Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.793
Cevap
59
Favori
367.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hikaye tek başına oynanabilir belki bilemiyorum ama Kojima'nın söylediği açık dünya coop bir oyun olacağı şeklinde.
  • Coop seçimi sunarsa bence çok efsane olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni Video yolda sanırım.

&#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |
  • Hadi Kojima fazla uğraştırmadan sür şu oyunu piyasaya artık 2019 yılına geldik hacım yeter bu kadar beklettiğin ))
  • bu yıl ortalarına yada sonlarına doğru bekliyorum bu oyunun çıkmasını yeter kojima reis 3 yıldır çalışıyorsun 4.yıla gerek yok
  • Oyun bu yıl gelecek gibi,Kojima Guerillaya gidip Decima motoruyla 3 yılda ne yaptıklarını göstermiş.Ayrıca Troy Baker 2009-2019 arası iki fotoğraf paylaşmış,2019 daki karakter death strandingdeki seslendirdiği karakter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 16 Ocak 2019; 9:5:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoreGame

Oyun bu yıl gelecek gibi,Kojima Guerillaya gidip Decima motoruyla 3 yılda ne yaptıklarını göstermiş.Ayrıca Troy Baker 2009-2019 arası iki fotoğraf paylaşmış,2019 daki karakter death strandingdeki seslendirdiği karakter.
    Aynen yada en geç 2020 başı olur. Haberin detaylarını gireyim bende.

Kojima Reyis ve Ekibi, Guerilla Games'i ziyaret etmiş ve Death Stranding'in görülmemiş güncel bir halini göstermişler.

Guerilla Games'de çalışanlar linkte görüşlerini bildirmişler ve hepsi Death Stranding'in ve Motorun geldiği son hali gördüklerinde "Kelimesiz" kalmışlar ve aşırı beğenmişler.

Horizon Zero Dawn yönetmeni "Very impressive what we saw today, left me speechless..." "Bu gün gördüğümüz çok etkileyici birşeydi. Beni kelimesiz bıraktı..." demiş

HZD'nin Lead robot ve combat tasarımcısı "Can't stop thinking about what I saw today..intriguing, beautiful, touching, mysterious, amazing, artistic, thrilling, engaging, inspiring, masterful"

"Bu gün ne gördüğüm hakkında düşünmeden duramıyorum, İlgi çekici, Güzel, Dokunaklı, Gizemli, Muhteşem, Artistik, Heyecan verici, İçine çeken, İlham veren, Başyapıt(ustaca)"
    demiş.

Linkte diğer Guerilla Ekibinin yorumları twitter üzerinden paylaştıkları resimler ve yorumları var.
    https://theplaystationbrahs.com/2019/01/15/kojima-leaves-guerrilla-games-big-shots-speechless-over-new-death-stranding-footage/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 16 Ocak 2019; 15:34:45 >

• Bu oyun hakkında umutlarım vardı belki Ps4 almayı düşünme ihtimalini düşündürebilir diye ama şimdi izleyince sarmadı pek.
  • Kojima PS4 ün son evresinde bu oyunla Altın vuruş yapmış olucak ve ölmüş bir cihazı tekrar canlandırarak

satış grafiklerini bir nebze de olsa yükseltmeyi başarıcak Ticari hamlesi gayet güzel bu hamle kendisine epey para kazandırıcak

biz de enayi gibi hala oyunun ne zaman çıkacağını tartışıp duruyoruz burda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vector x-31 -- 16 Ocak 2019; 18:56:56 >
  • 3 dakikalık video ile oyunun walking sim olacağını düşünenler var. Kojima, ünlü hollywood oyuncuları , sony’nin sınırsız desteği, horizon zero dawn’ın efsane grafik motoru ile ortaya walk sim çıkması imkansız bir şey. Mgs 3-4-5 oynayanlar kojima’nın nasıl oynanış detayları, yapay zekaya sahip oyunlar yaptığını görmüştür.

• Yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Aki Saito bir twet paylaşmış. Guerilla Games, Death Stranding'in ilk 2 saatini görmüş Hideo Kojima'nın sunumuyla. Aralarındaki dostluk babında bu sefer Kojima ekibi resimdeki hediyeyi Guerilla Games'e vermiş.

Bu oyun hakkında biraz bilgi vermek istiyorum bazı şahıslara cevap niteliğinde.

1. Oyunu yapan kişi Hideo Kojima. Sadece oyun dünyası değil Holywood starlarının, Yönetmenlerinin bile saygı duyduğu takip ettiği Endüstrinin Efsanesi diye adlandırılan şahıs.

2. Death Stranding markası Sony'nin markası ve Hideo Kojima, Sony Bünyesi altında son derece rahat tüm olanaklar verilmiş bir şekilde çalışıyor. Oyunda oynayacak Ünlü Aktör ve Aktrisleri saymıyorum bile...

3. Oyun Guerilla Games'in PS4'te kanıtlanmış ve Kojima Ekibinin modifiye ile geliştirdiği oyun motoru olan DECIMA ENGINE'yi kullanıyor.

4.ise Mark Cerny, Mark Cerny Sony'nin PlayStation'un ICE Team Lideri gibi biridir, yazılım ve mühendis dehasıdır. Sony oyunlarını geliştiren tüm stüdyolara yardım eder, teftiş eder.

Mark Cerny'nin her oyunda parmağı bulunmasına rağmen ismi pek görünmez ama bu sefer Death Stranding'in Credits'in de Technical Producer olarak Mark Cerny yazmaktadır, Buradan da anlıyoruz ki Sony, Kojima ve bu oyuna olan büyük katkısını Mark Cerny'i direk atamak ile de yaptı.

Guerilla Games ziyaretinden bir Fotoğraf, Kırmızı ile Mark Cerny'i görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 19 Ocak 2019; 0:32:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: elftorno

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    sen çok yanlış gelmişsin. GErekli iletim yapıldı güle güle.
  • Bir oyunun arkasında Hideo Kojima varsa almak için yeterli sebeptir, başka sebep aranmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanada'da bir Best Buy mağazasından görüntü. Pre Order Kartı 2019 çıkışlı olarak yazmış, kart sızmış olabilir.

• 2019 da cikacagi kesin gozuyle bakabiliriz. Bir yer de okumustum sony kojimaya oyunu daha erken cikarmasi icin herturlu imkani sagliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark-Samurai

2019 da cikacagi kesin gozuyle bakabiliriz. Bir yer de okumustum sony kojimaya oyunu daha erken cikarmasi icin herturlu imkani sagliyor.
    Banada öyle geliyor. Sony'nin 4 exc oyunu gelecek 2019'da bir tanesi Days Gone belli 2019'un ikinci çeyreğinde geliyor.

Q2 2019'da Days Gone (Nisan)
    Q2 2019 Ghost of Tsushima (Nisan-Mayıs-Haziran)
    Q3 2019 The Last of Us Part II (Temmuz-Ağustos-Eylül)
    Q4 2019 Death Stranding (Ekim-Kasım-Aralık)

2019 a bu şekilde yayılabilir Sony Excleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 20 Ocak 2019; 0:14:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anti Fanboy

Bir oyunun arkasında Hideo Kojima varsa almak için yeterli sebeptir, başka sebep aranmaz.
    Bu kadar net olay işte
  • Desene 2019 da bir ilk yaşanıp dört tane goty çıkacak. Dördü de sony den.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark-Samurai

Desene 2019 da bir ilk yaşanıp dört tane goty çıkacak. Dördü de sony den.
    Aynen hocam Ben Vallaha en çok Death Stranding'i bekliyorum yılın oyunu değil 10 Yılın oyunu olacak gibi geliyor bana

• TLOU Part II'de dahil olmak üzere en cok beklediğim oyun bu. Trailerlar'daki o gizemlilik hali, dünya dışı uzay bilimkurgu tadindaki atmosferi, kafa yoracak cinsten hikayesiyle, ya beklentileri fazlasıyla karsılayacak yada MGS V gibi ciktıktan sonra beklentileri karsılayamamiş bir oyun olacak . En son GOW ve RDR 2 önsiparis vermis birisi olarak, sadece TLOU 2 ile birlikte önsiparis vermeyi düşündüğüm iki oyundan birisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtgcmn -- 20 Ocak 2019; 3:33:30 >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.