps Ultra High civarı.
    Standart için 1080p 30 fps Medium High civarı.
  • normal ps4 te ki oyunlar gibi olur çok kötü olmaz. ama asıl güzellik pro da olacaktır pro yu zorlayacaklardır. pro asıl gücünü bu oyunlarda gösterir. şimdi unc 4 nasılsa bu oyun da çıktığında standart ps4 te şu anki kalitede olur. dediğim gibi asıl görüntü pro da olacaktır.
    Evet hocam öyle olur oyunlar çıksında gerisinin önemi yok artık ps5'e kadar kullanıcaz bilseydim Pronun çıkacağını geçen sene almazdım ps4
  • ps4 le idare et bence. keyfine bak. sağlık olsun daha o oyunlara çok var. benim oynamak istediğim 4-5 tane oyun var zaten onlar da çıkmadı ileride güzel bir indirim olursa belki ps4 alırım şu an hiç acelem yok. geçen amazon da 700 tl ye ps4 satmışlar sanırım haberim yoktu kaçırdık. denk gelseydi alırdım herhalde öyle bişey olursa bakarım. ps4 / pro farketmez Death Stranding i oynayayım da gerisi hikaye.
    Evet hocam önemi yok zaten konsolun amacı tak çalıştır, daha önce kimse grafiğe aldanmıyordu konsol alırken 7 yaşından beri atariler, konsollar kullandığım için pek grafik işi dert değil benim için. Benimde oyun listem hazır bu yıl mesela rdr 2 kesin gözüyle alıcağım oyun. Ardından crash remastered (çoçukluğumun oyunu) ve Horizon Zero dawn düşünüyorum. Evet hocam geçenlerde PS4 Slim 700 küsürden satıldığını duydum aslında tam almak için fırsatmış 700 lira baya makul neyse acelesi yok hocam ileride alırsınız her yıl fiyatlar düşüyor zaten
  • Oyun değil film film

• Konami nin eski başkanı "Shinji Hirano" kojima production'ın başına geçmiş

&#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |
  • Zaten o adam da vardı bu arada baş karakter adam olacak bildiğimiz gibi oyun 2018 de cıkar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bir gelişme var mı oyunla ilgili?
  • _conscript_ kullanıcısına yanıt
    Yok

• Tadını çıkarın su oynun

• quote:

Orijinalden alıntı: navolta

Oyun TPS mi FPS mi acaba?

Fps

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.