Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.793
Cevap
59
Favori
367.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Büyük ihtimal oynarken beynimizde su kalmayacak.. Fragmanların yarısı kadar kafa şeetirici ise oyun uff diyorum
    Herhalde 350-400TL den girer ön siparişe.
  • Mgs4 gibi efsane sinematik sahneler bekliyorum. Raiden ın sahnesi gibi efsane olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kojima'nın oyun öncesi trailerları ile oyun çıktığındaki hikayesi hep acayip farklı oluyor. MGS 2'de Raiden MGS IV'de sadece ilk bölümden bir şeyler göstermiş olması.
  • MGS0 çıkarsa üzülürüm ben yeni IP bekliyorum . Hele oyunun düştüğü durum içler acısı son oyunu gördük üstüne konami daha ölmedi vurun MGS ye dedi resmen ...

Ayrıca ben bu admaın tek bir seriye takılı kalmasını istemiyorum çok zeki ve yaratıcı birisi yeni projeler yapmasını isterim .
  • E3 2018 fuarında artık bir oynanış videosu bekliyoruz
  • Konami bu adama yol verdikten sonra 2018’de tarihinin en karlı dönemini yaşamış, zaten mobile geçmişler büyük kar elde etmişler. O yüzden konsola oyun çıkarmayı bıraktı adamlar pes dışında.

• Beyler kojima reis sizce hep sonyle mi ilerler yoksa sadece bu oyun içinmi birlikteler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük ihtimalle bundan sonra sony nin kanatları altında olacak. Bunu hem sony ister hem de kojimanın işine gelir . Bu projeler milyonlarca dolar gerektiren işler. Sony için ödeme yapmak kolay kojima içinse risksiz temiz iş anlamına geliyor. Çalışana maaş derdin yok vergi iflas derdin yok sony herşeyi çözüyor sana oyun yapmak kalıyor. Bu imkanı dünyada toplasan 10 oyun firması yaşamıyordur.

• Mgs bundan sonra konaminin iradesinde canları cehenneme ne yaparlarsa yapsınlar mgs onlarda.

Kojimaya gelince o mgs den başka projeleri hep düşündü ama konami onu hep yeni mgs lere zorladı. Şimdi rahat.

• Kojima Sony de çok rahat kolay kolay başka yere kapak atmaz. Sony bırakmaz bu adamı zaten yaşı 54 olmuş. Sony den başka nerede rahat edecek :) adamın yüzü gülüyor sürekli

Sony ile anlaşmaları vardır zaten. Ölene kadar oh kebap

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Yalnız yukarıdaki videoları izledikten sonra Konami ve Kojima arasındaki kavganın tezgah olduğuna inanası geliyor insanın. Videoyu hazırlayan kişi o kadar güzel birleştirmiş ki noktaları inanmamak elde değil, izlemediyseniz tavsiye ederim.
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    İzlemedim bakarım bir ara

• Büyük ihtimalle hep sony ile gider sony öopu firnanın veremediği kadar çok fazla destek veriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • metal gear solid tarzı bir oyun bekliyorum.ps4 ün en fiyasko exc oyunlarından biri olabilir.rdr 2 yi bekliyorum gözlerim kapalı.

• neczer kullanıcısına yanıt
    MGS tarzı bir oyun olmaz, zira Kojima oyunun The Division ile benzerlik gösteren, açık dünya ve co-op tabanlı bir oyun olacağını açıklamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neczer

metal gear solid tarzı bir oyun bekliyorum.ps4 ün en fiyasko exc oyunlarından biri olabilir.rdr 2 yi bekliyorum gözlerim kapalı.
    İşin içinde Kojima varsa fiyasko olması çok zor bi ihtimal hocam , sağlam geliyor oyun o konuda zerre şüphem yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

İşin içinde Kojima varsa fiyasko olması çok zor bi ihtimal hocam , sağlam geliyor oyun o konuda zerre şüphem yok

Alıntıları Göster
    Eğer bahsi geçen MGS 0 teorisi doğru çıkarsa, bu nesle damga vurur zaten.
  • Umarım öyle olur ama pek ihtimal vermiyorum ben o teoriye hocam ;) olsada olmasada bu nesle damga vuran oyunlardan biri olacaktır gene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Umarım öyle olur ama pek ihtimal vermiyorum ben o teoriye hocam ;) olsada olmasada bu nesle damga vuran oyunlardan biri olacaktır gene.
    2 videoyu izledikten sonra insanın inanası geliyor,tabii bu durum Kojima'nın bize oynadığı bir oyunda olabilir fakat teori gerçek çıkarsa oyun bu neslin oyunu olur.
  • Bu kadar oyun geliyor da nasıl alacak yaw. Tanesi 300 her birinin

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.